ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

mladamamka
21. lis 2010

Ahoj holky strašně dlouho jsem tu nebyla. A vidím, že Lenče se konečně zadařilo. A Leni normálně nebo umělko povídej. já jdu zítra na laparoskopii.

lenkacar
21. lis 2010

byla jsem na IVF 😉 ,ale nikde jsem to nepsala,nechala jsem si zavést 2embrya a 1 se chytlo ..ale zatim si to neužívam ,marodim..asi mám oslabenou imunitu .. 😒

mladamamka
21. lis 2010

a v Artu jsi byla. Moc blahopřeju, moc Ti to přeju.

lenkacar
21. lis 2010

jojo v artu 😵 měla jsem rok pauzu a asi mi to pomohlo ,od začátku bylo vše bez problémů 😉

kinguse
21. lis 2010

@lenkacar ...jen hezky odpočívej a budeš brzo fit.V práci bys stejně furt jen stále, mohly by ti akorát otýkat nohy a teď tě čeká poslední období,kdy si odpočineš a hlavně na to budeš mít čas...to všechno za 9měsíců skončí 😀

baronek
21. lis 2010

@kinguse a co ty???

cajovna
21. lis 2010

@lenkacar ahoj tak to ti moc gratuluju 🙂

kinguse
21. lis 2010

@baronek ještě počkám na test do čtvrtka. Jinak doufám,že to vyšlo 😀 ...co mi zbejvá!

ira13
22. lis 2010

@lenkacar Moc gratuluji. Už jsem potřebovala důkaz že ivf funguje. Četla jsem tu na koníkovi příběhy o mnoha nezdarech a taková zpráva jako máš ty potěší a dodá naději do dalšího boje. Jak dlouho jste se snažili?
Zítra jdu na krev. Maci psala že jede také , třeba bude další těhulka.

ira13
22. lis 2010

Děvčata nevíte jestli se mezi IVF a KET musí dělat pauza? Berou se u ket nějaké léky? Mezi dvěma IVF jsem musela mít 3x ms.

lenkacar
22. lis 2010

@ira13 byl to 4 transfer 😉 do artu jezdíme 2 roky a kus..mezi ivf chtějí 3měsíce ..mezi ketem ,podle toho jestli bereš něco na sliznici .. 😉 ,když je vše ok a stihne se to ,být pauza nemusí 😉

ira13
22. lis 2010

@lenkacar To jsem ráda že to jde bez pauzy. chci to zkusit co nejdřív. Musí proběhnout ms? já jsem po ET ještě mrchu neměla,možná až vysadím léky.Nebo je můžu brát dál a udělají mi KET hned ?

lenkacar
22. lis 2010

určitě chtěj 1 ms 😉 ket jsem měla po ET za 2 měs. než zkontroloval sliznici 😉

petreva
22. lis 2010

LENI, máš krásnou zprávu v "pasu uživatele" 😵 😵 😵

lenkacar
23. lis 2010

@baronek ty už sem nebudeš chodit? ☹

allisska
23. lis 2010

Leni, to je úžasný, moc a moc gratuluju!!!!!! 😉

baronek
23. lis 2010

@lenkacar 😀 😀 😀

ira13
23. lis 2010

@lenkacar Je to přesně tak. Dnes mi MUDr.řekl že mám vysadit léky pak by měla proběhnout ms a potom mám přijít na kontrolu a domluvíme se podle výsledků co dál.

baronek
23. lis 2010

@ira13 já dostala MS i přes léky - měla jsem Crinone... 😲

dashi
23. lis 2010

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla po nevydařeném ivf, jsem neměla náladu diskukovat ☹

Ira13 já byla na ivf v září dostala jsem MS to jsem šupajdila do Artu na kontrolu a Dr. mi řekl, že můžeme zkusit hned další pokus, že je to lepší protože má tělo ještě dostatek hormonů 😉 . Tudíž jsem čekala na další cyklus MS který mi vyšel na listopad, samo zase kopice prášku 😝 No a dneska mám za sebou KET 😉 🙂 měli jsme 5 nanučků, rozmraženy 3 a zavedeny 2. A 2 zůstali na "další" pokus.

Lenkacar tobě mooooc a moooc gratuluju k mimískovi.

lenkacar
24. lis 2010

@dashi na ket je to dobré,to jo ,dokud je to tělo nafutrovaný a občas se zadaří .. 😉 ted holky taky vypadaj obě slibně ..jsem na ně moc zvědavá ..king a maci..jak jste na tom?

lenkacar
24. lis 2010

jinak dashi držím palíky ,at to konečně vyjde ..já jsem taky ráda ,že mám 2 nanučky ,protože na další stimulku bych nešla ..

baronek
24. lis 2010

@dashi připojuji se k držení palečků 😀

macinaz
24. lis 2010

@lenkacar tak se nám to povedlo,prozatím nevíme jestli tam nejsou dvě,bylo vidět jenom jedno,ale prý se ještě může ukázat to druhé,bylo by prý pro mě ale lepší to jedno,abych znovu nemusela jít na redukci,je to taky takové riziko

lenkacar
24. lis 2010

no maci tak to je paráda ,cože ti řekl ,že tam může být ještě jedno jako? to mě teda neřekl ..aby mě nejeblo ,kolik jsi měla HCG?

lenkacar
24. lis 2010

je to paráda,když někdo vezme za kliku u artu a hned si odnese mimi.. 😵

baronek
24. lis 2010

@lenkacar tak to by se mi taky líbilo, kdyby stačilo vzít za kliku 😉

macinaz
24. lis 2010

@lenkacar hcg jsem měla 4000(4+5tt),byla jsem tetnokrát na kontrole docela brzy,no prý se uvidí za 14 dní

lenkacar
24. lis 2010

aha tak to je opravdu pecka na dvě mimina 😵 ,já měla 22den po ET 5+3 1875 a to říkal ,že je tak akorát na 1 mimi ještě než do mě kouknul.. 😉 a našel jedno

dashi
24. lis 2010

@macinaz taky dodatečně gratuluju k miminku/kám 😀 Začíná se to tu s těhulkama rozjíždět 😉 No já si budu muset počkat už jen 13 dní ☹