ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka mám chutě si sehnat novou obvodní páč větší píču nikdo nemáte 😠 za to ručim ,nejenom ,že se mi hrabe celý léta v soukromí,ale dneska mě dobře ztrapnila ..sice mi vyšla nakonec vstříc ,ale těch keců okolo ,že jsem hanbou lezla pod lino..mimo jiné zpověd ,proč jsem potratila a jestli to zkusim znova atd..

lenkacar
1. únor 2011

její slova místo pozdravu ,,nu už tady na vás čekáme ,jsme si říkaly se sestřičkou ,že přijdete prosit o neschopenku ,když vám jí na gyndě chtěla pani doktorka ukončit a už jste tady a co ,proč jste potratila a co dál ,, a ty pohledy a výrazy a posměchy co jako budu dělat ,řikam ,že jsem si přišla pro něco na krk ,kterej mi fakt dost bolí a jestli s tim má problém at mi to ukončí ,že jdu na pracák..nakonec mi řekla ,že mi to nechá do konce měsíce a nasadila mi antibiotika ,že mám silnej zánět v krku .. 😠

kaluka
1. únor 2011

@lenkacar Jako co znamená můj nick ? 😀 Já nevim, nic.... 😀 Proč si někdo řiká třeba " jeskyňka" ? 🙂 Ta tvoje mudra je diskrétnost sama...................... Čůza........... 😠 Co takhle nějaký city pacienta ? 😠 To já nevěděla, že se ti tohle stalo............... ☹ To je mi líto... ☹ Zánět jako bejk ? Hele,tak ne abys prskala do monitoru.... 😀 Já potřebuju být zdravá na čtvrtek.... 🙂 A ona se ti vysmívá ???? No to je kráva a ne ženská.......................... .-(((

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka mě to totiž něco připomínalo a pak mi to došlo ,že je to jenomshoda jak to zní ,,byla to chanuka 😀 😀 😀 😀 😝

kaluka
1. únor 2011

@lenkacar Chanuka to je něco židovskýho, ne ? 😀 To ne... 🙂 Co je to ten " ketík " ? A na ty kontroly se chodí jak často ? řekni mi to prosim prosím, ať nejsem za trubku......

barabasek
1. únor 2011

Ahoj holky jdu na vás prsknout ještě můj bacil aby vám náhodou nechyběl 😀
Jinak zdravím novou tvář 😉

kaluka
1. únor 2011

@barabasek Ahojky, taky zdravím... 🙂 Ty jsi nemocná, nebo těhotná ? Já jestli mám ten bacil chytat.... 😀

barabasek
1. únor 2011

@kaluka Nemocná tak radši moje bacilky nechytej 😀 jsem také z Č.B.

kaluka
1. únor 2011

@barabasek Ne ne, tak to si je nech ! 😀 My máme doma taky bacily, ale jen trošku - bez horečky... Teď se mi to vážně nehodí.... 😀 A kde bydlíš v ČB ? Já v Sucháči...

pepek007
1. únor 2011

@lenkacar no Leni ale dohodnete tam co a jak s Ketíkem na kdy ne? 😉 třeba si ho dáte hnedka v březnu a potkáme se tam hele 😉 já jdu 21.2 🙂 domluvit se na něm 🤐

barabasek
1. únor 2011

@kaluka já kousek od sadů 🙂

pepek007
1. únor 2011

@baronek no ještě abych něla nějakej úraz Baronku 😠 😀 stačí že jsem čekala na ms jak na boží smilování a představa jak mám nohu v sádře a jsem nehybná a tím pádem ketík odložen, tak by mě asi šmejklo 😝

pepek007
1. únor 2011

Jinak brý večer všem přeji 😉

kaluka
1. únor 2011

CO JE TO TEN KETÍK ??????????? je to tajný ? 😀

duschankova
1. únor 2011

@kaluka Ahojky budejcando ketik je "Kryoembryotransfer" tzn. Embryotransfer (ET) po zamrazeni. Pri IVF cyklu musis mit nejaka embrya navic a nejlepe 2x a vice.A pak jdes na ketik 🙂 klidne pri dalsi menstruaci nemusis cekat na 3menzes jako treba ja abys mohla podstoupit dalsi IVF. Jinak ketik se nepovazuje za klasicky cyklus. Ja jsem taky z Budejovic a chodime do Artu a kam chodite Vy? Ahoj Pavla 🙂 Co mate vsechno za sebou? My jsme po druhem IVF bohuzel neuspesnem.

kaluka
1. únor 2011

@duschankova Ježkovy voči, to je slovo.................... 😀 Aha, tak moc děkuju za objasnění.... 🙂 Já se v tom právě vůbec neorientuju, páč tam půjdeme ve čtvrtek poprvé..... Možná, že se mě to nebude vůbec týkat - moje gyndmudra se tím nějak moc nezabývala, tak jsem se objednala sama.. Mám zvýšený prolaktin - ale nevim hodnoty, nic mi mudra neřekla - ani mi neodpověděla na otázky, prostě nic... 😠 Manžovi budou dělat spermiogram a mně - to právě nevim... Je mi to už úplně jedno - ať si se mnou dělají co chtějí, hlavně ať už to klapne... Jedno dítko máme, ale jsme oba ze tří dětí, rozhodně chceme dětí víc.... Strašně mě to trápí - to si tady všechny dovedete představit... ☹

duschankova
1. únor 2011

@kaluka bud rada, ze mate uz jednoho prcka. Chapu, ze chcete mit vic deti, ale jedno je chtit a druhe je mit! Bacha na to. Ja mam jeste sestru a manzel je ze tri deti a sami nemame jeste ani jedno a povim ti pekne mi to leze na mozek., Zabivame se tim mit dite uz cca 4roky a uz jsem zacala uvazovat i o adopci. Kolik je ti let? me je 25. Pri prvotnim navsteve tobe a manzeĺovi odeberou krev seznami vas s moznou lecbou, ale nic konkretniho to se rozhodne az co ukazou vysledky. Jinak moc sympaticky a ochotny lekar je dr.Michálek, který ma asi tak 35-40 let a ma bryle. Drzim palce. Mohli bychom se nekdy sejit? 🙂 treba i s Lenkoucar 🙂 babinec.

kaluka
1. únor 2011

@duschankova Já jsem si vědoma,že mám ohromný štěstí za jedno dítko 🙂 Akorát jsem nikdy jedináčka neplánovala.... ☹ Chápu, že moje nervy jsou proti těm vašim, co ještě teprve čekáte na to první dítě, úplně zanedbatelný........... Ale věřte, že mně to taky trápí a to dost... Kdybych tady tímto měla nějak bouřit vaše city, tak to bych nechtěla...... ☹ Jste tady všechny teprve čekatelky, nebo je tady někdo s děckem, co mu nejde druhý ?

duschankova
1. únor 2011

@kaluka nevim jestli tady uz nekdo ma decko, ale myslim, ze ano, protoze ja na tuhle diskuzi ted uz tolik nechodim po neuspesnem IVF, jinak drzim pesti. pa jdu spat zase zitra 🙂

lenkacar
2. únor 2011

@kaluka čus tady je dost holek co už má mimíse ,co bys tady koho bouřila ..nesmysl,jinak se omlouvám ,že jsem ti neobjasnila KET ,ale Pavla mě krásně zastoupila 😉 je to svobodná diskuze a chodit sem může i máma od 5 dětí co se snaží a nejde to .. 😉

lenkacar
2. únor 2011

kdyby někoho zarazilo v kolik hodin to píšu ,tak se nedivte,už 2hod. zase nemůžu spát .. 😠 zatracený nudle a krk,tímto zdravím bar 😉 já ti poslala mrchu a ty mě bacila ,dík.ale dneska si vyzvednu ATB a budu do 2 dnů jak rybka 😉

barabasek
2. únor 2011

@lenkacar Leni nemáš vůbec zač 😀

pepek007
2. únor 2011

@kaluka jj třebas já 😉 už máme jednoho dvouletýho prcka a chceme druhý a cca březen náš čeká Ket 😉

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar 😀 jsem se pobavila Leni tou hodinou psaní 😀 ale přeji Ti ať jses co nejdříve fit atb Ti pomůžou a zaberou hnedka o tom žádná 😉

pepek007
2. únor 2011

já mám dneska uklízecí den 😒 vyžehlit vyprat vytřít vyluxovat nakoupit a buh ví co ještě 😠 😀 takže ideálka den to bude ale snad to zmáknu do 11 a bude pak už klídek se mi dneska nějak nic nechce no jo ale on to za mě nikdo neudělá 😉

baronek
2. únor 2011

@lenkacar tak když nespíš v noci, tak prospíš celej den, co??? A už je ti líp? Pro ATB jdeš až dneska? Ta tvoje doktorka je opravdu pěkná pí.... já bych jí na to vůbec neodpovídala, je to tvoje věc, kráva je to nebeská ....
@pepek007 a kdyby ses doma nudila, tak bych taky potřebovala uklidit, ne že by se Fandík doma nesnažil, ale není to ten pořádek, na jakej jsem zvyklá a kdo vyžehlí tu kopici prádla je ve hvězdách 😀

pepek007
2. únor 2011

@baronek tak to asi neklapně Baronku - to jsou věci, který se prostě udělat musí ale že bych to dělala s elánem a nadšením, tak to fakt ne 😉 😀 jooo já to říkám taky, že jak mi tu někdo uklidí, tak to neni ončo protože to neni přesně podle mě takže si radši uklízím já sama 😉 ale k žehlení se nutim 😠

baronek
2. únor 2011

@pepek007 tak já budu s elánem neelánem taky večer uklízet, ale žehlení přesunu asi až na víkend 😝

pepek007
2. únor 2011

@baronek já jsem si to taky chtěla rozdělit ale takhle to už mám skoro hotový jen ještě vytřít a mám hotovo 😉 když něco odložim, tak se pak strašně nutim a odkládám to dokola 😀 takže u mě se musí prostě rozhodnout a hnedka jít na to 😉

baronek
2. únor 2011

@pepek007 jedeš jako ďas 😎