ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar no pokud tě tak moc bolela hlava tak jako určitě 😉 takže v Artu jsou pořád jen ty dva Dr? Já vím, že jsi tu něco říkala o nějaké Dr ale teď nevím jako že tam byla nebo je nebo jak teda 😒 bych chtěla mít jednoho z těch dvou zase 😉

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 nevim o ní nic ,asi už tam neni .. 😕

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar já ho brala do 12tt a jako těhu jsem musela do Podolí ještě na kontrolu se tam běžně dělá aby veděli zda ho brát ještě a jak dlouho a jestli se je to už v normálu 😉 stejně jako jsem brala ultroš do 12 tt 😉

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar to ráda slyším, že jsou tam pořád stejné tváře 😉 si ho asi taky teďka už nasadím preventivně radši 😒 pokud ho doma teda mám budu muset prohrabat zas lékárničku a udělat inventarizaci zásob 😀

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 já ho mám ,ale nevim jestli neni prošlej taky musim na to mrknout

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar co já vím tak tyhle prášky mají dlouho trvanlivost tipuju cca 3 roky určitě 😉

baronek
2. únor 2011

@lenkacar kontrola v Artu se blíží, viď?

pepek007
2. únor 2011

já chci taky do Artu už 😒

lenkacar
2. únor 2011

@baronek jojo 7.2. kontrola uvidí se..jenže ten vladís má bejt furt v prdeli 😠

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar Leni a kolik máte mrazáčků na Ketík? 😉

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 4 takový chcípánky ,ale jsou tam

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar takže na dve Ketíky máte zásobičku ne? 😵 😵 to je pěkný 4 kousky 😉 hele někomu se chytnou právě ty horší a někomu zas ty nejlepší ale jestli se to má podařit, tak se to prostě podaří 😉

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 no to doufám,jinak nemoc asi kulminuje ,je mi fakt bléééééééé,ještě dodělam gulage s těstovinama 😝 a jdu sebou praštit k telce

kaluka
2. únor 2011

Holky mám problém - já mám asi mykózu, nebo co................... ☹ ☹ ☹ Co mám dělat - mám tam vůbec zítra chodit ? ☹ Chci tam ráno zavolat - jsme objednaný na půl třetí.............. Já se picnu - zrovna teď.... ☹

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar tak to koukej pořádně vyležet a vypotit 😉

pepek007
2. únor 2011

@kaluka já bych tam taky ráno radši zavolala a domluvila bych se s nima zda jo či ne 😒 jak to vidí oni mno 😲 to fakt netušim jak se postupuje 🤐

kaluka
2. únor 2011

@pepek007 Jo, určitě zavolám.... ☹ A to oni my budou dělat prohlídku ? Asi jo, co ? Tak krev by mohli a manža spermiogram taky.... Manža si vzal volno, babču tady máme.....

lenkacar
2. únor 2011

@kaluka mě nedělalai poprvé kontrolu podvozku 😉 já bych to riskla 😉

pepek007
2. únor 2011

@kaluka no mě prohlídku podvozku dělali protože jsem se poprvé objednávala na 13 den takže kvůli ovulce aby zjistili zda je a jak to vypadá vevnitř a udělali jsme úvodní pohovor - druhý den ráno tam manžel dal sperma a já jsem asi 3 DC si tam došlana krev ale tak to bylo u mě třebas někdo to měl jinak jak píše Leni záleží na jaký den DC se objednáš ale mě se do telefonu sestřička zeptala 😉 nemusí ti jí ale dělat pokud nebudeš chtít každopádně mykozu asi nezjistí přes UTZ ne? Nebo se pletu? Je mykoza svědění? Mám za to že to pozná gyndař mikroskopem a těma papírkama co ti tam strká na PH a nemoci či infekce ale jen tak s UTZ asi ne ale to si jen myslim já netvrdim, že to tak je 100% 😉

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar jj buď at to riskne nebo zavolá a zeptá se a uvidí 😉

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 já už si vzpomněla já dokonce měla mrchu 😀

ira13
2. únor 2011

tak jsem zas zpět.musela jsem narychlo odjet.Měla jsem domluvenou cukrárnu s dětičkama za odměnu.Honzík za vysvědčení a švagrové synek byl dnes u zápisu a byli hotovi dřív než jsem čekala.To když mi zjistí alergii tak už to bez pláštěnky nepůjde? 😒

lenkacar
2. únor 2011

@ira13 ne..nepůjde ,postavíš se do fronty nás nešukavých 😀 😝

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar noo vidíš 😀 každej je tam asi na jinak objednanej - jim je asi fuk na kdy kdo na krev stejně musíš když to máš a sperma se dohodneš jakej den jim ho dáš 😉 a pohovor je jedno zda udělají UTZ rovnou nebo až někdy pak záleží asi kdo jak dojíží třebas ..někomu se to hodí vše v jeden den např. 😉 😀

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 no jasně že jo objednaj si tě na určitej den a je to.. 😉

pepek007
2. únor 2011

@ira13 no asi určitě ne na dobu než tě přeléčí a řeknou, že je vše v normálu a pláštenku netřeba 😉 mě jí pak na ovulku dovolili sundat ale jen na ní jinak s ní 😉 😀

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar joo jakýpak caviky s tím 😉

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 no musim jí hodit do reality 😀 😝

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar to je třeba ať ví co jí čeká 😀 se mi tak do ní zase nechce 😒 😒