ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
6. led 2011

@baronek 😀 😀 😀 my šikovné holky ,že by jsme v něčem měly nepořádek ? ! 😝

kinguse
6. led 2011

jéééé,už jsou tu zase ty kočky,co mě vždycky rozesmějou,když je čtu 😀 😀 😀

lenkacar
6. led 2011

@kinguse tak a s tebou to vypadá jak?doufám ,že nadějně 😵

baronek
6. led 2011

@kinguse tak to přijeď ke mně do práce, to by ses zasmála, po kanclu se mi válí papíry z inventury a pořád něco hledám 🙂

lenkacar
6. led 2011

ještě mi tu pár holek chybí ,renig,bar,provenc ..nemám z toho dobrej pocit ,že se mi někde touláte 😉

baronek
6. led 2011

@lenkacar a co Maci? Nebo psala? Jak nestíhám dočítat tak mám zmatek, ale měla by jít na redukci, tak snad je vše ok

kinguse
6. led 2011

já se školím,tak nemůžu moc psát,je na mě vidět 😠

baronek
6. led 2011

@kinguse tak si přesedni 😀

kinguse
6. led 2011

@lenkacar ..já fakt nevím, pořád jsem přesvědčená,že z toho nic není...ještě jsem netestila 😉

kinguse
6. led 2011

@baronek ...nejradši bych odešla a ještě nás školí o tamponech s probiotiky...šílená novinka a přednáší chlap,dost mě baví,když popisuje jak je nepříjemnej poševní výtok 😀 😀 😀

lenkacar
6. led 2011

@baronek já přijedu ,mám ještšě pár gulí a to by to frčelo a jinak ti teda musim znova pochválit to hnízdečko lásky ..ted mi to půjde ,šoupla jsem do sebe chleba se sýrem a paprikou a možná tam pošlu ještě mandarinku,abych měla tu stravu barevnější,jo a to si představ ,že jak jsemd ělala ve čtvrtek inventuru tak jí ta koza smazala v poči ..omylem..na zabití ..v sobotu jdu do práce ,budu tam chodit jako výpomoc ,když budou potřebovat a dokud nemám práci ,mi to neva ..

lenkacar
6. led 2011

@kinguse o tak to je krásný´..tak předstup a rozved debatu o početí ..jo maci tu byla 😵

baronek
6. led 2011

@lenkacar alespoň si něco přivyděláš, to je fajn 😀 Za pochvalu děkuji 🙂 ale pořád to ještě nemáme dodělaný a penízky chybí ....
Tu inventuru smazala schválně neé???

@kinguse a červená se u toho nebo jak to prožívá???

kinguse
6. led 2011

@lenkacar by se šétové asi divili 😀

kinguse
6. led 2011

@baronek čoveče,vypráví to,jak kdyby to někdy zažil 😅

lenkacar
6. led 2011

@kinguse myslim ,že takovou přednášku co by jim předvedly holky se základníma informacema z caru ,by strčili pána do kapsy ..ze mě už je půl doktora a hovno ,tuhle čáp už lítal na d panelákem ,ale zase ulítl mizera.. 😠

kinguse
6. led 2011

@lenkacar ..to víš,asi ten čáp zjistil,že je tu ještě zima,tak letěl do teplých krajin 😀 ..na jaře už neuletí!!!!

baronek
6. led 2011

@kinguse teď jsi mě úplně dojala, jak jsi to napsala, líp bych to nevymyslela 😀

lenkacar
6. led 2011

to teda neuletí ,pošlu vladíse na střechu a přiváže ho k satelitu .. 😠

kinguse
6. led 2011

@lenkacar tak jim tam postavte hnízdo a uvidíš,jak budou rádí a kolik se jich tam uhnízdí 😀

baronek
6. led 2011

@kinguse tak to abysme postavili třetí komín, aby nám ty dva neucpali 😀 a nevykouřili nás ☹

kinguse
6. led 2011

@baronek 😀 😀 😀

lenkacar
6. led 2011

@kinguse
@baronek budte rády že jste v práci ,kdybyste viděli jak se babky mlátili v kaufu ,kvůli mandarinkám za 9,90,- 😕 oni se teda rvali i kvůli těm bedničkám 😕 ,to zase jako nezažiju ,když budu chodit makat ..takový divadlo

lenkacar
6. led 2011

no a já v paneláku taky budu muset teda požádat o zvláštní povolení ke stavbě komínu 😀 😝

kinguse
6. led 2011

@lenkacar ..to víš,důchodci jsou šílený,co se týče slev 😀 Přece to musí mít doma,když je to tak levný

baronek
6. led 2011

@lenkacar to je ale dobrá cena 😀 doufám, žes jim to alespoň nandala 😀 ať ví, kde je síla 🙂

kinguse
6. led 2011

@lenkacar ..tak holt fakt řešit tím satelitem...i když tam bych se trochu bále ochranářů 😅

baronek
6. led 2011

@lenkacar ať se V. vyprdne na opravu chaty a začne stavět doma 😀 komín samozřejmě 🙂

kinguse
6. led 2011

@baronek ..že ty už se chystáš do kaufu 😀

kinguse
6. led 2011

holky loučím se..je tu konééééééééc zvonééééééééc....huráááááá 😝