ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

barabasek
18. čer 2010

A pak byli výsledky ok?

lalina846021
18. čer 2010

kdyby jsi tak leni měla pravdu a měli jsme alespoň dvojčata .....................já jsem se teď tak nějak s tím smířila že to nejde a třeba se to povede samo,i když nevím kdy když pořád makáme a makáme

lalina846021
18. čer 2010

jo,byli a myslím že se nám to i kvůli tomu povedlo,má vliv na to aby moje tělo spermie neodmítalo.................tak mi to teda tvrdili

barabasek
18. čer 2010

Díky moc a dobrou noc zítra máme soutěž tak se nám snad umoudří počasí 😕

lenkacar
18. čer 2010

já jsem přestala brát ,strašně mi bolela hlava ,ale mudra řekla ,žer to předtím budu muset vydržet aspon to brát ob den ,ale jako kdyby se šlo do pokusu tak to vydržim ,ale 3měsíce trpět to ne,kvůli výsledkům to se nedalo vydržet v práci ..

lenkacar
18. čer 2010

tak jsem právě zvědavá jestli tam bude nějaká změna v hodnotách,jinak gu,i sex jsme dodrželi ,od kontroly 1zhřešení ,ale chtěla bych to vydržet do podzimka ,ale je to hnus ,raději nesexujem..a to muž teda trpí

jara
19. čer 2010

Teda Lali, klobouk dolů...to by hned tak nějaká ženská takovou práci nedělala! Třeba se zrovna fakt zadaří! To by byl hezký výsledek té dřiny, což?? 😉

Jinak mě už začíná být sem tam šoufl. Na jídlo ani pomyšlení a když mám hlad, tak mi stačí málo. Už mám dole asi půl kila. doufám, že to takhle nebude pokračovat dál 😒 Nadruhou stranu si říkám, že je to ukazatel, že je všechno v pořádku. Horší by bylo, kdyby všechny příznaky vymizely, to bych byla asi nervóznější...

lenkacar
19. čer 2010

jara ještě vydrž 30tt a máš to v kapse 😵

jara
19. čer 2010

Leni, když jsem došla až sem, tak mě přeci nějaké nevolnosti nerozhodí! Protože bude hůř... 😀 Např. porod, vytahaný pupek, nevyspání, strie, atd. Hlavně že jsem si koupila super sexy plavečky na léto, které stejně nevytáhnu. 😒

jaru30
19. čer 2010

ahojky, zdravíííím vás 🙂

Jara, na nevolnosti jsou prej dobrý zázvorový lízátka z lékárny 🙂 Jo a strií se neboj, já poctivě mazala 2x denně a ani jedna 🙂 Porod zvládneš, jen je třeba si vybrat tu správnou porodku. Já rodila v Krumlově a špica, tak mi pomohli a udělali z porodu báječnej zážitek, že hned druhej den jsem měla chuť rodit znova a už se těšim na druhé těhu 😉 A vytahanej pupek...pravda, ten mě teď taky trápí, ale já doufám, že po šestinedělí začne mizet 🙂

jaru30
19. čer 2010

Kousek dočítám, než se malej vzbudí......
Jara, tak to budou dvojčátka? mooooc gratuluju!!!!!! nenech se nikým odradit!
My taky nemáme velkej byt, ale uvidíš, že se srovnáte. Něco vyhízíte, něco rozdáte a bude místa habakuk 🙂

Leni, tak to sis užila 🙂 Ona i dovča v tuzemsku je fajn, když si vyberešto správný místečko. A kde jste všude trajdali? a co bys nám doporučila? 🙂 Na Vranově to musí bejt fajn. Tam jsem taky nebyla......
A jak to teď teda s tebou vypadá?

Kingus, tiše závidím Chorvatsko 🙂 Náš tatík odjížděl ve stejném termínu jako ty. Teď už se tam někde válí. Jen doufám, že jste v pořádku!!!!!! Dneska jsem zrovna četla na netu, že se tam v noci převrátil autobus s českýma turistama 😕 😕
Ale ta tvoje zimní fotka v pasu mě dostává 😀 😀 hoď tam nějakou vyletněnou 😉 😀

Lali, to budete předělávat? tak to před váma smekám. To bude práce jako na kostele...ale až to bude, tak to bude prima!!!! Dokážu si to živě představit 🙂 A taky jak se tam batolí mrňousové. Tak ať se práce daří 🙂

Barabasku, soutěž? 😕 Jakoooou? 🙂 Jsem baba zvědavá 😀

jaru30
19. čer 2010

jsem se s těma smajlíkama nějak rozjela 😀

lenkacar
19. čer 2010

cože ty už máš miminko?????????????????????

lenkacar
19. čer 2010

strašně moc gratuluju ke krásnému blonďáčkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!no já teda čumim jak puk 😕

barabasek
19. čer 2010

Trénuju hasiče přípravku a mladší 😀 4-11 let a dnes dotazy a co budu dělat já mě opravdu dostávali 😠 přitom trénují od jara skoro to samé 😀

barabasek
19. čer 2010

Leni ty takovej koníkář a nevíš tuhle zprávu bych ti ji napsala já myslela, že už víš 😉

lenkacar
19. čer 2010

bar jsi dobrá že tě baví práce se svištěma ..to by pro mě nebylo ..

lenkacar
19. čer 2010

nevim ty brďo ..jak to že mi to uniklo 😕 ,to jsem ale ostuda ..to mi hrabe z tý práce 🙄

lenkacar
19. čer 2010

doporučuju zámek Vranov nad Dyjí ,jestli chytíte bezva prováděčku ,bo jak se ta její práce jmenuje ,jako my ..tak je to úžasný zážitek .. 😵 ,přehrada je krásná,ale co jediné nebrat ,parník plný připitejch důchodců...mládež seděkla na zadku a babky dělaly jako by to byl poslední den jejich života 😔 😀 😀 😀

barabasek
19. čer 2010

Já jsem sama začínala někdy v 10 a pak jsem jen měla asi v 19 jen pomoc založit ve vsi u exmanžela družstvo a časem jsem na děti zůstala sama. Celou sezonu jsem měla na krku okolo 22 dětí 6-15 let a dotoho jsem dělala Vošku v Táboře. Nyní je to pohoda jedna maminka mi už nějakou dobu pomáhá. 🙂

lenkacar
19. čer 2010

budeš výborná máma ,to jedno nebo dvě mimina zvládneš levou zadní .. 😵

jara
20. čer 2010

Ahoj ženy, tak jak při víkendu?
Jaru, moc gratuluju ke zdravému mimču a k tomu, jak jsi zmákla porod! Já mám z porodu hrůzu, ale to je ještě daleko.
Jinak jsou potvrzeny dvojčátka, tenhle pátek jedeme na srdíčka, tak doufám, že všechno bude v pořádku.

Bar, ty jo, to jsi dobrá, že takhle válčíš s dětičkama... 😉 Může to být nadruhou stranu docela sranda.

lenkacar
20. čer 2010

jara máš na to ještě dlouhou dobu,abyses na porod začla těšit ,většinou je holkám pak už tak hrozně těžko ,že to chtěj mít za sebou

jara
20. čer 2010

Leni, asi jo 😉 ...Já si furt ještě užívám stav, kdy nemám žádný pupek, takže mi ani nepřijde, že jsem těhotná. Každé ráno si to musím připomenout. .....Tedy on mi to velice brzy připomene můj žaludek. 😀

Je to asi slabošký, ale já se utěšuju tím, že nejspíš půjdu na císaře, kdy všechno zaspím...při těch dvojčatech je to fakt megapupek, vůbec nevím, jak se povalím. 😅

barabasek
20. čer 2010

Ahojky jsem po víkendu úplně urvaná a zítra do práce ☹ Po dnešku chci jen jedno 😀 A za 14dní jedu s dětma ještě na tábor a pak už nebudu chtít ani jedno 😀 😀 😀
Jara je to sranda, ale jsou jak blechy chvíli neposedí ještě že mají barevné dresy vidím je přes celé hřiště je to zodpovědnost, ale jinak fajn 🙂

lenkacar
20. čer 2010

bar musí to být fajn jinak bys to nedělal musí tě to nějakým zvláštním způsobem nabíjet ,mě by to asi ubíjelo 😀naštěstí existují lidé jako ty ,kdo se o ty harantíky stará a ještě je to těší .. 😵

barabasek
23. čer 2010

Ahoj holky krásné ráno, počasí se umoudřilo asi ví že mám dovolenou 😀

Leni fajn to je, když se to dětem povede tak oni se zkrátka rozzáří jako sluníčka 😵 Leni a děti mají ze mě takový zvláštní respekt a to jsem klidas a ne jako jiní trenéři, kteří hned ječí to a to bylo špatně snažim se jim jen vysvětlit co příště zkusí udělat líp a ono to většinou funguje. 🙂

lalina846021
23. čer 2010

Ahojky holky!musímse vám ukázatnáš nový přírustek do rodiny,jmenuje se Sam,v neděli jsme pro něj byli v Plzni.Je strašně hodnej a mazlík.23.6.mu budou dva měsíce,takže naše chlupaté miminko..............třeba se odreagujeme od toho našeho vytouženého mimíska a povede se nám to samo.............
Všechny mocinky zdravím a jdu makat na baráčku..........dneska budeme vyvážetposlední kontejner a už konečně začneme stavět....................huráááá 🙂 😀

lalina846021
23. čer 2010

teda holky na chyby a překlepy nekoukejte,když jsem koukala co jsem napsala,tak mi lezly oči z důlků 😀 😀
hrůza omlouvám se

barabasek
23. čer 2010

Lali miminko je úplně k sežrání 😵