ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
10. pro 2010

tak se vystav do výlohy a uvidíš .. 😵

baronek
10. pro 2010

@lenkacar tady by nepomohlo ani kdybysme stály ve výloze všechny nahý, tady prostě nejsou lidi, holt malý město 😠

lenkacar
10. pro 2010

@baronek chachacha ..kdybych se tam vystavila já ..to bys koukala 😀 to by vás rovnou zavřely 😀 😝

baronek
10. pro 2010

😀 @lenkacar cha cha cha to by bylo třeba hned plný náměstí 🙂

lenkacar
10. pro 2010

@baronek to jo ,ale těch v bílých pláštích se svěrací kazajkou 😀 😝

lenkacar
10. pro 2010

@baronek já nevim ,že nemůžeš bydlet blíž s tebou by byla prdel ..ted zrovna mě ta domácí izolace přestala bavit

baronek
10. pro 2010

@lenkacar já myslím, že by se přišel podívat celej domov důchodců, kterej je od nás kousek 😀

baronek
10. pro 2010

@lenkacar ty jsi moje zlatíčko 🙂

lenkacar
10. pro 2010

@baronek jo tak tomu bych i věřila ,ty už špatně viděj 😀 😝 a ledacos si domyslej ,ty vnadné tvary a tak .. 😀 😝

lenkacar
10. pro 2010

a jinak jsem se právě rozhodla ,že dneska nebude vladís hlady a začla jsem vařit čočku prdlavku.. a udělam si nějakou dietní ,ještě nemám představu jak to vymyslim.. 😕

baronek
10. pro 2010

@lenkacar šikulka 😀

lenkacar
10. pro 2010

tak mi psala jedna kolegyně ,že maj sraz a já psala šéfce at mě omluví ,že mi není dobře a ona mi svině napsala ,že to bylo pouze zdvořilostní pozvání 😝 ,tak jsem jí napsala ,že i přesto jsem cítila povinnost se omluvit .. 😲 baronku doufám ,že jsi hodnější šéf 😉 ,ta mi to dává sežrat ,že jsem těhotná .. 😔

kinguse
10. pro 2010

čus bar a leni...jsem se dost pobavila 😀 😀 ..myslím,že i moje vystavení ve výloze by prodejům nepomohlo 😅 Ale čert to vem,hlavně,abysme byly šťasntý ne?! Moje babička vždycky říkala: KDO HUBENEJ,TEN STUDENEJ!! 😀 😀 😀
jo jinak leni,ta tvoje šéfka je fakt pěkná dorota 😠
tak krásnej víkend,my jedem ke známým do Prahy,tak se těším.
Páááá

lenkacar
10. pro 2010

@kinguse hezky si to užij 😵 z každého hezkého zážitku nasbírej co nejvíc sil 😉

lenkacar
10. pro 2010

king jenže baronek má 30kg i s postelí víš 😀 😝 ,já mám o 50kg víc 😝 ,ale co taky žiju..

baronek
11. pro 2010

@lenkacar tenhle vtip ještě neznám 😀 od srdce jsem se zasmála 😀 😀

lenkacar
11. pro 2010

neni čemu ,čistá pravda 😕

lenkacar
11. pro 2010

jak bylo na oslavičce?já trčim doma s knihou ,venku hnus a marast

baronek
11. pro 2010

@lenkacar oslava byla parádní, dala jsem si vínko i nějakou kořaličku, ale v půl jedenáctý jsme to ukončili, protože jsme všichni měli dneska nějakou činnost 😀 teď právě přemýšlíme, jestli nepůjdeme na jedno .... 😀

lenkacar
11. pro 2010

@baronek jen jděte ,my jsme taky chodívali ,dali jsme šipky a pivíno a bylo dobře ..ted by mě fakt položila i procházka kolem pivovaru

lenkacar
11. pro 2010

vladíse mám ve službě do zítra ,jsem taková slamněnka 😔

baronek
11. pro 2010

@lenkacar to bych asi nezvládla, já když jsem sama doma, tak mám takový blbý pocity a vůbec nemůžu spát 😒

lenkacar
11. pro 2010

@baronek je taky třeba na 14dní na cvičení někde v prdeli ..co se dá dělat 😖 práce jako práce ..

lenkacar
11. pro 2010

já nejdřív nemůžu spát že tu neni a pak nemůžu spát když se vrátí jak chrápe 😝

baronek
11. pro 2010

@lenkacar takže si vlastně nevybereš, máš to těžký 😀

lenkacar
11. pro 2010

@baronek no to jeho chrápání je k zešílení

baronek
11. pro 2010

@lenkacar já vždycky F. zacpu na chvíli nos, on se probudí a než usne, tak usnu já 😀

lenkacar
11. pro 2010

no a já usnu a on do mě třískne hnátou ..tak když můžu tak s nim nespim..když ležim na letišti tak mi bolí břicho na boku ,musim na postel kde je pamětová pěna

baronek
11. pro 2010

@lenkacar a počkej, až ti naroste pořádně bříško 😀 to pak budeš spát v sedě???

lenkacar
11. pro 2010

@baronek to nevim..řikala jsem vladísovi jak psaly tady holky co jsou o týden méně že maj bříško a on na mě koukal a řikal ,že já jsem tak nějak jako tlustá celá 😀 furt ..na mě to bude vidět až dýl