ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lalina846021
9. dub 2010

leni děkuju,já jsem taky ráda...............kéžby jsi měla pravdu a povedlo se to...................dobrou 🙂

kinguse
10. dub 2010

lali,to zní hodně pozitivně!!! No moc ti přeju,aby už ses dočkala!!! Mně se vše nějak komplikuje,dostala jsem nabídku skvělý práce,ještě to teda není jistý,ale kdyby to vyšlo,tak by nám to hooodně pomohlo finančně a asi bych chtěla ještě chvilku počkat,abysme něco našetřili a nemuseli si pak půjčovat..ale kdo ví,třeba to nevyjde!...ale mimi určitě budu chtít!!,kariéristka rozhodně nejsem. Hezký víkend.Paaa

lalina846021
10. dub 2010

kingus děkuji,tak to ti držím s tou prací pěstičky................určitě by jste to nějak vyřešili 😎 (jak mimíse tak práci) 🙂 🙂 hezký víkend 🙂

petreva
11. dub 2010

LALI, tak to je výzva, viď. Můžu se zeptat kolikáté ivf to bude?? Moc budu držet palce!!! Občas nakouknu, jak se vám vede a co nového...
KINGUS, tak se rýsuje práce?? Však ono se to vystříbří a i kdyby práce vyšla, miminko bude určitě tehdy, kdy to bude nejlepší...Co Lukášek? Půjde do školky?? Těší se?
LENI, jak to je s tvým tělíčkem?? Nějak mi uniklo, co a jak vy???
Holky, už se nezobrazuje odkud jste...nejste některá poblíž JH??
Tak zas pádím...jo a můžete hodit do placu, co která vaříte, já jsem úúúúplně bez inspirace...hezkou neděli 😉

lalina846021
11. dub 2010

Ahoj petra bude todruhé Ivf,předtím 1.IVf a 1KET neúspěšné..................výzva to je,,hlavně aby to vyšlo............. 😲
My dneska máme kachnu,brambor.knedlík a červené zelí..................včera jsem dělala kuře po mexicku(brambory na kostičky,houby,paprika na kostičky,2 klobásy na kolečka,2 cibule na kostičky,vše se promíchá a osolí,opepří,dávám tam drobet oleje a grilov.koření,dám to do trouby na pekáč,na horu rozložím naporcované kuře,osolené a posyp.sladkou paprikou...............je to ňamka,je lepší dát víc brambor..................


Jinak já jsem z Netolic...........
pa a přeju hezkou neděli

lenkacar
11. dub 2010

čusík zdravím evinku!!!!!!!!!!!!!!já jsem ve stádiu chození do práce 😀 😀 😀 ,kingus zrovna jsem včera řešila co bych dělala ,kdyby to i vyšlo a byla jsem těhu ,našli by si náhradu a já bych třeba ve 3měs. o to přišla ..to by bylo peklo ..vladís zrovna řikal jak se jeho kolegy žena vrátila po 3leté mateřské a tam jí oznámili že místo vedoucí ,které zastávala je obsazené a sesadili jí na prodavačku ,což ona odmítla ..

lenkacar
11. dub 2010

lali ty jsi kukařka 😵 😵 😵 😵 to bych mohla zkusi t,měla jsi žampíky? já už lesní nemám

lenkacar
11. dub 2010

😀 😀 😀 😀 kuchařka 😀 😀 😀 kukařka jsem já jak koukám na tvoje umění v kuchyni ..lali ještě kolik tak máš z toho kila langošů? cv telce měli z kila asi tak 2... 😕 😕 😕 😕

kinguse
11. dub 2010

ahoj holky,jo,není to jednoduchý,ale když nejde o život, jde o h... 😀
petreva, Luky už chodí do školky od září,já byla doma 3roky,a teď už skoro rok makám.
Dneska vařím karboše s bramborem...nic náročnýho 😉
leni,taky řeším,jestli až mi zavolají,že mají dárkyni,jestli do toho hned půjdu,i když budu mít novou práci...ale ještě hlavně neívm,jestli to vůbec vyjde,takže se na to snažím nemyslet...ale moc mi to nejde ☹

lalina846021
11. dub 2010

z těsta je tak určitě 20 langošů,kuchařka nejsem 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
11. dub 2010

udělam si dneska těsto lali a zítra budou langoše ,přijdu večer z práce ,otrávená tak at to mám připravené 😵

lenkacar
11. dub 2010

ty lali se tu peru s tim těstem ,to je nějaký strašně tuhý???????????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

lenkacar
11. dub 2010

tam se nedávají vejce??????????????????????mebop něco jinýho ..pomoc.-.. 😕 😕 😕 😝

petreva
11. dub 2010

Holky, díky za inspiraci, LALI super receptík!!! LENI s langošema neporadím, dělala jsem je jednou a úplně jinak 😅
Tak držím palce všem ať to jde tím správným směrem a zas mizím...

lalina846021
11. dub 2010

ne nedává se tam vejce,1 zakysaná smetana(220-25Oml),1kg polohrubé mouky,lžička soli,1\2 litru vlažného mléka+1kostka droždí-udělat kvásek,nic víc ....musí to nakynout,těstose táhne...............já s tím nemám nikdy problém.............

lalina846021
11. dub 2010

určitě to zvládneš...............nechávám to v misce ve dřezu v teplé vodě ještě tak půl hodiny kynout,drobet to naběhne ......pak z toho dělám placky.

lenkacar
11. dub 2010

dala jsem tam co jsem měla ,těsto se netáhne ,ale pěkně vykynulo a zítra ho večer vyndam z lednice a budu dělat 😉

lalina846021
11. dub 2010

neboj půjde ti to,zejtra vydlábneš kousek těsta lžící a v ruce z něj vytvaruješ placku,na ruce si dej drobet mouky aby se ti těsto nelepilo na ruce.....................pa a doufám že mě zejtra nebudeš proklínat.............mě se z tohodle těsta dělají dobře a moc nám chutnají...............jdu spát zejtra frčím po 3měsíční pauze do práce.........ach jó 😠 😠 😀 😀

lalina846021
11. dub 2010

dobrou a hezký sny 🙂

kinguse
11. dub 2010

lali,tak přeju pohodovej nástup zpět do pracovního procesu. Mě čeká cesta do Prahy a už teď mám žaludeční neurozu,abych vše zvládla.
leni,taky se budu muset do těch langošů pustit!!! Tak ať se ti zejtra povedou.
Dobrouuuu

lalina846021
11. dub 2010

kingus děkuji.......zejtra ti budu držet pěstičky ať v pořádku dojedeš a cesta ti odsejpá,neboj zvládneš to jsi šikulka 🙂

lenkacar
12. dub 2010

čus holky v ryhlosti zdravim ,dala jsem vladísovi instrukce co a jak s těstem a já přijdu až k hotovému ,to bysme jedli nevim v kolik kdyby na mě měl čekat s papou..kingus přejou bezproblémovou jízdu a lali tobě poho nástup do práce ,já to nenávidim jít po delší době do práce ,připadam si tam jak první den ☹ 😀 😝

lalina846021
12. dub 2010

Ahojky holčiny tak už to mám za sebou............bylo to děsné,vůbec to neutíkalo..............a zejtra zas 12 denní..........opravdu jsem si připadala jako kdybych tam byla první den...........
leni tak doufám že ti budou chutnat.
kingus doufám že jsi v pořádku dorazila......................
moc vás zdravím,pa 🙂

kinguse
12. dub 2010

ahoooj,tak jsem v pořádku dojela tam i zpět...musím se pochválit, cesta byla v pohodě,tak jsem si oddychla. Ale hlavu mám jak střep. Dají mi vědět do příštího pondělí. Před chvílí mi ještě volal jeden z těch šéfů a nechci mi ještě hned něco slibovat,ale myslí,že by to mohlo vyjít,že se mnou počítají,tak mám radost. Ale radši si budu ještě říkat, že to nevyjde,abych nebyla zklamaná. Tím,že práci mám,tak je to jednodušší. No,tak vám dám pak vědět 😉

lalina846021
12. dub 2010

kingus jsem ráda že jsi dojela v pořádku,tak to ti budu držet mocinky moooooc 🙂 pěstičky 🙂

kinguse
12. dub 2010

lali,díky 🙂

lenkacar
13. dub 2010

lali ani si nepřej vidět co nám vzniklo za dílo ...dneska se to pokoušim dojídat a ještě že mám svoje zuby ,ale nevim na jak dlouho tedy 😝 😀 😀 😀 ,včera to bylo tužší,ale šlo to ..teda to jsme s vladísem kuchty 😕 😝 😀

lenkacar
13. dub 2010

kingus prácička se rýsuje ,to je gut..hlavně aby s tam nebyla já od nevidim do nevidim a to mám polo úvazek

kinguse
13. dub 2010

leni, uvidíme,jak dopadnu. Práce by to byla fajn,ale asi dost časově náročná,tak uvidíme..ale aspoň slušně finančně ohodnocená,tak aspoň něco,když to ten čas sežere 😀 Dnes jdem za kulturou,tak paaa

lalina846021
13. dub 2010

Leni to mě mrzí,nám fakt chutnají a těsto je křehké,fakt nevím............... dobrou