ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
19. led 2011

@pepek007 ale to seš docela modelka 😀

jara
19. led 2011

@lenkacar Leni, já porevizní mrchu měla asi nejlepší mrchu v životě...bez bolestí, naprosto v poho. Asi trochu kompenzace za ty dvě revize.

pepek007
19. led 2011

@lenkacar noo jak jste se tu bavily o tej houbě jj kombucha se jí říká nebo jak :DD no nevim já to jednou ochutnávala a jako nijak mě to nenadchlo ale jem prý hodně pomáhá no 😒 hnije?? :DD jakto? 😀

lenkacar
19. led 2011

mě nebyla v životě větší kosa jak těch 10tt

pepek007
19. led 2011

@lenkacar jj a těžká :DD se mi tu směje i klika od wc jak vypadám njn se toho musim nějak zbavit 😠

lenkacar
19. led 2011

@pepek007 je to velká cestovatelka ..putuje směr baronek 😀 😝 ,neni ta kombucha něco jinýho? neni ve sladkým čaji? tohle je v mléce a dělá kefírek

pepek007
19. led 2011

@lenkacar jj tak to je něco podobnýho jako ten Farmville taky se tam sklízí mrkev sází plodiny kupuješ zvířata hlídáš si čas sklizně a za to máš body atd. joo chujovina a totálně fakt o ničem a děsně na tom pak zavíslíš 😒

lenkacar
19. led 2011

@pepek007 furt lámu vladíse na nějakej zdravotní zásun a on nic ..nereaguje ..bolí ho noha ,bolí ho břicho ,pak má zácpu a já nevim co ..asi mu koupim nějakej zájezd do kremáče ,aby si to tam vomrknul ..

pepek007
19. led 2011

@lenkacar ☹ 🤐

provence
19. led 2011

Leni já při ms po revizi (měla jsem dvě) hrozně slabě krvácela a doktor říkal, že je to tím jak snesli tu sliznici. Tak se neděs.

lenkacar
19. led 2011

@provence někdo azse říká že masakr ,ale já spíš čekam masakr ,jak to ve mě zbylo ,řekla dokyna ,že se to dočistí s MS,už několik dnáí cítim jak se na mě chystá ,ale ještě to nepropuklo ,to jí poděkuju až mě překvapí na parketě..

provence
19. led 2011

No jo tomu se říká zákon schválnosti.

pepek007
19. led 2011

@lenkacar ty jo tak co to měl soused??On měl taky nějakou houbu v mlíce dolejval to menil to a jedl ale mi říka, že je to kombucha pokud si to teda nepletu s něčím já 😠 😠 teď jsem zagůgůovala a ono je to fakt asi něco jinýho ta kombucha no jo ale on to měl taky v mlíce??? Počkej zítra až ho potkám, tak ho vyzpovídám co mi to věší za bulíky na nos 😀

lenkacar
19. led 2011

prozradte mi někdo proč někdy se ukáže ,že ty překlepy jsou opravit a někdy ne?kdo to jako vyhodnocuje ,ted tam mám chyby jako prase a oprava nejde 😠 ,jo a s tou farmou já to asi nějak nechápu jak na to vznikne závislost ,,taková ujetina

pepek007
19. led 2011

@lenkacar by jste měli někam vypadnout na dovču Leni aby jste se sobě neodcizili a nepřestali se bavit a žít každej svůj život atd 😒 bych vyjela někam do termálů - je jich všude mrak a prospěje to teďka v zimě vám oboum i pro tělo něco uděláte 😉

lenkacar
19. led 2011

@pepek007 protože to asi nezná soused a neví ,že je tohle vzácná houba tibetská 😵

jara
19. led 2011

tak si s ní dáš alespoň taneček... jéžíš, já bych tak šla na nějakou akci, pěkně se pobavit a pořádně se opít. 😉

pepek007
19. led 2011

@lenkacar u mě vim kde je chyba :D mám moc dlouhý nehty jen jsem líná je ostříhat a jak tu mám ke všemu přítmí jakoby, tak vysekávám chyby 😒

lenkacar
19. led 2011

@pepek007 jo vladís jede v únoru od práce na 14dní chlastat minerály do karlových varů ,přibalim mu mega ruský slovníček ..

pepek007
19. led 2011

@lenkacar lempl to je jako když neví co doma má 😠 😀 však já si ho zítra podám 😎

lenkacar
19. led 2011

@pepek007 já taky vim kde je chyba ,jsem moc rychlá a než to přečtu tak to odešlu 😀 😝

jara
19. led 2011

jé, termály s manžou taky plánujeme... 🙂

lenkacar
19. led 2011

@pepek007 podej si ho ,se ví..a dej mu pěknou přednášku a když se bude bránit ,máš nehty

pepek007
19. led 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

pepek007
19. led 2011

@jara my taky 😉 a kam jezdíte? 😉

lenkacar
19. led 2011

@jara já to jednou ochutnala ,no nevim ,myslim že je to takovej gutalax..blé ,14dní bych to pít nechtěla

lenkacar
19. led 2011

tak mizim jde se sklízet ,papa a zítra ..pusu všem

pepek007
19. led 2011

@lenkacar foe si piš zejra až půjde se psem, tak je jen můj neřád jeden :DDD jen aby to nebylo nějaký marihuhanový doupě s lysohlávkama a mě tu krmí kombuchou 😀 😀 😀

pepek007
19. led 2011

@lenkacar pa pa Leni a dobrou noc 😉 já pomalu taky mizím je mi bídně tak jdu ležet 😢 hezký večer všem přeji 😉

jara
19. led 2011

@pepek007 nejezdíme pravidelně...letos bych ale chtěla zkusit termály v Maďarsku...je jich tak hafo a za dobrý peníz. I to ubytování v apartmánech vypadá dobře.