ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
3. pro 2010

právě proto jí pošlu do prdele a končim..já jí dam ,že po tom všem mam jít do práce ,aby mohla jet k tetě pro cukroví 😝

kinguse
3. pro 2010

@lenkacar ..koukám,že šétka je taky pěkná kravka 😝 Neboj, zítra uslyšíš srdíčko a na ňákou blbou šéfku ani nepomyslíš!!!
Já byla dneska na kontrolní krvi,tak hcg samozřejmě negativní,takže vysadit léky,počkat na MS a kontrola. Chtěla jsem hned na KET,ale sestřička mi tvrdila,že dr chcou mezitím ještě jednu kontrolu,takže nejdřív v lednu. Nechápu,proč by to nešlo hned!! Ještě tam budu volat,tak se zkusím zeptat přímo Michálka.

lenkacar
3. pro 2010

no určo chtěj vidět sliznici ,ale nevim proč by to nemělo jít ,kámoška takhle byla na iUI hned další měsíc

kinguse
3. pro 2010

@lenkacar To je mi jasný,že chtěj vidět sliznici,ale to přece můžu hned začít brát prášky,kontrola sliznice a šup tam s tím,ne? 😖 No,zkusím ještě toho Michálka. Na zítra ti držím palečky,ať je vše ok a srdíčko krásně buší!!!!

lenkacar
3. pro 2010

@kinguse určitě mu zavolej a snad s ním bude řeč 😵

kinguse
3. pro 2010

@lenkacar ..když jsem tam byla ve středu,tak tam byl Špička a s tím mi do řeči nikdy moc není, Michálek je přístupnější. No,uvidíme. To víš,teď jsem natěšená na další pokus a je to jednodušší,když jsou mrazáčci,ale nevím,co pak dál,když to nevyjde ☹ Přeci jen je to otázka dalších 40tis! 😝

lenkacar
4. pro 2010

@kinguse já jsem taky chtěla mrazáčky ,pro jistotu..ani ted nevim co bude .. 😉 za hodku vyrážíme směr budějce,nohy oholený,lenýs vykoupanej ..tak děj se vůle boží 😉

kinguse
4. pro 2010

@lenkacar ..dobře ti to dopadne!!! Když se to tak krásně chytlo,tak už to dotáhneš do konce!!!! Nevím,jestli mám zkusit volat Michálkovi,kvůli tomu KETu. Já bych tak chtěla jít už tenhle měsíc ☹

lenkacar
4. pro 2010

holky jsou tam dvojčata 😕 obě maj srdíčko a jedno je o 4dny menší 😕

dashi
4. pro 2010

jééé lenkacar tak to mocinky gratuluju k dvojčátkům 😉 🙂

kinguse
4. pro 2010

@lenkacar ty joooo,nekecej 😕 Tak to je supééér,ne!!! Aspoň budeš mít 2mimča najednou a už nebudeš muset nikdy řešit ňáký IVF 😉 Teda pokud nebudš chtít třetí 😀 Mám z tebe velikááááánskou radost a moooooc držím palečky,ať ti všechno dobře dopadne!!!

lenkacar
4. pro 2010

tak kdože tady měl 3000HCG? 😀 😝 já měla o půlku menší a jsou tam dvě ..za 14dní se uvidí jestli to obě zvládnou,to jedno je menší ,ale srdce měly obě

jaru30
4. pro 2010

Ahoj holky,

@lenkacar jak mi právě doštěbetal vrabec jménem Dadous, tak prý čekáš dvojčátka!!! Tak hned letím sem a gratuluju moc, hlavně ať jsou zdraví a pak nezlobí rodiče 🙂

lenkacar
4. pro 2010

jo jsem totálně v šoku v dalším z toho že někdo ze zdravotnictví vypustil o mě info a šéf ví ,že jsem byla na umělku

kinguse
4. pro 2010

@lenkacar ..no to snad ne 😠 Ale prď na to,hlavně,že to vyšlo a vše dobře dopadne!!!! Tak ať se mimča drží a krásně rostou 🙂

petreva
4. pro 2010

LENI, koukám po chvilkách jak to dopadne a ono takhle dabl!!! To je něco 😵 😵 Držím všechny palce, kdybych jich měla víc!!! Jéžiš to je krása...s tím šéfem to je teda něco, ty to tam máš celé takové prapodivné,viď a ještě takovýhle podpásovky 🙄 😠

barabasek
4. pro 2010

Leni 😵 😵 😵 nááádhera 🙂

inna12
4. pro 2010

Leni, dvojitá gratulaceee ke dvěma srdíčkům!!! Mám z tebe takovou radost 😵 😵 super! a na šéfa víš co 🤐 😀 😉

lenkacar
5. pro 2010

holky díky, zatim je to druhé takovej drobek tak se uvidí jak mu to půjde dál ..proto máme další kontrolu v artu za 14dní ,prej než mě předá chce vědět jak to bude dál..jestli se ty dvě udrží a nebo zůstane při jednom ,škoda fakt ,že tam nemaj zvuk..

mladamamka
5. pro 2010

Ahoj holky. Leni moc moc gratuluju k dvojčátkům. Moc Ti to přeju. 😉

kinguse
5. pro 2010

@lenkacar neboj, on si to ten drobek určitě vybojuje 😉 Já mám plnou hlavu toho KETu a čekám na mršku,aby přišla co nejdřív a mohla se domluvit,co dál. Doufám,že to půjde už tenhle cyklus.Co jsem četla na netu,tak spoustě holek to vyšlo hned po nevydařeným IVF.
Ty se drž a užívej si těhu...i když zvracení asi nic moc,co? Nebo jsi OK?

lenkacar
5. pro 2010

@kinguse jak kdy třeba včera jsem dost jedla a bylo to dobrý ,ale dneska se cítim blbě už od rána a tak to bude do večera .. 😝 někdy jsem strašně vyštavená ,úplně bez energie ,vim co bych měla dělat a nemůžu se zvednout a jít .. 😝

lenkacar
5. pro 2010

aspon bys přišla na jiné myšlenky ..kéž by ti to vyšlo..

kinguse
5. pro 2010

@lenkacar dík moc, ale teď už vím,že i když si člověk připadá,že hodně silný a vše zvládne,tak pak to stejně všechno je jinak.
Ty už sis to taky zasloužila, prošla sis mnohem horší a víc toho než já...já jsem teprv na začátku toho všeho a ten konec může být u mně bohužel hodně brzo.
Hlavně hodně odpočívej, do toho 12.tt je to nejdůležitější,aby se všechno udrželo a vyvinulo tak jak má. No a pak zas musíš hodně odpočívat,protože až se prckové / a i kdyby to byl nakonec jen jeden prcek/,tak to bude hooodně náročný.
Jo a co vladís, už se to u vás taky aspoň trochu srovnalo,ne?! Ale to víš, hormony dělaj svý,tak bude muset být hodně ohleduplnej!!! 😉

macinaz
5. pro 2010

@lenkacar Ahojky,tak dvojnásobná gratulace 🙂 takže jednovaječná dvojčátka no úžasné.Máte někoho v rodině s dvojčátkama?
Znám jednu pani z redukce,zavedli jí 2 embria a pak ztoho byli 3 mimi.
Já jedu na kontrolu v úterý a mám strach aby se něco podobného nestalo nám,hlavně aby to nebylo jednovaječné,protože by nemohli udělat redukci ☹

lenkacar
5. pro 2010

@macinaz nene dvojvaječný 😀

lenkacar
5. pro 2010

škoda že nekouká renig, s tim jejím HCG 😀 😝

lenkacar
5. pro 2010

špička řekl ,že to může být ale i syndrom mizejícího dvojčete,když je to menší .. 😉 to že se uvidí za 14dní ,bud tam bude a poroste a nebo to vzdá a vstřebá se

macinaz
5. pro 2010

@lenkacar já mylslela,že ti zavedli jenom jedno
já měla 4000HCG tak chci vidět to překvápko 😉 😒

lenkacar
5. pro 2010

nene zaváděli mi 2 ,baronkovi jedno 😉