ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
5. led 2011

hele a to seš jako ty na tý fotce v tý kůži s chlupama? nějaká modelka ne?

pepek007
5. led 2011

@lenkacar modelka?? :o) taaak to opravdu nejsem 😉 můj švára je fotograf a má svůj ateliér a když je šikovnej fotograf a program, tak je to pecka 😉

lenkacar
5. led 2011

@pepek007 to je pravda že uměj zázraky ..co kolikrát vykouzlí z těch oblud v telce ,to člověk zírá ..

pepek007
5. led 2011

@lenkacar jj Leni a jsou mezi nima rozdíly - neni fotograf jako fotograf 😉 švára je na druhým konci Čr jako zas tak daleko ne Brno ale stejně a když malýmu byl rok, tak jsme se nechávali fotit kvůli babičkám v Čb - ty máme asi nejblíž od nás a jako fotečky pěkný to jo a byli jsme i spokojení ale když to viděl, tak mi 3 upravil dle něj a řeknu Ti rozdíl jako blázen 😉

pepek007
5. led 2011

@lenkacar je vidět, že jseš opravdu asi ve reálu určitě moc fajn paní - slečna dle toho co jsi napsala Leni 😉

lenkacar
5. led 2011

@pepek007 ráda bych byla slečna ,ale to až v příštím životě ..v lednu mi bude 39let ..hnus fialovej a to jsem se nedavno těšila až mi bude 12let ,abych mohla sedět vepředu v autě .. 😀 😝

lenkacar
5. led 2011

@pepek007 krásná věta 😀 😀 😵 opravdu asi určitě moc fajn.. 😀 😵 to nevim čoveče jestli jsem fajn,ale mám to tady ráda .. a ani jim v artu to nemám za zlé..prostě se to tak pitomě povede .. 😝

pepek007
5. led 2011

@lenkacar noo tak to jses v nejlepším vyzrálém věku Leni 😉 to všechno hrozně rychle utíká 😒 si pa člověk říká, že si ten život musí užívat každým dnem a radovat se i maličkostí hlavně aby byl zdravej jinak je mu všechno na prd - babička říkávala když jsme byli malí u ní na prázdninách, ať si vážíme kažého rána, kdy se probudíme a vstaneme 😉
A vy máte v čem problém Leni jestli se můžu zeptat? 😖

lenkacar
5. led 2011

no krapítek přezrálá 😀 😝 my máme problém úplně ve všem na co se podívám..alergie na manžela a já nemám funkční vejcovody .. 😉

lenkacar
5. led 2011

vladís už nám začíná vrzat ,ten se jednou rozpadne..dneska má 38let

pepek007
5. led 2011

@lenkacar no neblbni ty trdlo - už taky vidíš problém ve všem 😉 alergie se dá vyřešit Podolím a naordinovaním jejich meducíny a ty vejcovody IVFkem nebo Ketíkem 😉 ty prostě mimčo mít můžeš pokud to dobře chápu jen je prostě blbá náhoda, že to zatím nevyšlo ☹ my jsme měli taky imunologickej problém nějaká alergie tak byla teď bych kecala na co 😒 u chlapa je to ideální věk protože chlapi nestárnou prej ale mládnou a jen krásní a vyspívají a moudří 😀 noo nevim teda 😀

lenkacar
5. led 2011

@pepek007 v podolí jsme byli před rokem..díky tomu že nesexujem se to asi vůbec chytlo ..no ale sám pánbůh ví ,proč ten čáp zase odletěl a nic tu nenechal

lenkacar
5. led 2011

a s tim stárnoucím chlapem ,to teda nevim ,ale to se netýká Vladíse .. 😀 😝 ale pár jich znám co vyzrávaj do krásy ..

pepek007
5. led 2011

@lenkacar nesexujete???Vždyť můžete ne??S kondomem a když se to zlepší, tak můžete vysadit a zase jako dříve sexovat přeci ... 😕 no takhle bych to nebrala Leni ta příroda sama ví co je dobře a špatně a třebas by bylo něšco špatně v těhu, tak to radši příroda sama ukončila a vyjde to na tom jaře to neber, že je to definitivní přeci 😉

pepek007
5. led 2011

@lenkacar jj je jich fakt jen pár to máš pravdu :DDD

kinguse
5. led 2011

no holky,to je super,že to tu zas ožilo!!! Leni,ty jsi prostě základový kámen a na tom se to prostě vždycky staví!!! A podpora musí být,to je jasný. Já jsem taky moc ráda,že vás tu mám,dost mi to pomáhá.Manžel je fajn,ale plno věcí s ním člověk neřeší.

lenkacar
5. led 2011

@kinguse jo mě by taky bylo smutno .. a kdyřž vás teda nestaršim svým osudem tak dobrý ..my byli v restauračce na papu a bylo to výtečný,jsme přejedený .. 😵

ira13
5. led 2011

Zase to tu ožilo.@lenkacar jsem ráda že jsi zpět. Přeju ať jsi brzy v pořádku. To tě vyhodili z práce když marodíš?

lenkacar
6. led 2011

@ira13 ahoj oni mi neprodloužili smlouvu ,víš a já teda ještě jakoby marodim v ochranné lhůtě ,ale už mě nechá jen do konce ledna ..víc nemůže .. a pak pošupajdim na pracák ..co IVF to jedna práce ..sakra ..jinak taky zdravím a přeju všem hezký den,dneska mě nic závratného dělat nebudu,nějakej nákup v kaufu a pak knížka ..ale zítra si brousim zuba na báby z bytáku ,co mě teda pijou krev ,takovej bordel co tam, maj se jen tak nevidí ,jednou jsem tam vlezla a nějaká frajle si tam stříhala nehty na noze a druhá si tam lakovala ,asi nějakej salon krásy si tam z toho dělaj ,mě bylo blbý v krámu ,když mě někdo viděl jak se napiju limči,no jo no ..půjdu si tam obhajovat svoje prašule ,takže jsem nabroušená dost ..od léta mám odkoupený byt v OV a oni mi dále počítají splátky investiční půjčky ,čím se uplácel zbytek z bytu .. a od ledna to přišlo znova na celý rok ..když je to odkoupený ,logicky nemám co splácet .. 😠 už se na ně těšim..

pepek007
6. led 2011

áá Leni je dneska v ráži 🙂 😀 budou padat hlavy ale dobře děláš 😉 a ty jses odkud Leni jako krajem mám na mysli?

lenkacar
6. led 2011

@pepek007 vyrážím na ně zítra a hlavy padat nemusí ,mě stačí že budou padat moje prašulky mě do kapsy 😉 jihočeský..

lenkacar
6. led 2011

baronku holči ty máš tolik práce achjo..že na nás nemáš ani čas ,tak tě zdravím a posílam jednu celou igelitku energie pro dnešní den. 😉 Venku je zase hnus a ta naše mamka nezmar tu bude coby dup.. 😝

baronek
6. led 2011

@lenkacar bude se hodit 😀 Snad vás alespoň o víkendu stihnu dočíst 😎

dashi
6. led 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla protože po neúspěšném Ketu v prosinci se mi nějak nechtělo na nic reagovat a tak...Jinak na kontrole mě Špička utvrdil v tom, že určitě z 3 pokusů ivf otěhotním 😖
No a aby toho nebylo ještě málo tak jsem před Vánoci nahmatala bulku na prsu 😲 , tak jsem letělela na gyndu, kde mi nasadili antibiotika, naštěstí to zmizelo,ale pro sichr jsem byla ještě na ultrazvuku, dobrá zprava je že bulka zmizela 😉 Tak prý to můžou být tou hormonální léčbou.
Já si dala od novýho roku pročišťovací kůru, taky začnu cvičit snad něco shodím po těch hormonech a myslím, že to zkusím tak květen, červen mám v Artu ještě 2 nanučky. 😉

lenkacar
6. led 2011

@dashi já to měla taky, já běžela ještě dál 😀 na mamograf ,kde se mi nic nepotvrdilo ,ale je to pravda ,ty hormony jsou svinstvo .. 😝 tak tady hledam papíry který jim dojdu otlouct o hubu na to družstvo a našla jsem sotva půlku ,tak si dam asi kávu ,napočítam do 10 a půjdu hledat znova ,páč to základní ,něco jako je smlouva o převodu do OV mi chybí ,já se z toho bordelu tady poseru 😠 a čípak je to chyba? no moje ...

dashi
6. led 2011

@lenkacar taky si říkam jaký je to svinstvo 😝
tak to jsem na tom podobě, my jak jsme se přestěhovali tak mám pár věcí u tchýně pár na baráku a pak něco najít to je na mašli 😅 a kort když chvátáš, že 😉

lenkacar
6. led 2011

@dashi já to mám jak když něco hledam tak to prostě nenajdu .. 😠 na poprvé ne ..

lenkacar
6. led 2011

@dashi včera řikam doktorce ,že jak si mám měřit teplotu ,když je mě furt kosda ,tak když budu mít teplotu ,tak mi konečně bude dobře a teplo a řekla sama ,že tohle všechno dělaj ty hormony a ty vaječníky ,že budu mít mega ještě další 4 měs. 😝

lenkacar
6. led 2011

tak jsem si dala jednu vyfouklou gulu z kolekce a najednou jsem to pěkně našla ..takže to bylo jenom nedostatkem kalorií a ne bordelem 😕 😀 😀 😀

baronek
6. led 2011

@lenkacar tak to budu muset taky vyzkoušet 😲