ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
10. led 2011

@baixy chápu tě ..já už bych taky byla opatrná na to radování

lenkacar
10. led 2011

dokonce mi ani nebylo příjemn´é jak mi každý gratuloval ..uvědomovala jsem si moc ,že to je jen začátek ..

baixy
10. led 2011

@lenkacar Jo, jo, je to tak, nic není jisté. I manžel na to koukal a jen jsme si nad tím testem potichu povzdechli, žádný velký jásot, jen lehký úsměv... 🙂 Ale já doufám, že se dočkáme všichni, jen nám to trvá všem dýl ,ale dočkáme se 🙂

baronek
10. led 2011

@baixy zdravím a vítám a držím pěsti 😀

baronek
10. led 2011

@lenkacar a kdo si to víc užíval, ty nebo V.????

lenkacar
10. led 2011

@baronek chacha v tu chvíli manžel ,že dobrý a večer když jsem chtěla přidat ,tak řekl ,že ne ,že ho to právě začlo bolet 😕 😀 😀 😝

lenkacar
10. led 2011

byl línej ..neměl čas hraje si na pc tu posranou farmeramu ..kdo to vymyslel ten by potřeboval do huby ,on u toho dřepí x hodin denně 😠

barabasek
10. led 2011

@lenkacar Leni orál nikdo nezakázal 😀

lenkacar
10. led 2011

@barabasek a myslíš že sliznice je jako sliznice všude? přece se nebudu ptát michálka jestli můžu .. 😀

barabasek
10. led 2011

Leni to jsi mě zaskočila 😀 musela jsem se zeptat přítele on je celkem chytrej co se týče těla jako co jak funguje 🙂 a sliznice není jako sliznice tak si užívej

pepek007
10. led 2011

@baixy noooo tak to mocinky moc gratuluju to je opravdu úžasná zpráva dneška 😵 😵 jen tak dál kočko! 😎

baronek
10. led 2011

@lenkacar počítač je v dnešní době opravdu hrozná věc. Mám štěstí, že mě žádná hra nechytla a F. taky ne 😝

lenkacar
10. led 2011

@barabasek jéžiš to jsem ráda ,že jsem se zeptala zrovna tebe 😀 😉 já to věděla ,že tomu budete rozumět 😉

lenkacar
10. led 2011

@baronek hele já se nezlobim pro nic za nic ..tohle už trvá delší dobu 😠

lenkacar
10. led 2011

pro zlost tyhle všelijaké hry ..na nic nemá čas a náladu ,ráno vstane už hučí počítač ,dřív mu hučelo někde jinde,jo kdeže lonské sněhy jsou .. 😠

baixy
10. led 2011

@lenkacar Tak mu skoč nahatá před obrazovku a uvidíš co se stane 😀

baixy
10. led 2011

@pepek007 Děkuji 🙂

lenkacar
10. led 2011

@baixy to by se z toho asi posral 😖 😀 😝 myslíš že by to s ním jako mělo hnout?takovýmu starýmu brachovi to stačí jednou za 14dní 😉

lenkacar
10. led 2011

vždycky jsem o tom jenom četla co maj holky za trápení s tima hrama na pc a tohle nevim jestli si uvědomuje ,ale je to hroznej žrout času ..on má ty farmy 2 a furt to jako rozšiřuje bo co ..jednou jsems e ho na něco zeptala mě seřval jak psa ,proč se ptám na blbosti jako jsou běhající kuřata a koně ,když tam jde o něco jinýho .. 😲

macinaz
10. led 2011

@baixy tak ať druhá čárka pěkně sílý,vím co je to čekat několik let na mimiska,hlavně se držte 😉 🙂

lenkacar
10. led 2011

@macinaz ty už zítra?

macinaz
10. led 2011

holky děkuji za podporu,až budu mít chuť tak ve středu napíši jak to prozatím dopadlo v Praze

baixy
10. led 2011

@lenkacar No dobrý a co budeš říkat tak za 20 let? To už na to budete jen vzpomínat.... 😀

macinaz
10. led 2011

@lenkacar jj zítra máme tam být v 10hod.

lenkacar
10. led 2011

@macinaz určitě napiš jaký to bylo ,mě to třeba opravdu zajímá .. 😉 a hlavně jak ti je ..v kolik mám na tebe myslet?

baixy
10. led 2011

@macinaz Taky ti přeji, aby vše dopadlo dobře, drž se !

lenkacar
10. led 2011

@baixy za 20let už si ani nevzpomene na co to má 😀 😝

macinaz
10. led 2011

@lenkacar no asi někdy okolo té 11hod se půjde na to,doufám,že tam nebudeme moc dlouho čekat ☹ určitě napíši podrobnosti a pocity
@baixy děkuji

baronek
10. led 2011

@macinaz tfuj tfuj tfuj

macinaz
10. led 2011

@baronek jj díky asi to poflusání potřebuji 🙂