ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

simisimi
18. čer 2009

tak ja musim ale vecer se urcite ukazu, hezky den a dobre mysleni 🙂 ahoj

lenkacar
18. čer 2009

čauky ..měj se moc hezky a dík za pokec

mladamamka
18. čer 2009

ahoj holky tak jsem se dneska k ránu stala tetou. Ségra má holčičku Theu. Měla hroznej porod. Přijela do nemocnice, že má kontrakce a oni jí žádný nenaměřily.tak odjela domů a za hodinu doma si volala rychlou. Doktor jí tam zkontrolovala a zase nic nenašel tak jí dal ležet na pokoj no a ségra tam porodila úplně sama. úcítila hlavičku a pak celý tělíčko, úplně prý malá vyklouzla ve. ještě že tam sní byla ňáká další ženská, která zavolala doktora. No prostě hrůza.

lenkacar
18. čer 2009

JEŽIŠ NO TO JE STRAŠNÝ MAMČO ..JAK JE TO MOŽNÝ?!TAKY SE PREJ STALO ŽE TAKHLE ŽENSKÁ PORODILA NA ZEM ..FUJ ÚPLNĚ MÁM HUSINU

lenkacar
18. čer 2009

pardon capslock

mladamamka
18. čer 2009

jo je to hrůza no séhra měla štěstí, že jí malá nevyklouzla na zem, ale rodila v Budějcích. Chtěla rodit v Hradci, ale vezli jí do Budějc, protože rodila v 35 týdnu. Pak se spoléhej na doktory. Ještě malá bude muset na operaci má zdvojenou boltec na oušku. Dám jí do albíka.

indigo
18. čer 2009

Ahom mamko, no já čumim!!!!!! To snad ani není možný! A v Budějicích! No jo, neznám jedinou mámu, která by byla s Budějickou porodnicí spokojená 😠 Chudák segra, hlavně že se nestalo nic horšího 😖
Já se úplně hrozím toho, že skončím rodit v Budějkách... 😒

mladamamka
18. čer 2009

Byl tam Ňákej magor doktor já si to jinak nedokážu vysvětlit. Já si na Budějce stěžovat nemůžu. Je taková drobounká má 2.40.

indigo
18. čer 2009

Tak změna - znám jednu mamku - Mamku 😀 co byla spokojená v Budějkách a ještě myslím Jana, ale ta byla spokojená snad s úplně všema doktorama, ke kterým se dostala...

indigo
18. čer 2009

Alle je krásná, na to kolik si holka vytrpěla hned při narození... 😎

mladamamka
18. čer 2009

jo je hezoučká už se těším až si jí pochovám. Ale jsou na neonatologii, tak uvidíme kdy je pustí.

cipisek007
18. čer 2009

Mamčo, ty vado, normálně jsem při čtení otevřela pusu!!! To snad ani není možný 😲 😲 😲

A ČB - porodnice já si teda taky stěžovat nemůžu 😅 I když já ležela jen na JIP a pak na normální gyndě. Před porodem jsem ležela na jednom jednolůžáku hnedka u příjmu, nevím jak se tomu říká. A jak říkám - nemůžu si stěžovat 😉

simisimi
18. čer 2009

ahojky no to snad neni mozny, jsem si myslela ze todle v dnesni dobe neni mozni 😒

simisimi
18. čer 2009

muzu se zeptat je potrebne doporuceni od gyn do caru?

indigo
18. čer 2009

Simi - doporučení nepotřebuješ. 😎

dulinka2
18. čer 2009

Ahojky zdravím vás.........
mamko: to snad není ani možné, v dnešní době a v krajské nemocnici...... 😠 😠 😠 No to je teda něco.......pak kouknu na fotečky........
K těm spermiogramům, u nás to proběhlo tak, že se odběr udělal doma a já to pak odvezla na jih, aby se nemusel zbytečně stresovat, a ten v ARTu jsme dělali tam - místnost s oknem křesílkem a na stolku časopisy....... 😲 😲 😲
Simi:my jsme dostali doporučení na urologii, ale myslím, že doporučení není potřeba........

simisimi
18. čer 2009

ok diky 😀

hedi
19. čer 2009

ahoj holky tady dneska nebyla ani noha, kde se couráte!

hedi
19. čer 2009

Zdravím všechny nové příchozí.

lenkacar
19. čer 2009

čus opravdu doporučenáí neni třeba ..art si vše dělá sám ..hele mamčo holčička je krasavice

hedi
19. čer 2009

Holky jedna otázka. Myslíte si, že může bejt přátelství mezi chlapem a ženskou?

lenkacar
19. čer 2009

hedi může .. 😀 😀 😀 😀 ale špatně to končí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 viz osobní zkušennosti

lenkacar
19. čer 2009

a nebo může být ,po vyprchání něčeho ...a nebo pak takový ty jenom potkávací a kecací ,ale jako opravdové přátelství ,no já o tom pochybuju ..pročpak? 😕

lenkacar
19. čer 2009

chystáš nás vyměnit za opačné pohlaví?

lenkacar
19. čer 2009

a jinak bych sem chtěla něco napsat hlavně třeba indíkovi ,včera jsi zmínila janinu ,já nemůžu dělat ,že to nevidim že jo ,mě ta holka osobně neublížila a tak za sebe prohlašuji, že jsem chtěla tuto diskuzi založit ne kvůli janině ,abych se jí zbavila ,ale kvůli těm supům co se na ní snesly ze všech stran jak na mršinu ....bylo to děsně nega prostředí a popravdě je mio to dost líto ,že to tak vše dopadlo ...toť vše ... 😉

lenkacar
19. čer 2009

stejně mě to dlouho trápilo jsem to prostě chtěla napísat jak to cítím... 😉

indigo
19. čer 2009

Leni - 😉
Já čekala, že sem bude normálně chodit, ale slehla se po ní zem... Bohužel z tý špíny byla většina pravda. ☹
No nic, hlavně že tu bude klídek a bude se tu vesele těhotnět!!!!! 😎 Mamkou počínaje! 😎

barabasek
19. čer 2009

Jé Leni mluvíš mi z duše 🙂 jsem se nějak neodvážila tak trochu mi tady chybí

indigo
19. čer 2009

Jakpak se jinak dneska máte? Mě je parádně, oproti včerejšku, to jsem umírala na gauči, dneska se i odvážíme mezi lidi... 😎

indigo
19. čer 2009

Nazdar Bar! 😎