ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
19. čer 2009

jojo do deště 😀 😀 😀

lenkacar
19. čer 2009

ale říct mu to můžeš ne? 😀 😀 😀

hedi
19. čer 2009

Co myslíš, že jsem si našla kamaráda do deště? 😀

lenkacar
19. čer 2009

že si ho taky najdeš když on má kamarádku na ukrácení volného času 😉

hedi
19. čer 2009

U mě je Leni ten problém, že já toho volného času na zbyt moc nemám.

lenkacar
19. čer 2009

to neva ... 😉 😉 😉 říkat můžeš co chceš 😉 😉 😉

hedi
19. čer 2009

V práci jsem od nevidim do nevidim a když už mám volno, tak doma
na mě čeká nastřádaná práce za ty dni co jsem v práci.
Třeba bych jí mohla říct jestli nám nechce dělat služku. Já bych měla uklizeno
a manža by nemusel nikam jezdit. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
19. čer 2009

hedi to je blbá sranda co? vůbec ti tyhle starosti nezávidim holka ,nervy s miminem a ještě tohle ..pa pipina je pěkná fíča ,když jí tohle neodjde že ubližuje jinejm...

hedi
19. čer 2009

To máš pravdu už jsem si dneska zažídila imagynárního kamaráda v telefonu. 😉

hedi
19. čer 2009

Jo holka jí to je asi jedno protože žíje sama bez chlapa, tak krade jinejm.

dulinka2
19. čer 2009

Jé holky kamarádky taky rádky, to je téma samo o sobě 😅 😅 😅 .......... Manža si na ICQ taky psal a byla to jen kamarádka, ale mě to tode děsně vadilo, měla pořád nějaké narážky a takové ,,milé" oslovování, a to mi samo nedělalo dobře, on to nechápal, a být to prý u mě, tak by to chápal.......Ona asi o 5 let mladší, a že se znají od jejich 14 let a ona ho taky bere jen jako kamaráda, ale já si myslím svoje, známe ženský ŽE 😝 😝 ........ Nevím možná jo možná ne, ale mě to vadilo, a pak to nějak vyšumělo a napíšou si občas, ale i tak si manža neodpustí napsat jí poznámky typu - to víš já už jsem zadanej a takových jako jsem já moc není........ 😖 Ona stále nezadaná...........Ale už to neřeším, taky mám kámoše z práce a tak si do manži sem tam rejpnu, ono to pak vždycky pročistí vzduch......

hedi
19. čer 2009

Ahoj duli je to hrůza s chlapama. A ještě když se přátelí s nezadanou.

lenkacar
19. čer 2009

holky tak narovinu : můj manžel si před časem hrál slovní fotbálek a jedna taková imaginární fíča si dopisovala a pak že se jí s nim dobře hraje chtěla přesnou adresu na hraní ,aby si ho mohla vyhledat a zanedlouhpo to byla její 1 narážka a milé osloveníčko a pak už to bylo čím dál častěji a pak napslaa svůj mail a pak svůj tele fon a pak poslala fotky svoje a dětí a dělala ze sebe takovou chudinku že bych jí poslala nějakej šesták,rozvedená a tak víme co dokážou praštěnky

hedi
19. čer 2009

Když by měla chlapa tak se sní dá mluvit, ale takle.

lenkacar
19. čer 2009

jenže ta blbka netušila že si z ní dělá prdel a kolikrát u toho sedim ...jenom jsem zírala takže bacha ..

hedi
19. čer 2009

Jo jo a co myslíte co bych měla dělat?

lenkacar
19. čer 2009

šla bych si jí omrknout to jo ..a jinak holka co ti mám na to říct ,tvoje práce ti zabíjí vztah

dulinka2
19. čer 2009

No já se s ní znám, ona by se i kamarádila, ale to já prostě nemůžu - nechci, pak by k nám třeba ještě začala chodit na návštěvy a to teda ani náhodou........... ☹ ☹ ☹ Jo a to vždy ještě manža začal ,,to je pěkný že žárlíš" a tím mě fakt dostal........ No chlapi.......
Jo Leni ženský jsou svině, ikdyž ne všechny, ale je to tak, jsou některé, které se neštítí ničeho........ 🙄 🙄 🙄

lenkacar
19. čer 2009

duli já dokud psala tak normoš to taky brala a pak se ho ptala jak vypadá a jak jí napsal že je voják otočka o 360stupnů a hned mu poslala svůj monil,co by se s tim zdržovala ne? a jinak na fotce ..jsem se teda zasmála jako ..tak ho to asi rychle přešlo ..od tý doby si z něj dělam prdel ..

lenkacar
19. čer 2009

ty hedi a jak o ní vlastně víš?

dulinka2
19. čer 2009

Já tam taky kolikrát seděla, ale ani tak mi to nebylo........ 😖 😖 😖
Hedi co by jsi měla, ti fakt nedokážu poradit, okoukni jí a podle toho poznáš zda něco hrozí, ale i tichá voda břehy mele............. Já jsem několikrát udělala ,,scénu" bylo toho fakt už dost, a pak si asi uvědomil, že mi nevadí, že si píšou, ale jak se oslovujou a ty debilní narážky.........
Jo taky si člověk rád ,,zalaškuje" ale coje moc to je moc........

lenkacar
19. čer 2009

a víte co jsem udělala? donutila jsem ho aby jí poslal naši svatební fotku a sklapla hned ..

hedi
19. čer 2009

Jo Leni to máš pravdu, že mi práce ničí vstah.

lenkacar
19. čer 2009

no ale bez práce zase nejsou koláče ale nikdy neni dobře ,když ženská dělá víc než chlap 😉

dulinka2
19. čer 2009

Tak to jsi Leni udělala dobře..... 😀 😀 😀 On totiž manža je takovej...... já nevím jak to napsat, ale na začátku ho furt otravovala bejvalka, a on nebyl schopnej jí odpálkovat a to se s ním rozešla ona..... On je prostě SLAĎOUŠ.......Taky jsem mu jednou nadiktovala co jí má napsat a bylo vymalováno....... 😉 😉

lenkacar
19. čer 2009

duli ,jsme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to ale hlavičky co? 😀 😀 😀 😀 😀

hedi
19. čer 2009

Jo to právě u nás je já jsem v práci pořád a on má volnou pracovní dobu.

lenkacar
19. čer 2009

chlap nemá mít žádné volno ... 🙄 🙄 🙄 napadaj ho pak bejkárny ,hedi jak jsi na ní přišla ?

hedi
19. čer 2009

A víte co je ještě horší, že vždycky ví kde mě má. Jsem zavřená na jednom
místě a nemůžu se nikam ani hnout.

dulinka2
19. čer 2009

To já mám dobrý, když má po práci tak se věnuje fotbalu, takže moc volného času taky nemá,,,,,,,,, No jo kolikrát si člověk od jeho spoluhráču vyslechce kde včera byl, že nepřišel na trénink a tak, ale kdyby to byla pravda, tak by to nikdy neřekli, chlapi drží při sobě.........
Hedi věř, že to bude dobrý, přeci by nechtěl mimčo, kdyby měj ,,zaječí" úmysly........ 😎 😎