ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

dulinka2
19. čer 2009

jediný co můžu udělat je vyslechnout a napsat svůj názor,,,,,,,,,,,,, 🙂

simisimi
19. čer 2009

Ahoj 🙂 sorry Lenko ze jsem vcera tak narchlo vypadla ale zamrzl mi pc a pak uz byla prace :(
Koukam ze jste meli zajimave tema, no v tomhle tom je asi tezke radit. Ak muzu hodim teda nazor : I kdyz se to nesmi nebo nema delat ale ta kontrola emailu nebo mobilu neni spatna (uz jen kvuli psychike), myslim si, ze ak by si se zeptala asi zatloukat bude ale na druhu stranu aspon vi ze neco tusis, vim, ze je to tezke ale promluvit si by nebylo na skodu nebo aspon dat mu najevo ze neco vis. Teda mne osobne by to vadilo ale zase nejake zarlive sceny bych nedelala (ono si i taky nepomuzes ) ...ale asi bych se zeptala jak to je, at se netrapis, ja vim ze to neni nic prijemniho a lehkecho, ale mit doma chlapa ktery by ulitaval 😒 a verim ze by ti to asi vadilo neni to sprave reseni, teda mozna u vacsiny z nas. Vim ze chlapy maji nazor, ze oni muzou a zena teda vubec, asi jak psala dulinka...

simisimi
19. čer 2009

tak teda ...nik...jsem si myslela ze tu nekoho najdu :( no asi je to patkem 😀

lenkacar
19. čer 2009

pic já tu jsem vždy jen na sok zrovasn čučíme na kill billa a je pod zemí zaživa pohřbená tak na to nemá a jdu na pc se odreagovat ..jen na to koukám a mám klaustrofobii ☹ 🙄 😀

lenkacar
19. čer 2009

simi se neomlouvej nikdo tu nemůže čučet věčně taky odbíham 😉 😉 😉

mladamamka
20. čer 2009

ahoj holky tak co jak se máte. Já už jsem od 6 vzhůru a mám hrozný nervy. Celou noc se mi zdálo, že mi zavolali a řekli bohužel ani jedno embrio nepřežilo. Dozvím se to až někdy kolem 11. Teda holky s těma chlapama jsou starosti. Já teda musím zaklepat, že můj chlap je zatím hodnej, ale mám dvě kámošky a ty mají s chlapama samé starosti. Jedna mu našla SMS jak ho ňáká baba zve na večeři a druhá našla chlapovi meila jak ňáký píše že miluje sex a s kámoškou skoro nespí.

lenkacar
20. čer 2009

jojo mamčo máš pravdu všeude je něco ,ale tohle patří mezi ty největší nerváky v životě ...mimo nemocí ..samovyšetřením jsem zjistila že mrcha stojí za dveřma a,le asi se bojí vstoupit nebo co ...tak se zítra zase objedvím a snad už i s mrchou

lenkacar
20. čer 2009

ne ,nemyslím hned na oběd 😀 😀 😀 😀 😀 to je překlep 😉 ,tak se holky držte a mamčo hodně zdaru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkacar
20. čer 2009

taky mám obavy z rozmražování ,neřikam že ne ..

mladamamka
20. čer 2009

Ahoj Leni já mám úplně úděsnej strach. Ty máš aspoň hodně mrazáčků, ale já mám jen ty dva. Takle nervózní jsem nebyla pěkně dlouho. KOlem 10 je začnou rozmrazovat tak uvidíme kdy mi budou volat.

indigo
20. čer 2009

Mamko moc budu držet pěsti! Ať to zvládnou a ať aspoň z jednoho je miminko... 😎

hedi
20. čer 2009

Ahoj holky díky moc za vaše názory.

hedi
20. čer 2009

Mamko držím palečky ať se podaří.

hedi
20. čer 2009

Holky dneska až zkončím v práci tak se půjdu asi podívat na ten zázrak
se kterým se manžel tahá. Tak jestli mi to klapne tak vám zítra napíšu
jak vypadá (jestli bude v práci).

hedi
20. čer 2009

Jo jo holky buďte rády, že máte hodný chlapy!

dulinka2
20. čer 2009

Ahoj holky jenom na skok......... 😀
Jé Mamko tak doufám, že se to povedlo a výsledek se brzo dostaví...... Držím pěsti........ 😉 😉
Hedi určo napiš. Doufám, že bude ošklivá a bude kulhat a já nevím co ještě, aby jsi mohla být v klidu a soustředila se na jiné věci....... 😎 😎 😎
Leni posílám ne tebe tu mrchu hnusnou, aby už si k tobě našla cestu, aby na ty dveře zaklepala.... 😵 😵 😵
Tak AHOJ zítra se zastavím a doufám, že budou jen samé pozitivní zprávy (rozmražení OK, zázrak FUJ a mrcha tam kde má být)....... PA PA

mladamamka
20. čer 2009

ahoj holky tak oba bobísci rozmražení přežili. už je mám v sobě,tak teď jen čekat.Díky za držení palců a doufám, že ostatní mě budou brzo následovat,.

hedi
20. čer 2009

Mamko tak to velká gratulace a držim vše co mám.

simisimi
20. čer 2009

mamko: gratuluji a drzim palecky 😉

hedi
21. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem se včera byla podívat na tu konkurenci.

hedi
21. čer 2009

Je to hezká mladá holka s dlouhejma černýma vlasama asi tak 22let.
Maličko umělá, ale hezká.

mladamamka
21. čer 2009

Ahoj Hedi a já jsem si myslela, že to bude ňáká šeredka. Tak se ho zeptej na ní. Já bych ho hnala aby chodil za jinou. Ten můj na to naštěstí nemá čas. Přijede domů z práce a jde dělat na zahradu. Včera jsme neměli žádnou práci na zahradě a on mi řekl, že se nudí.

simisimi
21. čer 2009

ahoj Hedi,ja bych to resila na rovinu,a zeptala se. Ja s moji polovickou kdyz jsme se seznamili tak jsem mu rikala,ak by neco bylo ze to chci vedet,a ne se to dozvidat z jinych zdroju. Musim ale rict ze si myslim ze nas tohle nepotka,ale nikdy nerikej nikdy. Ale taky po predeslem vztahu bych to resila na rovinu,alespon vis na cem jsi..

simisimi
21. čer 2009

...vim ze ak nekdo miluje spatna sprava boli, ale treba to tak nebude, a ty budes vedet na cem jsi a nebudes se pak uz trapit...

hedi
21. čer 2009

Holky, ale já už znám ten scénář kdyžbych mu to řekla. Nejdřív by začal křičet
prič se mu hrabu ve věcech a pak to všechno popře.

hedi
21. čer 2009

Nemám to jednoduchý. Musím nejdřív zjistit fakta než s něčím
vyrukuju.

lenkacar
21. čer 2009

ahoj holky jo hedi pevné nervy ,mrcha dorazila dneska po ránu takže jsem 1DC..a jsem úplně mrtvola ,je mi zle jak psovi ..

hedi
21. čer 2009

Ahoj Leni tak to jsi ale šťastná, že dorazila.

hedi
21. čer 2009

Jo nervy už mi vypověděly službu jsem jak hromádka neštěstí.
Až dorazím domu z práce tak to na mě musí poznat. To nevím
na co se vymluvím.

lenkacar
21. čer 2009

hedi ty chodíš i o víkendech? hele kočko já bych to brala na rovinku ,,že mi tio řekla jedna kámoška že ho vídá s nějakou mladou holkou a cio to jako má bejt ,ty se utrápíš a on je v poho ,natož ta cácora..co myslíš tak by to nešlo?