ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

tinpet
autor
10. únor 2011

@lenkacar ahojky Lení 😀 fotku mimíse nemám, ánšto mi nejdou na koníka záhadným způsobem nahrát... leda do bazaru, a to se mi neche 😀 by mě mohl někdo zažalovat 😀 mimochodem - na březen držím pěsti a očekávám DOBRÉ zprávy... !!!! Teď už to máš povinné!!!! 😀

baronek
10. únor 2011

Ahoj holky, tak jsem byla dneska na krvi jako samoplátce, ale výsledky budou až zítra v půl devátý, ale pořád je to lepší než příští týden ve čtvrtek, kdy jdu do Artu 😀

baronek
10. únor 2011

@tinpet velká gratulace, na jiné diskusi takhle s utroušem otěhotněly taky tři holky, je to super 😀
A z Artu tě asi vyřadili, když ti nepomohli 😲

lenkacar
10. únor 2011

tipet je jedna z těch co otěhotněla jak šáhla na kliku v artu ..pár takových tu holek máme..tinpet pokud se mi povede najít práce tak ket odložím..

tinpet
autor
10. únor 2011

Baronku, já si nemyslím, že by v tom hrál utroš velkou roli... spíš psychika... utroš jsem měla jenom na MS, bez něj nebo antikoncepce jí totoiž nemám vůbec.. z artu mě nevyřadili, udělali mi IUI, pak byl cyklus bez ničeho a v tom se zadařilo... jo, na kliku 🙂 já šahala na úplně jiný věci 😀 leni, když u tebe je to boj... práce, mimí, práce, mimí... nemáš to lehký... a obvykle se ti podaří obojí v jednu dobu a to rozhodování ti nezávidím... nicméně, když to nebude KET, tak příroda, jsem se prostě rozhodla, že letos se ti zadaří 🙂

lenkacar
10. únor 2011

@tinpet bez potrubí se mi nezadaří ani za 100let 😀 😀 😀 ,ne já už to nebudu hrotit fakt ne ..ale když práce ,tak nějaká kde se nezcvoknu hned po týdnu ,jsme totálně vyštavený a účet za minulý rok -6tis. a to můžem být rádi ,že tak málo při těch výdajích ..ale nepotěší to ,samé zdražování a hovno jistoty ..

lenkacar
10. únor 2011

@tinpet ale máš pravdu mlátim se mezi artem a pracema ,kde to vždycjky díky artu blbě skončí .. 😠

tinpet
autor
10. únor 2011

leni, nepřemýšlela jsi o tom, zkusit něco jinýho, než art? nechci být skeptická, ale za ty dva roky, co jsem sem chodila, se podařilo díky artu jen minimum... nejvíce úspěchů se mi zdá právě ve vyšťavených účtech, než mimíscích v břichách...

lenkacar
10. únor 2011

@tinpet já už nemám nejmenší chutě někde něco zkoušet ...asi tak ..

tinpet
autor
10. únor 2011

... a vlastně se ti ani nedivím... a proč taky, když jsem rozhodla, že letos to vyjde 😉

lenkacar
10. únor 2011

@tinpet no uvidíme ,vid ,když to v práci nevyjde jdu do ketíku ..

lenkacar
10. únor 2011

taky mě napadlo jestli nemám jít ke kartářovi .. 😕

tinpet
autor
10. únor 2011

@lenkacar Leni, já ti nevím.. já na tyhle věci moc nevěřím... sama jsem sice ke kartářce chodila, ale beru to jenom jako informaci, který nepřikládám váhu... hlavně věř sama sobě!!!! jak já bych ti to, holka, přála... ani nevíš... teď jsem si vzpomněla, nevíš, co vlastně jana_cb? tehdxy jsme založili kvůli hádkám rozjetým kvůli jejím názorům diskuzi... tak mě napadlo, jestli nevíš, co s ní je...

lenkacar
10. únor 2011

@tinpet jé tak to vůbec netuším co je s janinou..já s ní osobně problémy neměla ,ale nikdy mě nevyhledala ,nevim fakt

kaluka
10. únor 2011

@barabasek Tak to je super ! 🙂 Takže teď už nic nebrání , aby se to povedlo.... 🙂 Moc držim palce ! 🙂

kaluka
10. únor 2011

@lenkacar Ty máš dneska nějakou depku..... Tak to ne, koukej myslet pozitivně - letos je rok králíka, plodit se bude ! 🙂 To si piš, že se to te´d povede - jiná možnost neni ! 🙂 Peníze budou,my nebudem...... S prací je to na ho.... Já taky nemůžu nic sehnat - jenže já potřebuju jen zkrácený úvazek. Když ho najdu - chtějí jen odpolední, takže nic... A když je to úplně ideální, tak si vzpomenou, že abych stála za pultem, potřebuju maturitu............ Moje praxe je nezajímá... Připadám si jako kus hadru... Abych něco začala sama - když právě taky čekám, že se to povede.... Ale Leni, ono se to povede ! Jak jsem viděla v Artu ty fotky dětiček - si piš, že takový budeš mít taky... 🙂

baronek
10. únor 2011

@lenkacar ke kartářce ani kartářovi nechoď 😝 máš přísnej zákaz, co se má stát, to se stane i bez předpovědi 🙂

tinpet
autor
10. únor 2011

@lenkacar Já právě taky ne a bylo mi jí až líto, jak se tam do ní tehdy některý holky o přely.. ale pak jsem někde zase narazila na diskuzi, kde pisatelky tvrdily, že jim psala anonymy... já jsem s ní přišla do styku tak dvakrát (ve vaší diskuzi) a neměla jsem s ní problém žádný... nějak jsem si na ní ale vzpomněla... Holky, nic, nechávám zase chvilku v klidu (abych měla co dočítat)... Leni má bojovej úkol 🙂 Letos by to šlo 😀

lenkacar
10. únor 2011

@tinpet uvidíme 😉

pepek007
11. únor 2011

Ahojky holky zdravím vás tu tak už jsem ready a zpět resp já už jsem byla v neděli v Čr ale jen na otočku protože nás skolila chřipka resp, prcka poprvé nám marodil 😒 no a teď to má manžel takže jsme měli v pondělí odlítat a v pátek jsme odjížděli k manželovo bráchovi do Vídně takže jsme tam zůstali a leteli oni místo nás ale byla to fuška během pár dnů všechno přeonačit njn ale když máte známí v cestovce, tak to jde jedna radost 😉 hlavně ini tím ještě ušetřili 6.500 kc a prodělalo se jen 1000 kc takže pecka 😉 se maj ..tu mrzneme a oni si užívaj moře pláže sluníčka ...no jo ale oni 4 roky nebyli vůbec nikde takže to mají zasloužený a nám hodně pomohli na baráku 😎
Já jsem tu byla na otočku jen v neděli a v pondělí jsem jela zase nach Wien protože manželovo brácha má dva psi takže by je němel kdo hlídat a naši odjížděli na dovču až v pondělí takže víceméně jsme se starali o 3 psi ve Vídni ale jako pohůdka :o) njn takže my za sluníčkem nevim kdy poletíme asi až květen protože nás teďka čeká stěhování do novýho baráčku 😵 a Ketík takže dřívě asi ne nu což nevadí ...květen nebo žáří to sluníčko a moře jistí 😉

pepek007
11. únor 2011

To tu mám nějaký přeonačený info a foto safra 😒 to už je jak facebook ten si taky maže sám přátele, nezobrazuje komentáře, zprávy se spožděním a nic na něm nějde 😠 to musim dát do laťě 😉
Jsem jen letmo koukla na poslední příspěvky a koukám, že se tu řešilo karářky a věštkyně 😉 já na to taky nevěřim i když v Čb je prej jedna a docela vyhlášená co když vyvěští, tak se prý fakt tak stane a dokonce umí i říct kdy sexovat aby to bylo vytoužené pohlaví 😀 no nevim ..jako je pravda, že 2 kamarádky no spíš známé co u ní byly, tak to opravdu sedělo co řekla ale tipuju, že to byla náhoda 😉

pepek007
11. únor 2011

No a co je tady nového? Nějaká nová těhulka nebo Ketík za dveřmi či nějaké výsledky z vyšetření? 😉
Jinak jak tu někdo psal něco o někom že někdo měl něco udělat a že prý tamto a tohle ..nevím o co a koho jde ale pochopila jsem jednu věc za svůj život - lidská závist nezná hranic někdy a řekla bych, že je to když to vidím dnes a denně kolem, tak čím dál tim horší a lidi si začínají závidět i nos mezi očima a stačí málo když někdo něco řekne a pak to jde jako lavina, kterou nejde zastavit 😉 kdo závidí, tak neni sám se sebou a svým životem spokojený 😀 někdo toho pak lituje někoho to nemrzí vůbec každopádně je hrozně lehký dneska někoho obvinit předevšma z čehokoliv a je umění když se najdě někdo, kdo se vždy zeptá i kdyby osobně nebo napíše s dotazem dotyčného i na jeho názor než ho odsoudí taky jako ostatní 😉 já osobně než někoho odsoudim, tak si s nim vždy promluvím jak co bylo proč co udělal a zda vůbec a pak si na to vytvořim svůj názor ale nehodim ho přes palubu že Karel řekl, že Milda povídala a že Honza udělal a Pepa, že to vykecal a Verča, že jí urazila takže za to může Michal kterej o všem veděl a nic neřekl a je to "svinák" a přestanme se s ním bavit 😉 😀 díky tomu jsem z mého okolí vyselektovala opravdové kamarády a normální lidi a už mám kolem sebe jen ty, kterým věřím a vím, že se na ně můžu kdykoliv spolehnout a že se za mě vždy postaví 😉 njn nějaký lidi jsou holt lamy beznázorový a ovce a nebude to lepší ..závistuvců je prostě mrak a i já jich kolem sebe měla hodně a neviděla to jak jsem byla naivní 😉 ja docela smutný někomu závidět jakej má pohodovej život, že m barák, 2 auta, dítě, peníze, manžela co podníká a já nevim cosi kdesi ale pokud někdo tohle dělá, tak pro mě je prostě ubohej 😉 u mě je na prvním místě zdraví a to když člověk nemá, tak je to to všechno kolem na dvě věci 😉

pepek007
11. únor 2011

Tak a mám vybráno v esejích ufff 😀 jdu juknout na Fb a pak něco dělat a když zbude čas, tak nakouknu 😉 takže vás tu závěrem všechny zdravím a přeji hezký den 😉

baronek
11. únor 2011

@pepek007 koukám, že se ti stýskalo po psaní 😀 To je škoda, že jste nakonec u moře nebyli, ale ve Vídni je taky fajn, to bych jako dovolenou taky brala. A baráček jste stavěli novej nebo předělávali starej???

pepek007
11. únor 2011

@baronek ty to právěže ani vůbec ne já jsem byla ráda, že jsem po tu dobu nebyla vůbec na netu i když ho tam smozřejmě mají 😉 o to víc jsem se zděsila když jsem stáhla emaily pracovní i soukromé a jukla na FB nejen do zpráv 😠 😀 no takže dnešní večer asi budu na netu povinně 😀 No škoda to na jednu stranu je ale zase vím, že pojdeme v květnu a že manželovo brácha byl za to hrozně moc rád s ním nejde nic plánovat musí se stavět před hotovou věc typu: a zítra jedem jinak má Monča - jeho manželka smůlu a nedostane ho nikam jak se plánuje 😀 no a taky jsme díky tomu si odmarodili chřipkovou epidemii njn ve Vídni 😉 jo jo tam je moc pěkně a pořád co navštěvovat nebo na co koukat a kam zajít - mě by se tam líbilo i bydlet oni už tam žijí cca 8 let a děti tam chodí do školy, malá do školky a umí krásně německy 😉
Stavěli jsme novej Baronku 😉 zemřela nám babička a my jsme po ní v pozůstalosti dostali barák ale 50 km od ČB a asi by chtěl hodně oprav 😒 takže jsme ho prodali a za to poslavili náš 😉 což je výhoda, že nejsme vůbec nijak zadlužení a ještě nám dost zbylo 😉 ale to dáme prckovi na spoření a účet aby taky něco po prababi měl 😉 teď hlavně to stěhování bude mazec 😠 a vyřešit co s dosavadním nábytkem věcma oblečením atd protože tam máme všechno na míru a nový no tak to bude taky zajímavý 😝 se na to těšim ale vlastně netěšim 😀 tak já mažu si hajnout mějte se tu fajn a ahojky zatím

lenkacar
11. únor 2011

@pepek007 jé ty jsi nám toho napísala ,vítám tě zpět .. a vůbec nevim o čem jsi psala musim si ten román znova přečítat 😀 😝

lenkacar
11. únor 2011

a jak píšeš že někdo něco udělal a ono a tamto ,to myslíš jak jsem psala o tý martině že chodí zalejvat embrouše do hospody? 😕 nebo to je kvůli janině?
@pepek007

lenkacar
11. únor 2011

..a ještě tinpet ,pokud vím ,tak se tahle diskuze založila ,hlavně kvůli tomu ,aby sem nelezly ty furie co se tam začly navážet z jiných diskuzí do jany ,bylo to neúnosné a hnusné ,ještě dneska si na to vzpomenu a je mi z toho hnusně ..jen urážky a kdo na to měl mít kýbl.. 😉

pepek007
11. únor 2011

@lenkacar Leni já to myslela všeobeně vůbec jsem neměla na mysli žádnou Martinu, Janu nebo kohokoliv jinýho to byl jen příklad a smyšlený jménama a na nic a nikoho mířený 😉 jsem tím jen chtěla říct, že lidi nesoudim dle toho co kdo o nich řekne ale že se jich zeptám osobně zda vůbec a proč a pak si dělám svůj názor 😉 já jednou takhle málem přisla o mojí letitou kamarádku a kdyby jsme si obě dvě nezachovaly klidnou hlavu a nepromluvily si, tak by jsme doteďka byly asi hodne rozkmotřený a kvůli totální kravině 😉 a mohly jsme na sebe hrabat špínu, odsuzovat se, pomlouvat kliďne doteď 😒 a úplně zbytečně.
Nevím co se tu stalo nebo jak co probíhalo jen je něco vidět na úvodní straně když se tady najede že asi něco se tu dělo ale tohle je asi všude prostě v každej diskuzi, vidim to i na tom blbým FB jak jen někdo nesouhlasí s názorem druhýho a někdo další to okomentuje a vloží se do diskuze a už je zaděláno na problém a zase kvůli kravině 😒 poto kdybych kdekoliv narazila na nesouhlas někoho s mým názorem, tak se k tomu radši víc nevyjadřuju a drim se úplně v ústraní lidi v afektu dokážou fakt hnusný věci 🤐 😉
jj eseje v klidu dočti ale nebyla jsem přes týden a něco na netu, tak si to vybírám a vzhledem k tomu co dneska musim všechno pořešit na netu v poště atd, tak jako nácvik na to už mám 😀

barabasek
11. únor 2011

Ahojky tak už mám hotovo a celý víkend budu odpočívat. Uklizeno uvařeno ještě poskládám prádlo, ale to až večer u televize 🙂