ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
14. pro 2010

@lenkacar no právě, ať z toho každej něco má 😀

lenkacar
15. pro 2010

čus dneska je mi už dobře,včera jsme to konečně s vladísem probrali a pomohlo mi to...

renig
15. pro 2010

@lenkacar Čau Leni, a co jste řešili? Dvojčata nebo plíny 😀 .

lenkacar
15. pro 2010

@renig oboje

lenkacar
15. pro 2010

a co jak ti je?

baronek
15. pro 2010

@lenkacar tak to je super 😀

lenkacar
15. pro 2010

já musim říct ,že pokud fakt nesnim nějakou šílenou kombinaci jako třeba včera ,zeleninový salát a na to pikao ,tak ani nezvracim..jak mi začne být blbě ,většinou mi pomůže se napít ..nealka prosím vás 😀

lenkacar
15. pro 2010

já mám dobrou kamarádku .. 😠 píšu jí včera ,mám depresi nemáš čas? a ona mi odepsala čas nemám ,dej si vaječnák..přijdu možná ve čtvrtek ..jo takhle to chodí ..a proto žádnou nemám ,nejsou mi k ničemu 😝 😀

baronek
15. pro 2010

@lenkacar červený víno by drobečkům třeba taky chutnalo 😀

baronek
15. pro 2010

@lenkacar a ta kamarádka o všem ví???

lenkacar
15. pro 2010

ve čtvrtek je mi platná jak mrtvýmu zimák 😎 a ještě bude chtít chlastat

lenkacar
15. pro 2010

@baronek drobečkům by možná chutnalo víno ,ale mě teda rozhodně neeee..já jsem pivař ,ale co jsem těhu ,tak nepiju a kamarádka o všem ví ,sama byla na ivfku před 2měs. a před měsícem neúspěšně na IUI

baronek
15. pro 2010

@lenkacar ale třeba měla opravdu něco důležitýho, že se nemohla stavit 😲

lenkacar
15. pro 2010

@baronek já jsem taky za ní běžela večer ,když mi brečela jak se s ní ten její rozešel.. 😝 ,mě je to fuk..nepřišla ,tak nepřišla ..

lenkacar
15. pro 2010

já jsem už zvyklá se ve všem plácat sama 😉

baronek
15. pro 2010

@lenkacar máš přece Vládíse a miminka v bříšku a nás na koníkovi 😀

lenkacar
15. pro 2010

nechci aby to vyznělo ,že jsem smutná ..ne nejsem .. 😉 pomaličku se dávám do kupy 😉

lenkacar
15. pro 2010

@baronek hlavně tebe ty hafinko 😀

baronek
15. pro 2010

@lenkacar 😀

baronek
15. pro 2010

včera jsem si koupila bylinkový čistící čaj a teď ho piju a je teda hnusnej 😀 ale rozhodla jsem se dodržovat zdravý životní styl a začínám tím čajem 😀

lenkacar
15. pro 2010

@baronek jsi dobrá ..každopádně si tim neublížíš,max. se pooooo..

baronek
15. pro 2010

@lenkacar to druhý určitě ne, protože na mě to nějak nemá účinky, zažívání mám naprosto v pořádku, právě naopak a ani "srací" čaje (nevím, z čeho je a jak to jinak nazvat) na mě neměli účinek 🙂 a neprohnali mě 😠

lenkacar
15. pro 2010

@baronek na mě už ted neúčinkuje nic osvědčenýho .. 😝 ty zácpy jsou fakt nepříjemný ,vždycky řvu na vladíse co dělá na tom hajzlu hodinu a ted se mi to vrátilo 😝

baronek
15. pro 2010

@lenkacar protože tobě to jde ven horem, tak se nemůžeš divit ☹

renig
15. pro 2010

@lenkacar tak hlavně, že jste to vyřešili 😉 , já jsem měla dneska první kontrolu u svého gynekologa. Asi mě přeslechl, když jsem mu říkala, že jsem těhotná po IVF a když mi chtěl udělat stěr, tak mi říká "vy máte hrozný zánět, to musíme vyléčit" a já na to, to bude Utrogestan a on "a vy jste si ho nasadila sama?" Tak to jsem byla už trošku v šoku 😀 😝 . Z Atru neposílají asi žádné zprávy ošetřujícím doktorům 😠 . Tak mu musím ofotit, to co mám já. Jinak mi je dobře, jen ty ranní nevolnosti mě trápí 😝 a měříme užžžžž 12 mm 😀 .

baronek
15. pro 2010

@renig tak to gratuluju k přesunu z ARTU 😀 ale určitě nějaký papír posílají 🙂 nám tam poslali i výsledky z genetiky a teď taky řekli, že budou gynekologa informovat 😲

renig
15. pro 2010

@baronek děkuji 🙂 , tak pokud posílají, tak jsem byla asi rychlejší 😀 😅

baronek
15. pro 2010

holky, potřebuju tip na nějakou maličkost mamině pod stromeček, aby měla co rozbalovat. Máte nějakej tip???

macinaz
15. pro 2010

@dashi to je mi líto,že to nevyšlo,tak třeba se to teď povede.Jihlavu bych asi nezkoušela,vím o dost lidech kteří si stěžují,z jedné známé si udělali pokusnou myš a stále jí dělali jenom inseminaci a stále nějaké operace,její manžel měl toho dost a dost se tam prý rozčílil a nejodnou to umělé šlo.Já sama bych raději volila něco jiného než Jihlavu.

macinaz
15. pro 2010

já ještě u své gyn. nebyla,počkám a zajdu tam až po redukci,aspoň v tomhle počasí nemusím nikde běhat