ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

ira13
13. led 2011

@baixy ten 4lůžkový byl obsazený.Nahoře je 2lůžkový a je pro pacientky po plasticeJeště jeden myslím jednolůžák tam byla také holčina na et. Sestra říkala že gyndaři dnes řádili a všechno jim obsadili.

alenadj
13. led 2011

@baixy těšila ses na testování? Já měla hroznej strach vůbec jsem testit nechtěla. Strašně jsem se bála dalšího zklamání.
V sobotu ráno chci testit znovu, snad bude čárka tlustější.

lenkacar
13. led 2011

@ira13 bych si nechala udělat při tom rovnou kozíštata 😝

baixy
13. led 2011

@ira13 Aha, tak to jo. Ještě že tam mají výtah a člověk tam nelítá s embroušema nahoru a dolů :D

ira13
13. led 2011

@lenkacar no nějaká protekce. 😀 Doufám že se tam pěkně usídlili,když jsem měla pěkný pokoj.

alenadj
13. led 2011

@baixy prsa mě taky bolely, ale už 3-4 dny nic. Volat do Artu chci až v pondělí. Dnes jsem 28 DC. Nechci nic uspěchat.
Co mě vlastně čeká potom? Nevíte náhodou? Kdy se chodí na krev a vyšetření?

baixy
13. led 2011

@alenadj Těšila jsem se víc než bála. Jaký používáš test? Nebo jich máš víc jako já?

baixy
13. led 2011

@alenadj Na krev a vyšetření se chodí za 3 týdny od ET a KET tak po IUI by to mohlo být stejné ....???

lenkacar
13. led 2011

@alenadj holky uvědomte si ,že všechny příznaky můžou být z utroše ..nepozorujte se prosím!!!!!!!!!!!!!

alenadj
13. led 2011

@baixy Mamatest.V sobotu chci použít taky tento.

lenkacar
13. led 2011

všem přeju jen krásné zprávičky .. a hlavně budte v klidu ,to nejvíc pomůže .. 😉

baixy
13. led 2011

@lenkacar Já se nepozoruju, ono to přijde samo :D

baixy
13. led 2011

@alenadj No ten je nejlepší, ale u nás už ho nemají, tak beru co se dá a pak se nemúžu divit, že jsou výsledky všelijaký 😖

ira13
13. led 2011

@lenkacar Kozíšťata jsem si mohla nechat přifouknout,ani mě to nenapadlo. Oni narostou až bude třeba,Honzíka jsem kojila 2roky a měla jsem prsa teď už je nemám. 😀

ira13
13. led 2011

@lenkacar jo utrouš je neřád, myslím že zítra budu mít určitě těhu.příznaky 😀 😀

ira13
13. led 2011

@lenkacar ptala jsem se na to znovu zmražení. Michálek říkal že se to nedělá kvůli kvalitě.Sestra mě už vyvezla ze sálu tak jsem otázek víc nestihla.Myslím že je lepší mít třeba pomalejší po druhém mzažení než je vyhodit.

alenadj
13. led 2011

Mamatest jsem sehnala v lékárně. Pozorovat se nehodlám, tyhle příznaky jsem měla i minule a taky nic.
Utrogestan jsem nikdy neužívala.
na tu krev a vyšetření se chodí v jeden den nebo zvlášť

lenkacar
13. led 2011

@alenadj já to taky znám tyhle příznaky ..a kámoška? nebyla prsa měla jak balony a já prsa chcíplý a byla jsem ..každej to má jinak a fakt to ,že nemáš příznaky nic neznamená 😉

ira13
13. led 2011

@baronek nahoře jsou ty pokoje hezčí.Trohu nevýhoda je že se musí na sál do jiného patra.Na chodbě byli nějaký chlapi a já tam pobíhala v košili. Zpět mě vezly výtahem.Dnes a zítra mám v plánu ležet.

lenkacar
13. led 2011

@ira13 to bud ráda, žes tam nelítala v andělu .. 😉

alenadj
13. led 2011

Na příznaky je ještě brzo, někdo nemá žádný, někdo zvrací a trpí furt.

ira13
13. led 2011

@lenkacar Aspoň by měli zážitek a pak by jim to v odběrové místností líp šlo. 😀 😀 😀 😀

lenkacar
13. led 2011

@ira13 no možná by to měli zavést povinně procházení se s nahýma prdkama 😀 😝 před odběrovou místností ..no ikdyž pohled na mě by taky nemuselo oživit už nic .. 😔 😝 😝 😝 takže jen taký omezený věk od 18 do 25ceti to by jim muselo jít jak na drátku 😀 😝

pepek007
13. led 2011

Ahojky holky jsem tu jen na skok, tak jsem vás chtěla pozdravit abyste neřekli, že na vás prdim :o) 😉 jsme byli včera a dneska mimo ČR, takže ani na netu nebyla až teďka . tudíž až bude trošku víc časíku tak vás dočtu 😉 zatím pa pa a pěkný večer všem přeji

ira13
13. led 2011

@lenkacar Tak to bych se tam už také nemohla procházet. 😒 Ne ne žádné mladice to by také po tom 3dením pustu 😉 nemuseli donést do skleničky.

baixy
13. led 2011

@alenadj Na krev se chodi rano od pul osme do pul devate a na ultrazvuk pred polednem, oni ti to jeste reknou.

lenkacar
13. led 2011

@ira13 vladís měl dýl jak 3 denní půst ,ty ale na to jsem zapomněla ,to už je jim možná i jedno jak kdo vypadá ,hlavně že je to ženská 😀 😝

ira13
13. led 2011

@lenkacar kdyby nás slyšeli jak si tu z toho jejich hrozného zážitku děláme srandu. 😝 Jsem ráda že tam bez řečí šel.jsou chlapi kteří o tom nechtějí ani slyšet.Nemůžeme to znevažovat 😀 😀 😀

lenkacar
13. led 2011

@ira13 no jo ,aby se nepo.. 😀 😝 nakonec se jim to musí líbit no né? když to jde ven 😕 😀 😝

lenkacar
13. led 2011

a navíc jsme to neznevažovaly ,ale vymýšlely zlepšováček ,aby jim to pěkně šlo od ruky 😀 😝

ira13
13. led 2011

@lenkacar to je fakt ono se jim to líbí. 😝 Bylo by zajímavé kdyby se to líbilo i nám. To by asi Mudr koukal ,kdyby mu tam některá při et začala vzdychat. 😀 😀