ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

kinguse
4. led 2011

@lenkacar ...děs,co? 😖 asi se nic zajímavýho u nikoho neděje 😀 Ale to víš,ty starej mazák nám tu asi fakt hooooodně chybíš

lenkacar
4. led 2011

u mě se děje..zítra jdu na kontrolu ,mám špatně udělanej potrat a je toho ve mě až to hezký neni ..hrozí mi další revize .. 😠

baronek
4. led 2011

@lenkacar chybíš nám tady 😉
@kinguse a jak je tobě???? Kdy budeš testit?

lenkacar
4. led 2011

já na vás stejně koukám ,leč není nač

baronek
4. led 2011

@lenkacar to víš, musíme se na začátku roku srovnat a pak to zase rozjedem 😀

pepek007
4. led 2011

Já sem taky nakoukávám ale přiznám se, že jsem zakotvila v jiném tématu, kde jsou taky Arťačky což mě hodně mile převapilo protože i pár holek odtud tam chodí 😉 takže sem také občas budu zabíhávat ale jak jsem tu "nová" tak ani pořádně nevím, kdo má tady co všechno za sebou, tak je to pak trošku těžší pro mě 😒 u nás neni taky nic novýho jen koncem měsíce se objednám do Artu abych zjistila co Ket obnáší a co mě čeká a pak ho nějak naplánujeme a budeme doufat, že se jeden šmudlík chytne 😉

pepek007
4. led 2011

Leni - přeji ať ti to dobře dopadne a už ať máš od těch doktorů klid! 😒

baronek
4. led 2011

@pepek007 a jaké je to téma???

pepek007
4. led 2011

@baronek 1. KET se to jmenuje - jsou tam asi 4 Arťačky co je čeká IVF nebo Ket ať poprvé nebo už to jednou mají za sebou 😉 kinguska tam taky chodi 😉 tak moc fajn holčiny jako tady u vás akorát tady mi přijde, že to trošku upadá ☹ nevim třebas jen můj blbej názor ale tam to jede trošku víc 😝 a jak tu nebyla Leni, tak to tuplem trošku opadlo 🤐

baronek
4. led 2011

@pepek007 já osobně nemám tedy moc času 😝 V práci jsou hrozný hoňky, ale až bude uzavřenej rok, tak budu psát jak o život 😀

lenkacar
4. led 2011

@baronek achjo holky ..já snad na jaře ket

lenkacar
4. led 2011

nejdřív to nejde tam ,pak to zas nejde ven ,to by se z toho člověk už posral ,ale snad to dobře všechno dopadne ,gyndařka říkala počkat na jaro ..lepší imunita ,všechno ..pípáci pípají ,slunce svítí ,méně depresí a tak .. 😉

lenkacar
4. led 2011

já vás tady nechtěla strašit a depčit ,ale koukám ,že se to tady zvrhlo v márnici ..takže už mě je lépe na duši ,ikdyž v poho nejsem a mám toho ještě hodně před sebou ,ale zajímá mě jak na tom jste ..jak rostou bříška ..maci už máš za sebou redukci, a ostatní .. 😉

kinguse
4. led 2011

@lenkacar ...ahooooooj leni,no tak to je děs. Furt se něco musí dít,viď?! 😖 No,snad už tě pořádně vyčistí,aby už jsi měla klid a hlavně mohla jít dál!!!!! Držím palečky

@baronek jak mi je? nějak mám pocit,že už zas nic,takže to pomalu odpískávám,i když jsem ještě netestila. Testit budu někdy o víkendu.Ještě uvidím.Do čt jsem pryč,takže nemám pokušení 😀 O víkendu mi bylo šíleně blbě,ale teď už jsem OK,je mi zle jen po prášcích a vždycky to tak po hodině přejde, prsa taky přestaly bolet,takže to je pro mě znamení,že z toho zas nic není 😖 Samozřejmě nehážu úplně flintu do žita,ale jsem s tím už víc smířená,že to nedopadlo.

lenkacar
4. led 2011

@kinguse kolikátý den jsi?

lenkacar
4. led 2011

@kinguse 12den?

kinguse
4. led 2011

@lenkacar teprv 8.den

kinguse
4. led 2011

@lenkacar já to beru po zkušenosti z minule,když zplaskly prsa, skončilo těhu. Mám pocit,že embryjka chytám,ale neudržím. Nu což,naděje ještě ňáká je,ale radši už se smiřuju s horší variantou!!!

lenkacar
5. led 2011

@kinguse mě nijak prsa nebolely a byla jsem .. 😝 a nakonec jsem zjistila ,že všechny ty příznaky mě dělá jen utrogestan..pálela mě žáha ještě 2 dny po vysazení a pak jak když utne ..pocit plného břicha ,vše odešlo s vysazením..

lenkacar
5. led 2011

@kinguse no ono je lepší počítat s horším a být mile překvapená ,než obráceně ..já celou dobu počítala s horším a bylo to pro mě dobrý ,až ten poslední týden jsem si řekla ,že to bude dobrý a ejhle ..nebylo a pak to se mnou řádně zacvičilo ..podruhý už bych nevěřila ani za mák.. 😉 😝 je to taková moje obrana psychiky ,aby se člověk nedostal až na dno..jinak zdravím všechny a slibuji účast

pepek007
5. led 2011

@baronek noooo tak na to tu čekáme baronku aby se to tu rozjelo 🙂 tak šup šup uzavírat 😀

lenkacar
5. led 2011

pro obchodníky je to hrůza konec a začátek roku ..ale ona nám holčička brzy dojde 😵

macinaz
5. led 2011

ahojky holky,včera jsem byla na kontrole v ARTu před redukcí.Mimča rostou o stošest,dala jsem do albíčka fotečky,ale jenom jednoho z nich,které nejspíš zůstane.Dala bych tam obě,ale načápla mě tady jedna známá,tak nechci aby to někdo věděl,že čekám dvě a zase redukce 😒 nechci aby z toho byly zase pomluvy 😠 jinak jedno je velké 3,74 cm a to druhé na které asi pande to špatné rozhodnurí je velké 4,405 cm jinak před chvilkou jsem volala do Prahy na tu redukci,takže jedem příští týden v úterý,moc se nětěším 😢
Leni tobě ať to dopadne dobře a můžeš pokračovat,tak jak si přeješ a všem tady co se nedaří,aby se to co nejdřív podařilo držím moooc mooooc pěstičky 😉

lenkacar
5. led 2011

@macinaz to se dělá až v praze? a podle čeho se rozhodují maci?je to těžké rozhodnutí ,ale když to musí být ..lepší jedno než žádné ,kdyby děloha selhala .. 😉

lenkacar
5. led 2011

@macinaz děkuji přišla jsem od doktorky a mám taky radost ,v pondělí část odešla ta větší a prý to stačí k tomu ,aby mě nehnala na redukci ,že zbytek se vyčistí už sám..nějaké blány nebo co ..časem..mám jen hlídat horečky a krvácení ..jsem moc ráda ,že mi i nechala dfo konce měsíce neschopenku ,když jsem zůstala bez práce

pepek007
5. led 2011

@lenkacar Leni já tě obdivuju jak jseš statečná - co jsem pochopila, tak už tu asi nějakou dobu jses a máš už něco za sebou a vždycky se sebereš a jdeš dál do dalšího boje a to je moc super! Jen tak dál tak to má být protože i vy se jednou dočkáte mimíka. Někdo k němu má snažší cestu a někdo holt delší ale ve výsledném efetku je to stejné - prcek bude 😉 moc Ti fandim a držim palečky aby jsi byla pořád takhle nad věcí a v pohodě a konečně se zadařil mimísek 😉 taky si myslím, že na jaře bude tělo hezky pěkně odpočaté a všechno se bude rodit, kvést a pučet 😎 takže to by bylo aby se už konečně nepodařilo! Takže držim palečky ať se Ti splní i tvůj sen 😲 😵

lenkacar
5. led 2011

já jsem spoluzakladatel této diskuze 😉 a je mi líto jí nechat padnout ..

pepek007
5. led 2011

@macinaz a tobě kočko moc přeji ať ta redukce dopadne na jedničku a nejsou žádné komplikace 😉 i když to bude asi záhul na psychiku a těžký ale jeden bobánek v tobě zůstane takže se máš pro co radovat 😉

lenkacar
5. led 2011

je tu spousta perfektních holek co sem za mnou přišly v poslední době a i ty které se občas ukážou ..neni správné je nechat na holičkách ,stejně jsem se z toho vždycjky dostala hlavně díky nim.. a jejich podpoře ,ale holt nějakou dobu si člověk musí pofnukat sám v ústraní 😉

pepek007
5. led 2011

@lenkacar noo takže tu musíš prostě být protože jseš zakládající nedílná součást :o)) sama jsi viděla, že bez tebe to tady neni ončo 😒