ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
29. črc 2010

jé, tak mě by bylo úplně jedno, kdy by se malé narodilo, hlavně, že by bylo 😉 Doufám, že všecho půjde dobře a do konce roku alespoň jedno umělé oplodnění vyzkoušíme 😔

kinguse
29. črc 2010

ahoj,tak z angíny se malej zaplať pánbůh zberchal hoooodně rychle 😝 Už je v pohodě a je problém udržet ho trochu v klidu. Já jsem to naštěstí taky nechytla, na angíny trpím od dětství a poslední roky mívám tak 3-4 angíny za rok ☹
A co se týče dovči,tak už mám letos taky vybráno. Jedno ne až moc vydařený Chorvatsko 😒 ,pak fajn prodloužený víkend v Moravským krasu,takže teď už max.víkendy na houbách 😀 Nejdradší bysme ještě vyrazili,ale přeci jen si chcem nechat peníze na "mimi",abysme si nemuseli půjčovat.
A teď mám i dost pohodičku v práci,takže jsem i brzo doma,tak mi to až tak nevadí,že pracuju.

baronek
30. črc 2010

@kinguse Tak to je dobře, že jste už zdravý, o víkendu má být hezky, tak můžete jít ven 😀
Já do práce teda poslední dobou moc ráda nechodím 🙂 Je to tím, že pořád myslím na mimino a někdy mi připadá, že jsem úplně mimo 😕

macinaz
30. črc 2010

Ahojky baronek :mě je také jedno kdy se malé narodí hlavně když bude,ale docela jsem si to minule s bříškem v létě hodně užívala,lepší než schovávat bříško do zimní bundy 😉
Halvně tedy ať se vám to do konce roku povede 🙂 😉

baronek
31. črc 2010

holky, kde jste kdo, že nepíšete?

kinguse
1. srp 2010

ahoj,baronku to víš,hezký počasí,tak všichni určitě makaj na svých "sídlech" 😀
Jo a jak jste řešily,kdy by kdo chtěla,aby se mimi narodilo,tak to jsem taky už dávno přestala řešit. Vždycky jsem si říkala,aby se prcek narodil nejlépe březen a teď by mi bylo jedno,i kdybych rodila na Štedrej den nebo Silvestra 😀 ..halvně aby to ještě někdy bylo.
Zrovna mě potěšil manžel,že by ještě rád jel do Chorvatska ke známým,co jsme byli loni,tak zkusíme zavolat,a když budou mít volno,tak první týden v září frčíme 😎

baronek
1. srp 2010

@kinguse Jé tak Chorvatsko ti závidím, alespoň si od všeho odpočineš. Jinak jsem měla den blbec a jestli chcete starostlivé sousedy, tak se na mě obraťte, přenechám vám je. Dneska nás nechal přesázet tůje, protože bysme je nemohli zastříhávat z jeho strany a on je tam nechce, takže si uděláme klasickej plot 🙂 pak musíme nechat vyměřit pozemek a boudu, kterou jsme postavili nejspíš zboříme. Prostě paráda 😠

kinguse
4. srp 2010

ahoooj holky, teda koukám,že máte snad všechny dovolenou nebo co se děje?...není snad o čem psát? 😀
U mě ostatně taky nic nového, V práci furt pohoda,ale celkem nuda,když jezdím jen tak a nkde nikdo 😒 Aspoň je víc času na rodinu.
A jak vám všem co stavíte pokračuje stavba baráčků...teda spíš přestavba? 😉
baronku...sousedy ti fakt nezávidím, my u nás v domě máme skvělý sousedy,jsme tu fajn parta mladej i starších lidí a pořádáme i společný akce..grilovačky..apod.

baronek
5. srp 2010

Je fakt, že v týhle diskusi snad všichni odletěly na Kanáry .... U mně tak ypořád stejný, v úterý jdeme konečně na genetiku, tak alespoň se něco pohne a pak další čekání na výsledky 😲 Se sousedem je to horší a horší, obden nám nechává vzkazy ve schránce, co je třeba udělat a my musíme jít a udělat to, protože pořád od něj nemáme souhlas ke stavbě 😝 je to na dvě věci. Hezký pracovní den přeju a těm, co mají dovolenou závidím a přeju sluníčko 🙂 😎 😀

dashi
5. srp 2010

Ahojky holky,
dlouho jsem tu nebyla, měla jsem minulý týden dovolenou 😉 🙂 Sice byla pracovní, makali jsme na baráčku, ale já si u fyzický práce odpočinu, pač celej den musím přemýšlet 😝
Jinak dnes jsem dostala MS, tak jsem se objednávala v Artu na kontrolu za 14 dní. Tak jsem zvědavá 😉

baronek
6. srp 2010

Pracovní dovolený jsou úplně nejlepší 😲 To je zase počasí, co? A to hlásí zase záplavy, už mám takových propršených víkendů plné zuby ☹

kinguse
8. srp 2010

ahoj holky,to počasí je fakt šílený...chudáci lidi,co je zas postihly záplavy..to je teď každou chvíli,fakt děs. Jinak já měla MS jen 2dny a to docela silně, pak 2dny nic a ode dneška zas špiním,tak nechápu proč. Musím cinknout do ARTu, stejně se mám objednat na kotrolu,tak se rovnou zeptám.
už by tu měl zas někdo otěhotnět,aby to sem vehnalo pozitivnější atmosféru,co? 😉

baronek
9. srp 2010

@kinguse to s tebou souhlasím, zatím mi připadá, že tu byli samé neúspěchy a ostatní čekají na kontroly a výsledky 😕 Já osobně jsem z toho čekání už dost vyčerpaná a do toho ten náš soused, prostě paráda 🙂 Záplavy jsou hrozný, je mi těch lidí děsně líto. Kdybych měla, tak bych jim poslala nějaké penízky, ale bohužel v naší situaci to nejde, musíme holt šetřit 😠 Zítra jdeme konečně na genetiku (už jsem se objednavala před dvěma měsíci) a jsem zvědavá, co nás čeká 😲 Hezký den přeji

baronek
9. srp 2010

@kinguse A ty už bereš nějaké hormony?

kinguse
9. srp 2010

baronku, na genetice vám jen naberou krev a Čutka si s vámi popovídá, řekne,co by teoreticky mohl být problém v genetice a jdete domů. Na výsledky jsme pak čekali 4týdny ☹ ...takže zas čekání.
jinak já beru na střídačku hormony už 2roky a budu je muset brát stále..vzhledem k předčasnýmu přechodu..na to jsem moc mladá a hrozila by osteoporoza..už takhle je to prý dost vysoký riziko,že budu mít problémy ☹
holky,taky jsme byli na houbách..našli jsme pár hříbků,sirovinky a lišky...to by bylo super,ale manžel i malej měli oba po dvou klíšťatech...já z nich mám fakt fobii,tak doufám,že bude vše OK a nebyli ty mrchy infikovaný.
Jo,taky jsem volala do ARTu,abych se objednala a nemají vůbec volný termín,tak říkala,že se domluví s dr a ozve se mi,kdyby se nějaký místo uvolnilo.

provence
10. srp 2010

Ahojky, včera jsem byla na OPU, měla jsem 35 vajíček. Protože jich bylo hodně a kvalitních tak jsme se domlivili, že jich pár darujeme. Tak doufám, že nekomu udělají radost. 😉 Jinak jsme je nechali spontálně oplodnit tak máme 22 embriek. No uvidíme třeba to tentokrát bude OK. Jinak mě pěkně bolí břicho. V neděli jsme byli ještě na houbách a přinesli jsme dva plné košíky. Takže rostou.

baronek
10. srp 2010

@provence Tak to moc a moc držím pěsti 😀 Kdy do tebe embrijka zavedou?
@kinguse Tak dneska jsme byli na genetice a bylo to v pohodě, myslela jsem, že nás budou víc vyzpovídávat a ono nic. Jen z pana Čutky jsem měla takovej divnej pocit, on je nejspíš po nějaké nemoci, co? Polovinu jsme mu nerozumněli a báli se zeptat 😲 Výsledky budou za tři až čtyři týdny, ale nejradši bych je chtěla hned. S Artem jsi mi moc velkou radost neudělala, já myslela, že nás vezmou hned, co zavolám, že máme výsledky genetiky ☹ Když jsem se objednávala poprvé, tak nás vzali hned ten týden 😒
Dneska jsme byli na houbách a našli jsem na jednu mizernou smaženici a navíc jsem dost poškrábaná, protože jsem si vyšla v krátkých rukávech 😠

kinguse
10. srp 2010

@provence ..no supééér,tak držím palečky,at to klapne a taky strašně mooooc děkuju za ty darovaný vajíčka..já sama je budu potřebovat,takže jsem ráda,že jsou takový holky,jako ty 😉
@baronek no dneska mi volala sestřička,že mě vezmou ve čtvrtek,že se jim uvolnilo místo a za hodinu volal přímo Michálek,že mají bohužel plno,že tam má samý zákroky a př.týden dovču,takže si na kotrolu nenajdou čas..trochu mě to mrzí,ale nic s tím nenadělám.
Říkala sestřička,že to mají plno až do konce srpna,tak si kdyžtak za 3týdny zavolej a objednej se,at máš jistý termín a ty výsledky snad dorazí.
Jo a dneska jsme byli taky na houbách a našli jsme celkem prd...4hříbky,1sirovinku a masáky,takže bída a to všude píšou a říkaj,jak jsou houbový žně..no rozhodně ne u nás 😖

provence
10. srp 2010

Dneska jsem volala panu MUDr. Michálkovi, začíná se mi nalévat břicho ☹ . Tak zítra šupajdím na kontrolu. Doufám, že mi neodloží transfer. Jinak mi řekli, že by mi měli prcka zavést v pátek nebo v sobotu. tak uvidíme. Kinguse doufám, že se Ti vše podaří. Nevite za jakých podmínek se odkládá transfer?

lenkacar
11. srp 2010

transfer by ti odložili kdyby se moc moc rozjel hyperstimulák..možná že tě spraví kapačkama,když jsi tam jela včas..Jinak já se snažením končím..proto sem namám sílu psát ,ale sleduju vás dál.. 😵

baronek
11. srp 2010

@kinguse Na konci srpna tam zavolám a doufám, že mi neřeknou, že mě neobjednají bez těch výsledků 🙂 a jak můžou mít v takových zařízeních dovolenou? 😀 To je hrůza 😨

kinguse
11. srp 2010

ahooooj leni,jen se na tohle naše "téma"na chvíli vyprdni..ono ti to třeba taky pomůže..když sem člověk chodí,tak to furt řeší a nemyslí na nic jinýho...proto já se snažím občas psát o něčem jiným než o mimi...jinak by nás tu z toho asi piclo 😀
@baronek ..taky nechápu,jak si můžou dovolit vzít dovču 😀 😀 😀 ..a ještě k tomu v létě 😀

baronek
12. srp 2010

Holky nevíte co je se Suvíkem? O víkendu má zase pršet, tak se máme na co těšit a to v sobotu máme dělat dříví 😅

lenkacar
12. srp 2010

nevím co je se suvíkem ,ale odhaduju ,že je asi tak vyšťavená jako já...

baronek
12. srp 2010

@lenkacar Uvidíš, že když to na čas vypustíš z hlavy, tak se to nějak urovná a na všechno se budeš koukat jinak 😉 A se stavbou normálně pokračujete?

lenkacar
12. srp 2010

jo základy hotové a teď tvrdneme..a řešíme zbytek 😵

baronek
16. srp 2010

@provence Tak embrijka byla zavedena? Myslela jsem na tebe 😀
V sobotu jsme dělali dřevo, modřiny mám jenom tři, ale teď začínám pěkně cítit záda. Pak jsme to šli zapít do hospody a pěkně jsem to přehnala, končím s pitím a nejhorší je to míchání všeho dohromady. Takže včerejší pěkné počasí jsem si moc neužila, protože mě bolela děsně hlava 😝

kinguse
16. srp 2010

ahoj,tak víkend byl nakonec co se týče počasí nad očekávání dobrý 😎 Tchýně slavila narozky,tak jsme grilovali a popili a bylo to fajn. Dneska se mi vůbec nechce makat,tak dělám práci doma,ale za chvíli musím vyrazit směr Písek. Mějte se ..páááááááááááááá

baronek
16. srp 2010

@kinguse Dneska budeš mít v autě fajně 😅 Já se nějak nemůžu rozkoukat a vůbec nic se mi nechce dělat 😕

baronek
18. srp 2010

Holky nevíte, zda se někde v ČB cvičí Mojžišovka? Chtěla bych to zkusit, knížku jsem si koupila, ale je to docela složitý a potřebovala bych to trochu vysvětlit 🙂