ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
26. led 2011

v tom březnu to s nim je úplně na posrání 😔 😝 přijede z rehábky 14dní a jede na cvičení 14dní ,leda se tam domluvit ,že by to podepsal později kdyby mě tam třeba brácha odvezl,chacha už ho vidim

lenkacar
26. led 2011

jsem si to tak malovala a dneska mi napsal datumy kdy ne a jsem v prdeli z dechem

baronek
26. led 2011

@lenkacar určitě to jde podepsat později, my to tak taky udělali 😀

lenkacar
26. led 2011

@baronek ježiš at to podepíše hned 7.2 a je to ne?! 😠 😎

baronek
26. led 2011

@lenkacar zkus to tam navrhnout

ira13
26. led 2011

@lenkacar to je jasný že musí být slíza. Víš jak by ti do té doby pěkne narostla. 😝 To může podepsat kdykoli předtím a ty si pro ně pak dojedeš sama.

lenkacar
26. led 2011

@ira13 že jo..už se vidim jak se kodrcam vlakem 😝

baixy
26. led 2011

@lenkacar Ahoj 🙂 Jdeš do Artu 7.2.? Já taky, v 9 hod.ráno na ultrazvuk. Jsem zvědavá, jestli bude něco vidět...Co tvůj manžel dělá, že má rehábky? Můj je hasič a jezdí do lázní jednou za 2 roky a na různý kurzy několikrát za rok.

baixy
26. led 2011

@ira13 Ahoj, četla jsem o bílém testíku....nějaká změna, nebo to tak je? Mrzí mě to ☹

baixy
26. led 2011

@baronek Zítra KETík? Tak at to klapne. Držím všechny palce 🙂

lenkacar
26. led 2011

@baixy no já odpolko ,aby vladís nezameškal moc v práci ..je to voják z povolání jezdí každý rok ,2krát jsem byla s ním jako rodinný příslušník za levnějc a bylo to super ,jezdíme na stejný místo na Bítov do chatek ,až na ty pavouky super ,miluju přehradu ..pivo maj dobrý ..můžeš na lodičky ,na tenis a petang ..večer se chlastalo a hrály se karty ..a taky se chodilo na výlety v okolí a nebo úplně autem pryč na zámky ,letos si to posunul ,že budu v létě rodit ,hm a ono hovno tak jede do karlovejch ..v březnu

baixy
26. led 2011

@lenkacar Já s nim nikam nemůžu, kdybych s nim jela do lázní tak si to musím zaplatit..... 😒 No tak nebudeš holt rodit v létě, ale na podzim 😉

lenkacar
26. led 2011

@baixy já taky ,ale furt je to levnější než pro obyč.lidi třeba o tisku

lenkacar
26. led 2011

@baixy no ale on už si žádal právě v lednu takže to jsme jako prošvihly termín no.. 😎 takže letos malta ..na chatě,ale tam je taky dobře až na nějaké maličkosti ..vid baronku 😀 😝

lenkacar
26. led 2011

iris zítra budeš testit?co ten kříž je to lepší?

ira13
26. led 2011

@lenkacar já si tam jezdim sama mám výlet na celý den.Oblezu město ,krámy a někde se najim .I když na transfery se nechávám vozit ať u toho také je.Normálně by u toho taky byl. 😀

ira13
26. led 2011

@lenkacar Ráno jsem myslela že nevylezu z postele.Tak jsem myslela že to rozhýbám prací ,tak jsem šla prohrnovat sníh,při pšíknutí jsem si málem čurkla bolestí tak jsem zas zalezla do tepla.k večeru to trochu povolilo.Testit nebudu zapoměla jsem si koupit test. Spíš zavolám do artu a dojedu si rovnou na krev.

lenkacar
26. led 2011

@ira13 no ono to bude nejlepší ..rovnou na tu krev než dohady vid .. 😉 jakto že se u tebe prohrnuje sníh a u baronka se šornuje nebo co ..jak to psala 😀 😝,já tam teda odmítám jezdit 60km veřejnou dopravou .. 😝

barabasek
26. led 2011

ahojky tak jsem z roboty doma a zase něco na mě leze jsem zmrzlá na kost 😖

pepek007
26. led 2011

Brý večer ženušky 😉 😀

duschankova
26. led 2011

@lenkacar ahoj 🙂 mela jsem na mysli, ze tam byla videt druha carka, jako pozitivni testik, ale obavam se, ze zitra nam pan doktor rekne nemilou zpravu.

lenkacar
26. led 2011

@duschankova bud na to připravená 😒

lenkacar
26. led 2011

@barabasek at tě tata zahřeje ..jinak 2duchny a coldrex..hodně ted něco řádí 😠

lenkacar
26. led 2011

koukam na výměnu manželek jak tam maj 8dětí a všechny tak okaté pěkné

lenkacar
26. led 2011

stejnak je to síla co ..jak někdo dokáže odnosit zdravé dítě ,mě už to přijjde jako scifi 😖 😎 😔

duschankova
26. led 2011

@lenkacar pripravena na to jsem, ale doufam!!! Myslis, ze by tam bylo neco uz videt? Ze by to doktor na UTZ neco poznal?

pepek007
26. led 2011

Holky já vás na pár dnů opouštim protože zítra večer odjížíme na lyže na týden a pak budeme jen pár dnů doma než odletíme na vytouženou dovču ..s lyžema jsem se rozhodli před chvílí uffff takže se tu mějtě moc hezky a pa pa 😉

lenkacar
26. led 2011

@pepek007 pepíčku tak si to užijte a potom budeš plná síly referovat jak jste se měli jo?

lenkacar
26. led 2011

@duschankova za 3týdny? zaručeně, to je běžná kontrola v car.. už by viděl co tam má být a pokud to tam nebude ,je to prostě ztracené

lenkacar
26. led 2011

@pepek007 jedete i s prcíčkem?