ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

kinguse
26. bře 2010

no leni,tak hup na to, co kdyby to fakt byla ovu 😀 Já jí prý nemám, ale každej měsíc mezi 10-16DC mě tak bolí vaječníky a i mám ovu.hlen,ale prý neovuluju...no asi ne,když netěhotním,že 😅 😀

lenkacar
26. bře 2010

no já můžu klidně udělat hop na hrazdu když nemám vejcovody.. 😝 😝 😝 😝 a je mi ovulka prd platná 😝 😉

lalina846021
26. bře 2010

ahojky holčiny,u nás je buřina a fouká vítr,přitom ještě v pět krásně svítilo sluníčko...............Leni na hrazdu neskákej.......dej si zmrzlinu ta je dobrá já mám zrovna karamelovo oříškovou a je úžasná.......přeju hezký večer

kinguse
26. bře 2010

leni,tak to mi nejak uniklo 😉 To je máš úplně pryč? Ani kousíček? ☹ Já už mám zas seschlý vaječníky bez folíků,takže taky nic moc. Ale hlavně,že můžem tu zmrzku,co? 😀 My máme dneska návštěvu, tak kecáme u vínka..fajn večer. Pa a hezký víkend.

lenkacar
27. bře 2010

ikdyby kousek tak neni průchodnej ,holky tak si dáme raději tu zmrzku 😉 😝

kinguse
27. bře 2010

jasně, zmrzkou nic nezkazíme 😀

lalina846021
27. bře 2010

jasňačka zmrzlinkou se nic nezkazí a ještě nám osladí život 🙂 😀

lenkacar
28. bře 2010

tak co jak se máme?????? 😀 😉 my asi sjedem na chatu pokrmit kočeny a obhlídnout jak se příroda připravuje na jaro ..

kinguse
28. bře 2010

čus, já se mám unaveně..včera jsme opět měli návštěvu,takže jsme seděli u vínka...vypadá to jak když jsem alkoholička,co 😀 ..ne ne, vínko mám jen ráda a jen v určitém množství 😉
Zas se budu vyrovnávat s časovým posunem.nějak ten den utíká.
Jo a chci zkusit svůj první mazanec v životě,tak jsem na to zvědavá..teda jestli se dokopu doject pro droždí 😝

lenkacar
28. bře 2010

mazanec neumim ,.nedělam ,neporadim..jestli se ti povede hod sem recepis.. 😉 na chatu se nejelo ,začlo lejt a ted zase svítí oskar ,to by se z toho člověk posral ,ale zase jsem dohnala žehličkování a zašívání,takový ty hnusy ,který se mě nechtěj dělat v týdnu

barabasek
28. bře 2010

Ahojky moc vás zdravím jsem ráda, že jste si nechali déšť a my v Č.B. měli sluníčko 😀 Jinak nás poslali na imunologii jedeme tam v půlce května měla jsem 2 možnosti IVF do dvou měsíců nebo imuno to byl záhul se rozhodnout 🙂

kinguse
28. bře 2010

tak mazanec zadělanej...dělala jsem poprvý v životě kynutý těsto...kromě toho,že jsem svý ex-tchýni musela vždycky to kynutý těsto míchat...vždycky říkala: musíš míchat dokud se nebudou dělat bublinky..já měla vždycky bublin plnou pusu a těsto bylo podle ní vždycky málo 😀 ..jooo,ta nebejvala na moderní vymoženosti typu mixér apod. 😅 😀 😅 ..dám pak vědět,jak ten můj výtvor dopadl.
taky mám šílenou rýmu a kašel..chytla jsem to od prcka,tak tu už chrchláme dva a myslím,že se brzo přidá manžel.
barabasku: určitě ses rozhodla správně!

barabasek
28. bře 2010

Ahojky kynuté těsto umim, ale nedělám 😀 mám na to lidi 😀 mamka a přítelova teta tak vždy máme 2 mazance, a na vánoce 2 vánočky 😀 😀 😀 nemůžeme nikoho urazi 😀

lenkacar
28. bře 2010

kynuté těsto dělam občas,ale mixeruju ho ..by mě upadla ruka z toho míchání 😝 ,jinak bar myslím ,že se srozhodla velmi dobře ,podívej na mě já to riskla ,škoda peněz a embroušů...

kinguse
28. bře 2010

holky, mazanec hotovej! Vzhledově žádnej zázrak,tak doufám,že aspoň chuť manžela omráčí 😀 😀 😀 Dobrou!

lenkacar
29. bře 2010

kingus no tak bvidíš ..ty bláho a tzo je jako co..to kynutý těsto vytvaruješ do bochana a pečeš ? nebo mi to nějak popiš polopaticky ..

lalina846021
29. bře 2010

Čauky holčiny!všechny vás moc zdravím,koukám jak jste se tu daly na pečení.............já tentokrát nepeču maminka dělá v pekárně a přinese mi dva máslový mazance,tak letos to mám bez práce...........od dneška mám 14dní dovči a pak hurá do práce po 3 měsících....to bude opruz .............jen doufám že brzo půjdem na IVF,a budeme bojovat za mimíse.......
přeju všem hezký den 🙂

kinguse
29. bře 2010

tak mazanec omráčil manžela natolik,že z toho dostal horečku 😀 ...no má 37,5,ale je "na umření"...holt chlap!
leni, hnětala jsem růčo fůčo o stošest, až jsem se zapotila 😅 , po vykynutí jsem ještě hnětala na vále až jsem vytvarovala bochánek!...myslím,že jsem to dělala poprvý a naposled, příště si ho radši koupím. Ale navnadila mě sousedka,tak jsem to chtěla zkusit.
lali, musíme se věnovat i jiným tématům,aby nás z toho nepiclo 😉 A neboj, 3měsíce utečou jak voda a pak už to určo vyjde!!!!!

lalina846021
29. bře 2010

to je jasný že se musíme věnovat i něčemu jinýmu,jo a uteče to jako voda máš pravdu......ty mužský taky nic nevydrží..........tady je vidět že ženský jsou silnější než mužský a taky toho víc vydrží,oni už jsou na umření při teplotě..... 😀 😀 🙂

lenkacar
29. bře 2010

hm ručo fučo se u nás asi konat nebude ,asi na to peču 😝 😝 😝 😝 😝 😝 koupíme beránka

lenkacar
29. bře 2010

měla bys mít doma vladíse ten jak má rýmu ,je konec světa a jak mačká ty slzy z očí ..jak natáhne nudli ,mám chutě mu jí natáhnout po hubě ..rozčiluje mě to jak se lituje 🙄 😝

lenkacar
29. bře 2010

ten kdyby měl jít do artu na výkon tak by asi nešel

lalina846021
29. bře 2010

Leni to jsou mužský,hrdinové ještě že nemusí rodit...................to by byl konec světa

kinguse
29. bře 2010

no,ten můj na tom neni o moc líp..celej den včera hekal a když jsem se zeptala,jestli mu něco je,tak prej nic...tak jsem ho poslala ven s prckem...no a vecer uz lezel s tou velkou horeckou 😀 Nesnasim,když chlap heká 😠 ...ještě rodíme my ženský, chlap by se z toho po... 😀 😀 😀

lalina846021
29. bře 2010

kingus toje fakt chlapby se z toho po...................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
29. bře 2010

tak bych jim naordinovala dvojitej klystýrek 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ,aby se nepo... 😀 😀 😝

lalina846021
30. bře 2010

Leni to by se právě po...............ještě víc,ty jim ale přeješ................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
30. bře 2010

lali víš jak ,přej a bude ti přáno ..co je to dvojitej klystýrek oproti dalším nechutnostem...

lalina846021
30. bře 2010

to máš Leni pravdu................. 😀 😀

kinguse
31. bře 2010

ahoj holky, teda dneska žádný zprávy jak se máme?? Já jsem od včera hotovson. Přijela jsem ze služebky v 7h a to jsem ráno vyrážela po 4h, před chvílí jsem přišla ze cvičení,takže toho mám fakt plný kecky. V práci mě to se...Doufám,že se co nejdřív zadaří těhu 😉 ...trochu naivní,co? 😀