ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
26. led 2011

@lenkacar twe a u koho jsi byla prosímtě? 🙄 😀 to byla nějaká zákeřná manikérka ne? Nebo čínani ty taky brousí hlava nehlava prej 😀 já chodim k takovej mladej slečně a ta to dělá poctivě - je šikovná 😅
Jako pro mě je relax i tohle protože nejsem doma a dělám sama sobě dobře a nemusim nic řešit jako zda je nakoupeno nebo uklizeno atd 😉 prostě vypadnu a nechám se opečovávat ale pravda. ...je spousty jiných činností, který se dají považovat za relax opravdovej než manikůra 😉

baronek
26. led 2011

@lenkacar to jsi mu fakt řekla, ať se jde podívat do zrcadla??? A nenaštval se???

lenkacar
26. led 2011

@pepek007 jo měla jsem na mysli šikmookou slečnu a ještě u toho pěla ty jejich árie ,to bylo v ceně 😉 😀 😝

lenkacar
26. led 2011

@baronek já mu to řikam každou chvíli,no chlap si o sobě nesmí moc myslet baronku nebo ti zdrhne jinam 😀 😝

lenkacar
26. led 2011

hele to se nenaštve ,ale zaručeně nesnáší když se mu směju ,to by mě zabil 😀 😝

pepek007
26. led 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 twe 😀

pepek007
26. led 2011

@lenkacar no čoveče si teda připadám výrazama a celkově úplně normoš a stejná jako vy všcihni tady 😉 ale když to říkáš 😉 jj když mám čas, chuť a náladu tak sem vždy ráda zajdu a vedle do tématu 😎

lenkacar
26. led 2011

@pepek007 no ale já jsem takovej veselej člověk a občas se směju ne zrovna jemu a potom se cítí nasraně neoprávněně..měl by být rád ,že se vůbec ještě směju ..po tom všem 😀 😝

lenkacar
26. led 2011

@pepek007 to je dobře ,že sis nás našla

lenkacar
26. led 2011

ted jsem si to zkusila říct nahlas to je ale šišlanice 😀 😝 ta předešlá věta 😀 😝

pepek007
26. led 2011

@lenkacar no to jo by si člověk zlámal jazyk až úplně 😀 to je základ aby človek byl veselej a uměl se byť i sám sebou pobavit a ten smích předával dál 😉 tak ale teď už fakt mizím na šlofíka zatím pa pa budu později 😉

baronek
26. led 2011

@lenkacar tak u nás se říká malej ale válec 😀

lenkacar
26. led 2011

@baronek jo? a čemu celýmu fandíkovi? 😀 😝

baronek
26. led 2011

@lenkacar jo přesně, jako Válečka, co hrál EBEN 😀

lenkacar
26. led 2011

@baronek jo ták .. 😀 😝 taky dobrá hláška

baronek
26. led 2011

mně to v práci ale vůbec nebaví, hlavně mi připadá, že jsem skoro nic neudělala a tenhle týden to už ani nedoženu, hrůza ..... a pak má být člověk v klidu 😲

lenkacar
26. led 2011

@baronek ještě máš 2 dny ..a víš jak jsi tam nepostradatelná.. 😕

lenkacar
26. led 2011

tak jsem dokuchtila br guláš,vladís přijde později jede s kocourem na tu mužskou operaci 😲 a pak pro mléko a pečivo..já dneska ven nejdu ,psala pepča že to tam klouže 😀 😝 ,jo a kontrola v artu 7.2. půl4

baronek
26. led 2011

já mám ale dovolenou 😀
dneska budeme bez večeře, Fanda včera prohlásil, že pořád jenom žere a dneska bude mít očistu, tak si mám prý uvařit jen pro sebe, tak jsem si koupila přesnídávku a rohlík 😀 pro jednoho nemá smysl vařit a zrovna bych si dala špagety ...

lenkacar
26. led 2011

@baronek kdy máš dovolenou 😀

baronek
26. led 2011

@lenkacar zítra a v pátek, ale zítra ještě na dvě tři hodďky do práce půjdu 😀

baronek
26. led 2011

@lenkacar já mám zítra přece KET a bojím bojím, co mi z těch 3 bojovníčků zbyde, zítra v 10:30 mám volat do laborky 😅

lenkacar
26. led 2011

@baronek to jo já myslela ,že jsem to špatně pochopila a už dneska máš dovku .. tak jsem to nechápala a co ti teda naordinoval?bereš něco ? já jestli budu mít v březnu ten ket tak to bude úplně na posrání trefit se ,kdy bude vladís doma

lenkacar
26. led 2011

@baronek napíšeš mi jak to dopadlo zítra?

baronek
26. led 2011

@lenkacar od soboty beru prednison a estrofem, od pondělí zavádím crinone a piju maliník a jím lněné semínko a večer to všechno prolévám červeným vínkem 😀

baronek
26. led 2011

@lenkacar určitě napíšu, v půl jedenáctý budu volat do laborky, to ještě budu v práci 😎
A Vládís si podle tebe nemůže přesunout směnu???

lenkacar
26. led 2011

7.2.může a pak je to den jo ,4dny ne ..no enchci to vidět 😔 😝

baronek
26. led 2011

@lenkacar určitě něco vymyslíte, mně se taky Michálek ptal, jak v týdnu můžu 😀 myslím, že by to i posunul, kdybych zítra nemohla, tak uvidíš

ira13
26. led 2011

Ahojky dějčata,
@baronek to uteklo zítra KET,držím palce ať se dobře rozmrazí a potom zahnízdí.Peřinku jsi jim pěkně připravila.
@lenkacar pokud nebudeš mít ket v nativu s ovulkou tak je jedno kdy si pro zmrzlinky dojedeš.

lenkacar
26. led 2011

@ira13 jak jedno musím mít slízu 😕 a ta nepočká 14dní než se vladís vyčvachtá v karlových varech