ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
19. čer 2009

jojo má moc velkej přehled..

lenkacar
19. čer 2009

já taky myslim že je to nějakej úlet ,prostě se na něj někde usmívá nějaká pipka a jemu to dělá dobře než utahaná manželka co jenom stoupne k plotně a dá do pračky

hedi
19. čer 2009

Duli to on zaječí úmysli nemá, spíš si tak odskakuje nebo jak bych to nazvala.

hedi
19. čer 2009

pardóón úmysly občas mám s tou češtinou problémy ☹

lenkacar
19. čer 2009

hedi to asi ne ..nebo to prostě víš?co myslíš taky jsem se už mrkla několikrát do mobilu ,asi teda 2krát ,ale co než ze sebe nechat dělat krávu tak vědět na čem jsem .. 😉

hedi
19. čer 2009

Nesmíš mu na ty úlety ale přicházet jednou za rok. A to je jen to co
se domáknu.

hedi
19. čer 2009

já tomu Leni říkám šestej smysl třeba rok mě to ani nenapadne to udělat
a najednou mám nějaký tušení a na 80% se potvrdí.

dulinka2
19. čer 2009

to je pravda, ženská má mít vždy přehled, u chlapů to nedělá dobrotu...... 😖

dulinka2
19. čer 2009

Musím jít pacovat, doma si vás dočtu....... Tak AHOJ děvčata.........

lenkacar
19. čer 2009

já bych ho pověsila za koule do průvanu ...achjo ,jakje chlap jen trochu hezčí než čert ,tak se můžou ženský ztrhat ,,,

lenkacar
19. čer 2009

chlapi jsou starý pitomci co se nechaj utáhnout na vařenej nudli ..

hedi
19. čer 2009

No jo Leni přervaly by se fíči.

lenkacar
19. čer 2009

hedi musíčš se tomu zasmát jak je to přece ubohý ...

hedi
19. čer 2009

Jo Leni pokouším se o nadhled, ale jak jsem chvilku sama tak řvu jak želva.

lenkacar
19. čer 2009

já vim hedi ..zažila jsem si to taky ,ale fakt je ,že ani 1jedinej chlap na tomhle pitomým světě ti za to nestojí ...

hedi
19. čer 2009

Já to vím a taky si to pořád říkám, že mi za to nestojí, ale ta pitomá
hlava to nechce pořád pobrat.

hedi
19. čer 2009

Reknu ti jakej je jeho názor co jsem za ty leta zjistila.
Že by se asi jen tak nerozvedl ale občas si někde odskočit
není hřích. Dokonce z něj tuhle v hospodě vypadlo, že se jednou
vychrápeš se ženskou a ona se do tebe hned zabouchne.

lenkacar
19. čer 2009

asi i proto abych tohle už v životě nemusela řešit jsem se nevdala z lásky a myslíš si že jsem štastná?opravdu štastná?hedi to je jenom zamilovanej člověk a jenom ten umí odpouštět ,proto já bych svému muži neodpusila ani čtvrtku toho cos už odpustila ty ..tak si vyber ,co je lepší?!!!!!!obojí stojí za hovno ,to je moje odpověd

hedi
19. čer 2009

A to mi zase přidal.

lenkacar
19. čer 2009

taky máš koukam doma veselo ..ono je všude něco holka ...a k tomu ještě ty hle naše starosti s miminama

hedi
19. čer 2009

Už dlouho přemýšlím o jiné práci, ale najít jí neni sranda

lenkacar
19. čer 2009

ty přemýšlej o miminu .. 😉 a bude to vyřešený hned a fíča se půjde bodnout

lenkacar
19. čer 2009

kočko tak jdu zase něco klohnit v hrnci to je hrlůza jak jsem dneska líná ..jako veš ...

lenkacar
19. čer 2009

a hlavně mysli pozitivně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!psychika je důležitá ...

hedi
19. čer 2009

Já myslím že mimčo tohle nezachrání.

hedi
19. čer 2009

jo a psychyku mám v pr.......

lenkacar
19. čer 2009

hedi tak je asi na místě přemýšlet jestli to má taková šikovná holka jako ty zapotřebí 😉

dulinka2
19. čer 2009

Tak jsem vás dočetla, Hedi opravdu k tomu nemám slov.......... Ženská toho vydrží hodně, co si budeme povídat, ale někdy je toho na ní moc...... ☹ ☹ ☹ Kór to všechno okolo s početím mimíska........ Nervy na pochodu, v práci toho hodně a nakonec ještě zlobí chlap. Já nevím co to v nich je, že musí honit sukně, ale to jako ženský nikdy nepochopíme a to jejich ,,máme to v genech, lovit" ať si strčí za klobouk..... Jo holt když chlap honí ženský tak je borec, a když by ženská honila chlapi tak bude kur... Jediný co ti k tomu můžu říct je, že to buď hodíš za hlavu a nebo to budeš řešit, ale jak s tím ti nikdo neporadí...... 😖 😖 😖 Rada nic moc viď???

lenkacar
19. čer 2009

duli napsala jsi to přesně jak si to myslím i já ...já bych na to nervy neměla ...ale taky mám dlouho trpělivost ,nebo spíše ,mívala jsem 😉

dulinka2
19. čer 2009

no já s tím zkušenosti nemám, takže těžko předvídat co bych dělala, a doufám, že nikdy takové zkušenosti mít nebudu, ale kdo ví co mi život přinese......... 😲