ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
9. únor 2011

@baronek je zajímavé ,že v jiných carech krev berou i dříve 😉 ,jinak všem krásné slunečné ráno

lenkacar
9. únor 2011

@baronek a mě vyšlo ,že jsem plodná 1 týden po MS ,ale tomu bych věřila ,proč ne,jen mít k tomu potrubí

baronek
9. únor 2011

@lenkacar v jiných carech chodí na krev ten 14. den. Jdu si najít, kde mi vezmou krev v CB jako samoplátci 😅

baronek
9. únor 2011

@lenkacar tomu bych taky věřila, to je reálný 😀

lenkacar
9. únor 2011

@baronek koukej to vydržet ,znám holku co lezla po odběrech a co s tim vyřešila nic ..že jsi těhu je jasný jak facka a taky se mi zdálo ,že účtuješ doma a máš nějakou korunku k mateřské

lenkacar
9. únor 2011

@baronek a dokonce znám i holku co fakt přišla do jináče jen přes krámky ..i paní příroda se někdy utne 😕

lenkacar
9. únor 2011

tak to se tam s martinou potkáte ve čtvrtek 😎 ,prej má kráásně viditelný test ,haha řikam že bude mít taky dvojce

baronek
9. únor 2011

@lenkacar už jsem to našla, krev mi vezmou v metropolu v administrativní budově za 184 Kč 😀 Já chci mít jistotu, takže když tam mám cestu, tak to prubnu. Já dneska testila zase mamatestem 10 a čárka sílá, ale včera s citlivostí 25 nic moc 😝
Jo a příští čtvrtek to bude zajímavý, protože ráno pojedu do Artu, tam strávím celé dopoledne a pak se musím vrátit pro babi a jet znovu do ČB, protože ve 14:00 má být u očního 😉

lenkacar
9. únor 2011

včera jsem poslala večer řediteli jednoty mail a odpověděl a poslal mi telef. číslo na pani co se tím zabývá,al eže momentálně volné místo nemají ,ale aspon jsem proto něco udělala,tak jsem s paní volala a prý mi ještě zavolá a hci ,aby si tam dopsala tel.číslo na reference o mě ,kde se může informovat,tak jí i řeknu až zavolá ,prý jede v autě,že mám u nich žádost přes 3 roky a čas od času to znovu pošlu..to je moje přání se tam dostat zpátky ...tomu věřím ,že tam by člověk vydržel do důchodu

baronek
9. únor 2011

@lenkacar ty jsi už v Jednotě dělala?

lenkacar
9. únor 2011

oslovila jsem jednotu a billu kde maj požadavek a bud mě pozvou do užšího výběru nebo ne ..tak to jsem udělala před ketem a jestli bude práce půjdu a když ne s klidným srdcem půjdu na ket

lenkacar
9. únor 2011

@baronek jo dělala 4roky

baronek
9. únor 2011

@lenkacar jsem na to teda zvědavá 😀 a držím pěsti, abys něco sehnala 🙂

lenkacar
9. únor 2011

tenkrát mi staršně nasral vedoucí a urazil moji hrdost a z mladické nerozvážnosti jsem s tim sekla na minutu a ten kretén odešel 2měs. po mě a šéfoval tam jeho zástupce ,kterej byl naprosto v pohodě

baronek
9. únor 2011

@lenkacar to tak někdy bývá 😝

lenkacar
9. únor 2011

@baronek řekla jsem vladísovi ,že jsem oslovila pouze 2firmy kam bych chtěla jít a víc zatim oslovovat nebudu ,protože to by byla nouzovka a na to mám čas až po nevydařeném pokusu,možná se to nezdá ,ale mě to opravdu trápí ,že nemůžu pracovat a v mých letech to už neni prdel

baronek
9. únor 2011

@lenkacar do Ketu bych tomu nechala volný průběh ...

lenkacar
9. únor 2011

@baronek však onno to tak rychle nebude ,to je jen oprášení mých materiálů 😀 😝

baronek
9. únor 2011

@lenkacar takže životopis máš vymakanej do posledního detailu?

lenkacar
9. únor 2011

@baronek jo pořád tam přidávam další datumy a práce 😀 😝

baronek
9. únor 2011

@lenkacar hlavně si tam přidej nějaké nové dovenosti a zkušenosti 😀

lenkacar
9. únor 2011

@baronek no jasně všechno tam je .. 😉 a ještě si tam přidám zkušenosti z oboru asistované reprodukce 😀

baronek
9. únor 2011

@lenkacar v tom jsme teďka přebornice, co???
Holky, tak já se dneska kvůli majitelce hodím do gala a ona mi jen něco řekla mezi dveřmi a odešla a nedala si ani kafe, já se z ní zblázním 😀 Má štěstí, že jsem neutřela prach v kanclu, to by mě trefilo 🙂

lenkacar
9. únor 2011

@baronek nezapomen ,že se těhu pozná na očích a ženský maj na to radar

baronek
9. únor 2011

@lenkacar já myslím, že ona nemá radar na nic 🙂 a holky v krámě asi taky ne, zatím nikdo ani nenaznačil a i kdyby, tak budu zatloukat 😝 ještě je moc brzy ....

lenkacar
9. únor 2011

@baronek to je soukromej obchodáček?

baronek
9. únor 2011

@lenkacar jj 🙂

lenkacar
9. únor 2011

psala šéfka ,že že chtěj do krámu dát kamery ,že se hrozně krade a spíš se budou hlídat prodavačky jestli se někde neflákaj,no potěš

lenkacar
9. únor 2011

Hele ,ale že to nasere ,co když se kvůli šéfce nafintíš a ono prdlajs,co fandík stále v klidu?

lenkacar
9. únor 2011

Martina to doma řekla ,ale už jednou potratila tak se to u nich nijak moc neslaví ,čekaj co z toho bude..bezva přístup ,je tak klidná,až jí obdivuju..a tovíš že je byla po ET zalejt v knajpě 😉