ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lalina846021
31. bře 2010

ty máš dlouhý šichty a to jsi borec když jdeš ještě po takový šichtě cvičit.........smekám před tebou 😎 😅
nejsi najivní 😀
já jsem dneska byla na tý gyndě a jsem v pořádku,prý jsem se dobře vyčistila....tak jsem klidnější.....Dr. nás poslal na genetiku k Dr. Čutkovi,tak se tam musím objednat...........prý chce mít jistotu..............tak jsem zvědavá co nám tam poví.......................
dobrou noc

lenkacar
1. dub 2010

zdar a sílu v prvním dni měsíce dubna,hlásili kosu a venku oskar ,tak bud si dělali prdel a nebo je to slunce jenom finta a já zase dumam co na sebe ..kingus tak cvíčo ti jedině prospěje ,já pro sebe neudělam nic ,nebaví mě nic ..žiju jenom prací ,už je to se mnou zlý ,celou noc se mi zdá o práci jak převlíkam figuríny ,což nesnášim..bléééééééééééééé,ty hnáty jim jdou blbě nandavat a těžký to je ,bojim se ,že vysklim výlohu a vypadnu i z panou na chodník 😝,tak se mějte líp než já a budte tady hodné,bud ráda za tu genetiku lali ...mě jí ještě nikdo nenabídl ..

lalina846021
1. dub 2010

Ahojky přeju všem mooc hezký sluníčkový den............ 🙂 😎
leni já jsem ráda jdeme tam 3O.dubna,tak uvidíme...........tak si o ní řekni na gyndě,určitě ti žádanku vystaví.............nejsi sama komu se zdá o práci........ 😠 ale musíme být rádi že nějakou máme,zatnout zuby a hurá do práce............ 😕 😕
NEBOJ jsme hodné pořád!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Ty se měj pěkně a na figurýny se vykašli,je aprýl tak je neoblíkej 😀 😀

lenkacar
1. dub 2010

tak figurky maj nové hábity ...na chodník jsem nepropadla ,akorát jeden divnej dědek na nás vytáhl foták ..když šéfce lezly tanga z kalhot ,chudák dědek až to vyvolá ,aby neměl srdeční zástavu ,až se mu přleje ta krev jinam 😔 😀 😝

kinguse
1. dub 2010

ahoj, no to si děláš srandu, že si dědula fotí "holý zadky" 😀 😀 ...nějakej úchyl,ne?! Já mám pořád nějakej spánkovej deficit. Dneska jen Ordinaci a půjdu chrnět. Prcek bude spát u babičky, tak mě aspoň nebude nikdo v noci budit! A zítra konečně páááátek!!

lenkacar
1. dub 2010

kingus to jsou ty chlapi na starý kolena ..kdeco je vzruší hlavně plnej kotel žrádla 😀 😀 😀 😀

kinguse
1. dub 2010

no,to nás čekaj pěkný věci!..dobrou

kinguse
5. dub 2010

ahoj holky,tak jaký byly Velikonoce?..doufám,že vám ty chlapi taky pořádně vylupali zadek 😅 Já blb si před chvílí rozbila ty kapičky Gynex..400,- v pytli,ach jo,to jsem ale pako 😀 Zítra jdu na kontrolu do ARTu,tak jsem zvědavá,jestli bude něco novýho nebo mé FSH bude ještě horší! Pa

lenkacar
5. dub 2010

čusík já měla včera makací a dneska válecí ,celej den jsem četla a ted jsem dočetla ..na prdel jsem nedostala ,rán byla snaha ,ale nepovedlo se mu vytáhnout stoletou pomlázku ze džbánku 😀 😀 😀

lenkacar
5. dub 2010

s tima kapkama ..já jsem něco podobného ,mi tady holky řekly jeden lék já si ho jako pako koupila za 300kč a doky mi vynadal,že to vůbec brát nesmim ,že mi to snižuje hormon..co já vim kterej..tak už si sama máloco ordinuju..jenom vitamíny

lalina846021
5. dub 2010

Zdarec holčiny!my jsme makali célé Velikonoce na baráku.Já gynex beru taky a k tomu mám calibrum babyplan,doporučil mi to dr. na gyndě......................tak uvidíme....................Kingus držím pěstičky ať máš FSH lepší 🙂

kinguse
6. dub 2010

ahoj holky, tak FSH sice kleslo,ale pouze na 35,takže stejně je to málo. Podle UZV vaječníky malinké bez folíků. Zkusíme na 3měsíce antikoncepci, prý se to po ní někdy sníží,i když moc šancí mi dr nedává,ale byl moc hodnej, vše se mnou probral a gynex mi taky schválil. Jsem na čekačce na darovaný vajíčko, jsem na 5.-9.místě (pár holek tam má prý ještě zamraženo,ale neví to jistě,tak podle toho buď 5.-9.), mám počítat s tím půl rokem, Takže v podstatě žádná změna.

lenkacar
6. dub 2010

kingus to je síla čoveče... 😲 že se to dá snížit .. 😕 tak máš na to ten půlrok ještě 😉

barabasek
6. dub 2010

Ahojky pěkný večer. Kingus pořád nějaká naděje 😉

lalina846021
6. dub 2010

Kingus pořád máš naději,hlavně to nevzdávej..................půl roku uteče rychle 😲 držím pěstičky

kinguse
6. dub 2010

holky díky, já to rozhodně nevzdávám!!!...budu bojovat,když to půjde. Asi fakt není možnost už vlastních vajíček, ale jak dr. řekl,za zkoušku to stojí, teď stejně musím jen čekat,tak je to jedno a třeba to pomůže 😉 Děloha je v pořádku, sliznice roste skoro tak jak má,tak to je prý dobré, škoda jen,že už se vyplejtvala zásoba těch mých vajíček..no jo,kdo to mohl vědět..líp bych s nima hospodařila 😀 😀 😀 Dobrou

lalina846021
6. dub 2010

kingus jsi bojovnice a to je dobře třeba za půl roku dojde ke změně.................držím pěstičky 😵 😵 Dobrou

lenkacar
7. dub 2010

kingus to je pravda ,kyby člověk lecos věděl bylo by vše jinak..já bych si např.tátu naráfla před 18lety dokud byl ještě k světu a měl vlasy 😀 😀 😀 😀

lenkacar
7. dub 2010

já bych měla svěží vaja a on bičíky... 😝 ,včera jsem měla den blbec ,vrazila jsem si pod palec šroub ,po nehet myslím a v pátek jsem si do masa ulomila malíček ,už jsem měla ty nehty fakt dlouhý,to se dneska u nehtařky poseru asi ..jinak začínáme plánovat tuzemskou dovku v chatce ,já jsem pro vranovskou přehradu 😉 😎

lalina846021
7. dub 2010

leni tu dovču ti závidím,my budeme makat místo dovči na baráčku...............ale co barák je přednější 😒 😉 🙂
chudáku ty jsi měla teda včera smůlu,takať se ti to brzo zahojí........

lalina846021
7. dub 2010

tak holky dneska jsemdělala langoše dostala jsem recept od mamky a jsou výborné a dokonce těsto vydrží týden v lednici.......
1kg polohrubé mouky,lžička soli,1kostka droždí(nebo 1sáček instantních kvasnic),1\2litru vlažného mléka a 1 zakysaná smetana,vše zamícháme a necháme půl hodiny vykynout......potom už jen tvarujeme placky a smažíme na oleji.......těsto si můžeme nechatv lednici,nic semu nestane a kdykoliv si z něj můžeme odebrat...............je to mňamka 🙂 🙂

lenkacar
7. dub 2010

už si píšu a hele dotaz jak tvaruješ ty placky v ruce?nebo válíš? na mě musíš polopaticky

lalina846021
7. dub 2010

já si lžíci vydlábnu hrudku a rukou z toho udělám placku asi půl cenťáku vysokou......pomůžu si moukou...jsou fakt dobrý a na to dělám masovou směs(cibule,česnek,maso,nebo salám,kečup)

lenkacar
7. dub 2010

aha a na sladko by to taky šlo ne? já bych si dala sladký 😵 😵 😵 tak už mám mini pařátky a jsem spokojená moc .

lalina846021
7. dub 2010

na sladko jdou taky....a jsou taky dobrý..............tak si na mini pařátky dávej pozor 😀 😀 😀 to je dobře že jsi spokojená,hned to zvedne náladu,taky si občas musíme udělat radost 🙂 😉

kinguse
7. dub 2010

ahoj holky, jééé langoše bych si dala,ale s česnekem a sejrem 😝 Taky si lali píšu recept. Já byla večer cvičit a jsem nějak zmožená. Jdu se umýt a chrnět. Dobrou

lalina846021
7. dub 2010

tak dobrou a ať se ti něco pěkného zdá.pořádně si odpočiň. 🙂 😉 😀

lalina846021
9. dub 2010

zdarec holčiny,kde vás mám?

lalina846021
9. dub 2010

Dneska jsem byla na kontrole v Artu,byl tam dr.špička,byl mooc hodný.Říkal že když se mi povedlo teď otěhotnět tak že si myslí že už to příště vyjde.................mimís se hezky odloučil ☹ 😔 takže na výškrab nemusím..... 🙂
dokonce mi řekl že už tenhle měsíc můžu na IVF,ale já jsem řekla že až ten další,musím přijít na jiné myšlenky a drobet se od toho odreagovat( v práci po 3 měsících)...............
tak věřím že už nám to snad vyjde,už se docela těším.................. 🙂

přeju všem moooc hezoučký večer a víkend 🙂

lenkacar
9. dub 2010

lali já si to myslím taky ,že se to příště pěkně povede.. 😉 a je dobře ,že revize není nutná ...