ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

duschankova
26. led 2011

@lenkacar dostala jsem doporuceni na lekarku Zdenku Ulčovou Gallovou, tak mam v planu ji kontaktovat a objednat se. Jukni na net a nechtela bys ji taky kontaktovat. Manzelovo sestrenici dopomohla k otehotneni a maji dvojcatka Kristynku a Marecka 🙂 maji 20.mesicu 🙂

ira13
26. led 2011

@lenkacar Táké jsem zapla výměnu manželek ,to je krása tolik dětiček. Dojedu na krev co nejdříve ať můžu vysadit léky.

lenkacar
27. led 2011

@duschankova jo vypadá to dobře ,akorát ,že nás by teda nevzala má tam podmínku ,,nekouřit,, a ten můj tovární komín by tam teda nešel,Zní to dobře ,mě v podolí žádnej hlen nezkoumali ,jen opakovaně z krve..

lenkacar
27. led 2011

dneska bude mít baronek ketík i se mi o tom zdálo a chci ti ještě poradit ,at se opravdu hodně uvolníš na tý koze ,at neni to svalstvo zatnuté..možná si to ani neuvědomuješ ..nemusíš se tam zrovna roztéct ,ale povolit bříšánka jo?doufám ,že dáš vědět jak dopadlo rozmražení a držim palečky at to je na obě dvě.. 😉

barabasek
27. led 2011

@lenkacar 2 duchny i coldrex byl je to lepší, ale 12 hodin v práci to asi chcípnu jsem jak zmlácená 😖 ať už je večer

lenkacar
27. led 2011

@barabasek to ti věřim..jak je člověku špatně ,tak v tý práci je to utrpení 😖

lenkacar
27. led 2011

já ten coldrex nemohla pozřít ..to je pro mě takovej hnus ,zlatá kyselá houba

baronek
27. led 2011

@lenkacar ahoj leničko, děkuju za radu, od rána mi je na zvracení, ale udržela jsem to, dokonce jsem i snídala 😎 do laborky mám volat v půl jedenáctý, tak do té doby vydržím v práci 😀

baronek
27. led 2011

@lenkacar tak zkus paralen grip, mně na nachlazení zabírá, ale musíš u toho ležet a v lékárně ti ho dají jen na občanku 😀

baronek
27. led 2011

jo a Michálek řekl, že dneska má zákroky on, takže před ním se snáž uvolním než před Špičkou 🙂

lenkacar
27. led 2011

@baronek mě se jako líběj oba to jo, i špička ,ale musí se s ním víc mluvit ,sám nebude 😢 dneska tam možná bude na ET ta moje kamarádka 😵 😵 musim se jí zeptat jak jí to s těma embroušema dopadlo

ira13
27. led 2011

@duschankova také jsem na to koukala, zní to dobře.Imuno mám stejně v plánu tak je mi jedno kam pojeduJakou má objednací dobu?

baronek
27. led 2011

@lenkacar mně se špička vůbec nelíbí ...

ira13
27. led 2011

@lenkacar asi mi nikdo neříkal že se mám uvolnit.Vždycky jsem stažená,chce se mi na záchod,sestra mačká na močák ultrazvukem tak jsem se asi moc neuvolňuvala.

baronek
27. led 2011

@ira13 jo to je pravda, při ET jsem myslela, že se počůrám jak mi mačkali na břicho, ale dneska to překousnu 😅

lenkacar
27. led 2011

@ira13
@baronek inkontinence je nežádoucí 😀 😝

lenkacar
27. led 2011

jsem zvědavá jestli se tam potkáte ,blondýna až bílé vlasy modré oči ,většinou bývá na 2posteli 😉 ,jsem na ní taky zvědavá

ira13
27. led 2011

@lenkacar to bych se asi propadla studem.Ale podle toho jak sestra mačkala to vypadalo že toho chce dosáhnout. 😝

ira13
27. led 2011

@lenkacar je pověrčivá tak je vždy na 2posteli.

ira13
27. led 2011

@baronek tak co embrísci už jsou připraveni a čekají na maminku?

baronek
27. led 2011

spadl mi kámen ze srdce, všechny tři embryjka přežila, tak si pro ně jedeme. Zatím pa pa

lenkacar
27. led 2011

@baronek tak doufám dáte všechny 3 do bříška ..čekam na zprávičky ..

ira13
27. led 2011

@baronek už jsou v bříšku?

lenkacar
27. led 2011

@ira13 to už je tam musí mít a má nohy u stropu 😀

macinaz
27. led 2011

Ahojtě holky,sleduji vás ale vůbec nestíhám dočítat,hodně se věnuji malému.Už je mi lépe,ale musím spát s polštářkem pod prsama,jak je mám nalité a jak bolí,když zmáčknu tak by se mlíko rozproudilo.
@baronek moc držím palečky ať se embrísci hned dneska uhnízdí a vyjdou na svět až za devět měsíců,myslím na tebe 😉 🙂

lenkacar
27. led 2011

@macinaz je dobře ,že na nás občas koukneš 😉

ira13
27. led 2011

@macinaz Ahojky maci,zdravim tě.Jsam ráda že už je líp.

ira13
27. led 2011

@lenkacar baronek se má. Hned bych šla taky,ale raději oběhnu pár vyšetření proč se mě embroušci nechytají. Byla bych ráda kdyby něco našli a dalo se s tím něco dělat. Léta mi utíkají. 😝

provence
27. led 2011

Ahojky holky, mám prosbu nezbyl nekomu utrogestan? koupila bych o od Vás.