ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

ira13
21. led 2011

@lenkacar tak si kup k hřebínku i příčesek 😀

baronek
21. led 2011

@lenkacar podle té fotky to vypadá, že máš hodně vlasů 😀 a nenech se zmást, já těch vlasů taky moc nemám, ale vypadá to tak, protože jsou vlnitý, ale jinak culík mini 😲

lenkacar
21. led 2011

@baronek ježiš ten s tim nasere ,at tě to půjčí domu ,co tam máš furt jezdit ,fandík tě každej večer protáhne

baronek
21. led 2011

@ira13 já piju ještě maliník a nevím, kdy s ním přestat 😲

lenkacar
21. led 2011

@ira13 no a pak hodim hlavou třeba až hrábnou do strun a zaskotačím na šenkýřku aby se svlíkla do naha a ulítnou mi vlasy 😕

lenkacar
21. led 2011

@baronek já bych to s těm abylinama nepřeháněla .. 😝

lenkacar
21. led 2011

tak jdu skočit do tý vany .. a pak ještě zajdu ..

baronek
21. led 2011

@lenkacar pane jo, to by byl stryptýz, kdybys schazovala i vlasy 😀
Maliník si dám ještě večer a zítra ráno a pak konec a začnu pít jen čaje ovocné 🙂

baronek
21. led 2011

@lenkacar tak čau kočko, zítra ti písnu 🙂

ira13
21. led 2011

@baronek bylinky jen do ketu. Pak raději ne.Stejně už bude sliznice narostlá tak neni ani třeba. Jen prokrvovat. 😀

lenkacar
21. led 2011

@baronek to bude jistější a nebo koupit těhotenské čajíky

lenkacar
21. led 2011

@ira13 všelijaké masáže erotické a tak.. 😕

lenkacar
21. led 2011

když jsem ted viděla hřeben tak už to fakt nemám kam píchnout 😝 😔

ira13
21. led 2011

@lenkacar no erotické nevim.Bylo by to příjemné mohla by to proplácet pojišťovna v rámci ivf. Asi se při tom sliznice prokrvuje nejlépe,ale slyšela jsem že jak se při orgasmu stahuje děloha tak by mohla prý embrýse vypudit nebo nasát do vejcovodu.

ira13
21. led 2011

@lenkacar co nemáš kam píchnout? Vládís není chvíli doma a už máš roupy. 😀

lenkacar
21. led 2011

cože ? stále je řeč o hřebínku ty hambářko 😕 😀 😝 no a sex až po porodu ,nic se nikam nasávat nebude ,stačí že nasává občas vladís a dneska to vezme asi z gruntu ,když bude raději 4krát přesedat do tý prdele než aby jel autem hodinu ..no tak já si taky posedim při svíčce a 2 pivech a dam si večeři.. 😝

lenkacar
21. led 2011

😀 😀 😀 už vidim ja´k si ira představuje jak tam sedim z báglem plným vložek a láduju se řízkem a při svíčce ,sama 😀 😝

lenkacar
21. led 2011

dámy pozor byla mi učiněna bývalým šéfem nabídka na práci od března 😲 do nordblancu

lenkacar
21. led 2011

hlavně že odtud vyhodil nastejně se mnou jednu holku pro nadbytečnost ,no chápete to? no ale já mu dál chodim dělat poskoka na jinej krám jak potřebuje ..achjo..já mu nohy líbat nebudu..

ira13
21. led 2011

@lenkacar Tak nemusíš nasávat ,ale Vladíse vysávat ,to už jsi zjistila, že na alergii nemá vliv.Vlastně jsi psala že semeno nepolykáš tak nic. 😀 Od transferu jsem jak panna tak mi to leze asi na mozek 😀

ira13
21. led 2011

@lenkacar No už tě vidim dáma v podpadkách a na zádech krosnu jak na horskou tůru.Nepustí tě do hospody.Budou si myslet že si neseš svačinu a vykážou tě s tím že konzumace doneseného jídla je zakázaná

ira13
21. led 2011

@lenkacar Tak nabídka od šéfa to zavání harašením.To bude ta večeře s ním.

ira13
21. led 2011

@lenkacar gratuluji k práci. Bude to tam lepší? Nortblanc? tak já si zajdu něco koupit.

ira13
21. led 2011

@ira13 já si tu sama vystačím . 😀 😀 😀 😀 😀 zatím pa. jdu ke švagrové synovec má narozeniny ,jdeme s Honzíkem na dort. Večer na vás juknu

lenkacar
21. led 2011

huhuhu je večer ..jsem tu z večeře .. 😉

lenkacar
21. led 2011

@ira13 jak lepší je to fzurt jakoby stejnej majitel a zaměstnavatel u kterýho jsem byla doted 😖 ,páč je to psaný na jeho ženu ,ale spravuje to on..ona do toho leda remcá .. 😖 no nevim..žádné štěstí to nebude ,za stejný prachy jak ted a víc práce a lítání ..no ..

lenkacar
21. led 2011

mám si to rozmyslet ,bylo by to od března to znamená měsíc na pracáku a asi se tam chodit zaučovat

barabasek
21. led 2011

Ahojky jdu vás jen pozdravit a na dočtení si budu muset vzít dovolenou 😀
Dnes jsme byli na genetice a na Čutku by člověka měli nejdříve pořádně psychicky připravit : 😒

baixy
21. led 2011

@barabasek Taky jsme byli z Čutky hodně v rozpacích, nevěděli jsme jestli je blázen nebo ne 😀

barabasek
21. led 2011

@baixy no asi tak nějak určitě by sestrám pusa neupadla kdyby něco cekli ☹