ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
20. dub 2010

takže jako u mě práce a práce ..nic jinýho ..bléééééé navíc trpim jarní alergií

barabasek
20. dub 2010

Když jsem v práci tak mi ty dny strašně utíkají. Alergii ti nezávidím jsem ráda, že ničím netrpím až na tu neplodnost ☹

lalina846021
20. dub 2010

Jaro nepotřebuješ laparku,mě tam poslal gyndař,protože měl strach když se snažíme 3 a půl roku a nic...............zkus se zeptat v Artu a uvidíš co ti poví....................nenašli mi nic jsme oba úplně zdraví...............................přeju všem moc hezký večer,zejtra mám zase denní,klidně bych se do tý práce mohla nastěhovat,jsem tam víc než doma,ty dvanáctky mě asi zničí 🙂

barabasek
20. dub 2010

Lali taky dělám 12, ale jen denní krátký dlouhý týden 🙂

kinguse
20. dub 2010

ahoj holky,teda já mám dneska migréna jak blázen 😝 Do toho mě nadzvedla šéfka,když jsem zjistila,jak málo mi poslala peněz za minulý měsíc...se po mě vozí, že odcházím...to ještě nevím,jestli mě pustí. Doufám,že nebudou dělat problémy. Stačí,že mi to dává najevo finančně...fakr blbá!!..mám z toho akorát migrénu a žaludeční neurozu,jak se nervuju. Ach jo, už aby byl aspoň pátek,teď mě práce už tuplem nebaví,když vím,že mi to stejně nezaplatí,tak jak by měla!!! páááá

lenkacar
20. dub 2010

kingus tyhle problémy nesnášim..naschvály ..nevim ,že to nejde se domluvit v klidu 😔

lalina846021
20. dub 2010

kingus hold s někým nic nezmůžeš,kráva zůstane krávou 🙂 to vydržíš,ukaž jí že jsi lepší než ona,a ona tě nemůže rozhodit

barabasku,já mám 12,denní noční střídavě jak to vyjde..........nějak se zase nemůžu přispůsobbit 😠 😠

papa a dobrou!

lenkacar
21. dub 2010

lali to je nejhorší se zapracovat po nějaký pauzičce vid?mě se chodilo mnohem hůř do práce po dovce než normálně ,připadala jsem si jako totální trotl..

lenkacar
21. dub 2010

kingus včera jserm si teprve všimla ,že jsi reagovala na můj fotoblock 😀 😀 😀 😀 holky zlatě se maj ty co makaj na sebe a maj dobrou práci,o víku jsme byli s vladísem v Obi a tam bych teda taky pracovat nechtěla ,jsem si vymyslela na chatu dát před madrace prkno jako pelest ,aby ty madrace neujížděly ,při nějaké akci třeba 😕 😔 😝 😀 ,jo to byl holky problém najít 2stejně široká prkna,rozdíl nejmenší byl půl cm,nějakej prodavač chtěl vyhovět pak už tom vzdal a na závěr když jsme si něco vynašli co docela ušlo mi na kase napočetli ne akci ,ale plnou cenu .tak jsem se dožadovala znova a na konec to vladís navrtal a vůbec nejdou k sobě jak je to křivý ,no mám vzteka na celý prkna,tak pěkně jsem si je natřela lazurou ..a efekt v pr..napadlo mě že by se dali možná stáhnout nějakým železem k sobě ..to bude zase oříšek na další víkend a takhle my prostě hospodaříme ,když nemluvíme o děcku 😀 😀 😀 😀 😀

kinguse
21. dub 2010

holky,díky!
lali a na jakým oddělení děláš...jestli to není tajný 😉
leni,no vy jste teda hospodáři...ale něčím se člověk musí zaměstnat,aby furt nemyslel na jediný 😀
já teď mimčo vůbec neřeším,jsem zvědavá na novou práci. Jo a taky jsme si našli skvělou dovču...Chorvatsko za 5tis
na týden s polopenzí,tak se těším!

lenkacar
21. dub 2010

kingus tak to je fakt super cena ...my letos asi pojedem na moravu do chatky,letos už jsme navali 3prdky kč do chajdy naší a navíc máme odkoupit byt ,je to poslední šance ,takový bych řekla aultimátum od družstva 🙄 máš na to 14dní a bud zaplat nebo nech bejt

lenkacar
21. dub 2010

kingus a to už jako nebudeš jezdit?je to úplně z jiného soudku tvoje práce?

lalina846021
21. dub 2010

Ahojky!
Leni je to strašný než se člověk zase přispůsobí,taky jsem si připadala jako trotl,ale dneska už to šlo,už bych potřebovala dovču 😀 😀 😀
kingus já jsem dělala na Aru a teď jsem na rehabilitaci spojené s ldn(následnou péčí)ležáci a babičky s dědečkama občas i nějakej ten mlaďoch na rehábce 😀
to chorvatsko je bezva,my jezdíme každý rok do Bašky(chorvatsko,ostrov Krk)do apartmámu,vyšlo nás to i s cestou(autem) a s jídlem co jsme měli sebou(vařili jsme si sami) na 7ooo,-na osobu.............je to tam úžasný..... 😎 😎
letos pojedu ledatak na ´´maltu´´s kolečkem a lopatou,předěláváme barák,nebo spíš bouráme barák............takže nádherná dovolená 😀 😀 😀 😀

lenkacar
21. dub 2010

lali ,ale zasejc to budete mít krásný ,já mám ráda tyhle předělávací akce

lalina846021
21. dub 2010

to máš pravdu že to bude hezký ale než to bude............... 😒 😒
bude to makačka je to zřícenina,budeme dělat ze dvou baráčků jeden................už aby to bylo.............

lenkacar
22. dub 2010

lali jestli máš doma chlapa šikovnýho ,jéje to ti závidim.. 😵 😵 😵 😵 ,my jsme z bývalým taky stavěli chalupu a já si tam, sedřekla záda ,ale děsně mi to bavilo ..ted uplatnuju aspon svoje maličké zkušenosti a se současným vylepšujem chatu..

lenkacar
22. dub 2010

pardon za chyby ...včera jsem měla zase v práci drobet frišno ,ale začínamto fakt brát ,že tam nemusim zůstat do smrti a že mám taky svůj osobní život ..

kinguse
22. dub 2010

holky, zas budu jezdit,ale je to přechod do farmacie,takže pro mě úplně něco jinýho
jinak my koupili loni nový byt,tak máme teď na dlouho vystaráno..ne že bysme tam měli už všechno hotovo,ale to co potřebujem k životu tam je a že není dodělaná předsíň nebo že máme starý skříně v ložnici,to mě fakt netrápí..to radši pojedu k tomu moři 😎
lali, na ARU to bylo asi zajímavý dělat,co?...ale asi dost náročný,viď. Mě vždycky lákalo dělat záchranářku,ale bohužel jsem se minula povoláním 😖
musím ject malýmu koupit nový boty,nějak nám ze všeho vyrostl 😀 ..páááá

jara
22. dub 2010

Ahoj kočky!
Lali, dík za odpo. Zítra razíme do Artu, tak dám vědět, co mi řekli. Ale jestli budu mít na výběr, tak jdu asi rovnou do IVF.
Ty brďo, to máš docela fušku v práci...a můžeš přes noc třeba zdřímnout nebo to nehrozí?? To ti v Artu dali Lali asi neschopenku automaticky, když máš takovou práci, což?
Jinak přeju Kingus dobrý start v nový práci...to zní zajímavě ve farmacii...co to obnáší?
Leni, tobě přeju pevný nervy v nynější práci...ono je všude něco...ale holky, buďme rády, že tu práci vůbec máme...je to teď fakt děs.
Pa

lenkacar
22. dub 2010

kingus to budeš za chvíli v lékárnách jak doma ,tak to nám budeš radit co na kašlík je nového a zaručeného 😉

lenkacar
22. dub 2010

jaro už je jaro ,tak se ti musí zadařit 😀 😎

lalina846021
22. dub 2010

Ahojky beruchy!
chlapa mám moc šikovnýho,bude si na baráku dělat všechno,z baráčku nám zůstanou pouze obvodové zdi,firmu si brát nebudeme.....................já už se taky těším,ta dřina za to bude stát.

Jaro nemáš zač......v práci je to fuška,ale baví mě to,zdřímnout se nedá,dědečkové a babičky mají obrácený den,v noci jsou nejaktivnější a nejzmatenější...... 😀 😀 😀 zejtra na tebe budu myslet tak pak dej vědět co a jak 🙂

kingus na Aru to bylo strašně náročný,ale moc mě to tam bavilo...........................pořád se něco dělo a pořád si se musela něco nového učit,dialýzu,transfuze,ventilátory,no prostě samé nové věci...............byla to strašná zodpovědnost. 🙂 dostala jsem klíšťovku a už jsem se tam nevrátila(céý den koukáš na monitory a všude jsou zářivky)...............takuž jsem se smířila s tím kde jsem teď ☹ 😅

Leni tak až budeme potřebovat s něčím poradit na baráčku vím na koho se můžu obrátit 😀
Tak to teď budeš profík přes farmaka,alespoň se budeme mít na koho obrátit 😀 😀 😀

lenkacar
22. dub 2010

to jo lali spíš ty sem budeš házet zlepšováčky a já je budu předávat tomu mýmu 😎

lalina846021
22. dub 2010

jasně tak jsme domluvené 😀 😀 😀 budeme sem dávat manuály na stavbu baráku 😀 😀 😀

lenkacar
22. dub 2010

pro začátek se můžeš drahého zeptat co mám dělat když mi na zdi nechce držet štuk 😖 ,venku 😠

lenkacar
22. dub 2010

takový krásný jsem to měla a po zimě to nafouklo a odpadalao a zbytek otloukam a nevim co s tim .. 🙄

barabasek
22. dub 2010

Ahoj kočenky krásný večer. Až budete mít baráčky a chaloupky hotové tak vám poradím s kytičkama atd. to budeme pěkná parta 😀

barabasek
22. dub 2010

Leni i v OBI si zvykneš na všem si musíš hledat jen kladné 😉 věci

kinguse
22. dub 2010

leni a mělas ty zdi napenetrovaný????...nám když dělali v bytě štuky,tak jim to taky pořád pukalo a odlupovalo se a švára mi poradil,že to mají napenetrovat,líp na tom ten štuk drží!
jinak farmaceutický repre obnáší skoro to samý jako obchodní zástupce,jen jezdíš po dr a lékárnách a nabízíš léky 😀 ..no jsem na to zvědavá. Dneška mi poslali studijní materiály,tak mám pocit,že se z toho po...
a zítra huráááá pátek a má být krásný víkend 😎

lenkacar
22. dub 2010

jojo napanatrovaný jsem to měla 😉