ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baixy
4. únor 2011

@ira13 Děkuji 🙂 Tenhle rok bude tak plodný, že v Artu klesne účast na polovinu, věřím tomu 😉 Jo, modelka, aby to nebyl nějakej obřík, já i manžel jsme velký 😀

lenkacar
4. únor 2011

@baixy velký? tak dej 2 věnečky

baixy
4. únor 2011

@lenkacar Koupila jsem jen větrníky a manželovi ho nesežeru, taky musí slavit 😀

baixy
4. únor 2011

@lenkacar Jo 2 věnečky a pak neprojdu dveřma a mimíse začnu po porodu oblékat do dupaček pro děti od 6 měsíců.... 😀

lenkacar
4. únor 2011

@baixy no a rovnou ho odvedeš do jeslí.. 😝 tak ne ..budeš mít malý ,hezký ufnukaný miminko

ira13
4. únor 2011

Tady se mlsá .Já dělala Jeníčkovi palačinky tak jsem si taky dala.
@lenkacar mě tím uklízením štveš,připadám si jak bordelářka jdu aspoň vytřít

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 já že tě štvu? za to může pepka s baronkem 😀 😝

ira13
4. únor 2011

@lenkacar nesváděj to na pepka ta se válí u moře. 😀

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 ta se válí v letadle ,ale ta s tim začla ,takže ..stížnosti odesílat pepkovi do ip..

baronek
4. únor 2011

já bych si taky dala zákusek, tak si místo toho dám bebe dobré ráno s brusinkama, tu novinku, co je teď v reklamě 🙂

lenkacar
4. únor 2011

@baronek no a potom nemáš bejt kost a kůže

petreva
4. únor 2011

LENI, jak je? Ještě užíváš atb? Mě teda taky přivádíš do rozpaků s tím úklidem, kdybys to tu viděla...až se kolikrát fakt stydím a musím jít něco porobit 😅
BAIXY, gratuluju...jojo teď už budeš chodit ke své Dr. určitě ti vše řekne. Moc přeju ať je vše dobré a může tady prskat ty pověstné těhu bacily!!

lenkacar
4. únor 2011

@petreva ježiši já uklidim jednou za rok ,protože se stydim a já tady někoho přivádim do riozpaků ,no evi 😀 😝

petreva
4. únor 2011

@lenkacar No já do skříní nehrábla asi dva roky 😕 ale ne, myslela jsem to ve srandě...je mi to jasný...co taky doma, když je člověku bídně, ale už to na permanentní leháro není 😉

baronek
4. únor 2011

@lenkacar jo ale k obědu jsem měla kus vařeného kolena s křenem 😀 velice dietní 🙂

lenkacar
4. únor 2011

@petreva u mě to neni ,že mi neni dobře ,já prostě uklízim málokdy ..snažim se ,aby věci byly na svých místech a občas olíznu prach a končím

lenkacar
4. únor 2011

@baronek no já nejdřív zbodla kg mandarinek a ted jsem tam hodila gulage s rohlíkem a nebyl to asi dobrej nápad 😔

petreva
4. únor 2011

@lenkacar 😉 tak to jsme na tom podobně 😉 Tož já zase mizím...

lenkacar
4. únor 2011

bohužel nejsem taková ta hadrošmátra co leze s vysávátkem každej den a ještě i luxuje auto ob den.. 😀 😝

baronek
4. únor 2011

@lenkacar to já taky ne, tak si z toho nic nedělej 🙂

lenkacar
4. únor 2011

@baronek jen nekecej jsem viděla ten lesk na tý dlažbě 😀 😝 ,no nic je mi blivno jdu se uklidit do pelechu

baronek
4. únor 2011

@lenkacar to byl asi nějakej odlesk 😀

ira13
4. únor 2011

@lenkacar proč bohužel? Já to taky nemusim to bych nedělala nic jinýho. Někdo to má jako náplň života jen upadne drobek už startujou malý hůů. 😀

ira13
4. únor 2011

@baronek dietní obídek to si mimi šmáknou. 😀

baronek
4. únor 2011

@ira13 taky si myslím, že zelenina by je moc nepotěšila 🙂

petreva
4. únor 2011

@lenkacar 😉 Myslím, že chápu 😀

kaluka
4. únor 2011

@baixy Sice se neznáme, ale moc gratuluju !!!!!!! A 23.září mám narozeniny.... 🙂

kaluka
4. únor 2011

@lenkacar Ty se mi směješ, že jsem natěšená, ale já ti něco povim 😀 : jak mám nějaký to trápení, tak nová gyndomudra mě vezmě až v tom březnu, musela jsem teda volat tý stávající a ta mě odbyla, že si mám koupit Canesten a na kdy že jsem objednaná- řikám, že na duben a že se mi to pořád vrací.... nezájem - kup si Canesten a eventuelně se objednej na dív, než na duben... Jenže já mám problém teď..... Tak to mám prostě pech............ 😠 kk Nebudu sprostá, ale nemůžeš se mi pak divit, že jsem z doktora Michálka nadšená.................... 🙂 Protože kdyby mi pulina upadla, tak tý krávě je to jedno, hlavně si nechá všechno pěkně zacálovat... 😠 😠 😠 Nemám slov............ 😠

kaluka
4. únor 2011

Ženy vy tady furt uklízíte................... To já asi nezapadnu........... 😀

baronek
4. únor 2011

@kaluka to je dobře, že gyndařku měníš, tenhle přístup nesnáším. My to měli podobný, ale tam byla na vině sestra .... A v Artu to ani nebolelo, viď a na kdy jste objednaný na genetiku?