ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
13. únor 2011

@lenkacar hm to je je pravda SŠ na kancl chtěj všude hlavně jazyky a pc no jo ale je spousta pohodových prací na který člověk nepotřebuje pc kažodpádně já doufám, že Ti vyjde Ketík a vyřeší se to tím 😉 no tak to zní ale víc než lákavě teda taková pochoutka panečku 😉 😵 my dneska máme rizoto s č.řepou a kulajdu polívku 😉
@barabasek - ty jseš na tom nejlíp 😀 ohřát a jen jíst 😵 jj tady taky chumelí jako blázen a já chtěla už tak to jaro 😒 mě nebaví ta zima už nějak je moc dlouhá 😝 tak já mizim obědvat 😉

lenkacar
13. únor 2011

@pepek007 no já se budu válet zítra a nebudu vařílkovat ...už jen brambory a mám hotovo ..vladís chodí jako mlsnej pes 😀

lenkacar
13. únor 2011

sním či bdím ,co to pade zhůry za bordel? 😕 😀 😝

pepek007
13. únor 2011

@lenkacar já si budu válet šunky v úterý a ve čtvrtek 😀 jsme si včera dali tataráček v naší oblíbenej restauraci a jako moc velká pochoutka 😵 bych si ho dala klidně znova 😀 tu taky chodim jak mlsnej kockour a nevim co si dát 😒 njn si radši půjdu lehnout k tv a pustím nějaký dvd ..venku se být nedá, takže dnešek asi jasná volba 😀 hlavně, že je hotovo o bylo v plánu 😉

lenkacar
13. únor 2011

@pepek007 a kde máš prcíčka ,že se můžeš válet?já jsem si načla bonbošku mořské plody a vystříkala savem koupelku a končim

pepek007
13. únor 2011

@lenkacar prcíček bude babi a dědy 😉 já bych tu jen velice nerada psala jak to u nás v rodině máme ohledně prcka "zařízený" od mala a jak to funguje protože ten kdo nás nezná, tak to prostě nepochopí a takový ty "zarytý matky" jak já jim říkám, tak u těch jsem se nejedou setkala s těžkým nepochopením a i zbytečné výměně názorů 😉
Tenhle týden toho toho mám docela dost musim ke kadeřnici, na kosmetiku a manikůru pokud mi neodjela pani na hory - vždycky touhle dobou jezdí + - takže budu si zas na chvili budu připadat jako "princezna" 😀 😀
Mořský plody mám taky moc ráda 😅 😉 a mít je teďka doma, tak bych si taky dala jak jsi mě navnadila 😵 njn si dám 3v1 a větrníka a bude 😉 alespoň něco 😎

lenkacar
13. únor 2011

@pepek007 to je náhodou moc bezva ,když můžeš prcka odložit a načerpat síly ..a mít svůj život 😵 aspon nejsi taková ta utahaná ,nervozní matka 😀 😝 ,mě by se to taky asi líbilo .. 😵

barabasek
13. únor 2011

taky jsem si dnes zamlsala byli jsme na návštěvě byl můj oblíbený ježek a hoblinka a 3v1 a nějaké zobání salámky zeleninka atd. zakončila jsem večer bavorákem 😀

lenkacar
13. únor 2011

@barabasek já jsem normálně takový chrochro ,že jsem na pár bonbonů tu bonbošku snědla sama 😔 ,když ona byla tak dobrá 😕 😔 a k tomu likérové 3v1 😵

lenkacar
13. únor 2011

@barabasek ježek a hoblinka? to neznám.. 😵

barabasek
13. únor 2011

@lenkacar ježek určitě znáš je to sněhové cukroví a nahoře je šlehačka, Hoblinka- taková trubička plněná šlehačkou mňam 😵

pepek007
13. únor 2011

@lenkacar jj leni to je k nezaplacení protože dokážeš vypnout a užívat si normálního života a věcí kolem co se dějí 😉 mám docela dost kamarádek co právě mateřská hrozně zmenila. Staly se z nich typický mamči co se nedokážou bavit o ničem jiném než jejich dětech a tohle řeší třebas půl dne ..kdo má kolik vlásků komu narostl první zoubek a jak Vendulka už chodí atd. jako mě vůbec nevadí si o tom pokecat ale ne to řešit půl dne a pořád dokola když se s nima vídám 😒 a pak pro tyhle typy ženských je děsná darda když přijdou po mateřskej do práce 😒 neznají nic jinýho než lítání kolem dětí a bavení se o nich a utíkám jim to co se děje kolem a tím pádem i jejich okolí se tomu přizpůsobí a i jejich vztah nehledě na to, že pak to co probraly na tom písku a dětma, tak znova povídají manželům co přijdou z práce a to asi málokterej manžel dá aby denně poslouchal jak má Novákovic Hanička už zoubky a Petřík od Hanousků jak sám papá atd 😀 pak chápu, že ty chlapi jdou radši do hospody 😀 ale je to jen můj názor každýho věc jak k tomu mateřství přistupuje já nikoho vůbec neodsuzuju 😉
No Leni? 😀 téda chudák manžel jsi mu nenechala jo? Sobče jeden! 😀 😀
ježka a hoblinku taky neznám 😕 😕

lenkacar
13. únor 2011

@pepek007 já mu nabídla a nechtěl ,tak nejsem zase takovej sobec 😀 😝

lenkacar
13. únor 2011

@barabasek aha vážně to neznám..ani podle vzhledu

barabasek
13. únor 2011

@lenkacar já miluju ježka od dětství skoro v každé cukrárně ho mají a v jednotě jsem viděla i samostatné korpusy uděláš šlehačku a je to 🙂

lenkacar
13. únor 2011

@barabasek aha tak to by mě nechutnalo ,já šlehačku nemusim ,ani rakvičky ,po těch mi bolí zuby

barabasek
13. únor 2011

jé tak to já zase mám radši než třeba dort, Rakvičky jsem měla včera zase na jiné návštěvě 🙂

pepek007
13. únor 2011

@lenkacar alespoň, že tak 😀

pepek007
13. únor 2011

@barabasek jooo tak to už vím co to je a přiznám se, že to taky nemusím protože mi to přijde, že chroupám polystyrén 😀 já jsem si to jednou omylem dala v cukrárně protože to hrozně hezky vypdalo ale ten spodek - jako mi až vrzaly zuby 😀 a děsně moc sladký ale zase osazenstvu kolem to mooc chutnalo 😉 každýmu chutná něco jinýho přeci že jo no 😉 já teda sladký vůbec nemusim a když už tak větrníka ale to tak 1x měsícně a dorty vůbec nejim od mala ..ke sladkýmu mám nechutenství a když nemusim, tak ho nejim 😉 ani aldký jídla jako ovocný knedlíky, žemlovka, buchtičky ze šodo atd tak vůbec ne e 😠 😀 já mám ráda pořádnej flák masa 😀

lenkacar
13. únor 2011

jako od tý doby co je baronek těhu tak nás těžce zanedbává ..to vidim úplně tu romanticu u nich ,jak nevylezou z pelechu 😀 😵 ,jéje oni mi zrušili šehrezádu šmejdi

pepek007
13. únor 2011

Leni ty jsi na ní koukala? :o))) já viděla teda jeden díl a nějak mě to nenadchlo ale jako asi vidět druhej a další, tak bych na to taky možná koukala :o)) oni jí jen přesunuli na jinej čas v týdnu nebo ne?? 😕
Baronek oslavuje, že je těhu a určitě celý dny leží v pelechu nebo s nohama nahoře a relaxuje zaslouženě 😉 však ona přijde 😉

lenkacar
13. únor 2011

@pepek007 na šehrezádu koukam ,je moc hezká a jsou tam hezký lidi .. 😉 určitě se na to podívam radši než na horor a nebo kriminálku

lenkacar
13. únor 2011

už na mě čeká na stole zákys ,baronku taky tě ta houba tak roste? to je děsný ..

lenkacar
13. únor 2011

dneska je toho zákysu nějak moc a hustý ,ježiš leze mi to i ušima 😝

pepek007
13. únor 2011

@lenkacar jooo to jako jooo to tam jsou moc hezký lidi o tom žádná 😉 😵 já už ani ty kriminálky nemusim ...jsem dříve koukávala na Krim Miami nebo Las Vegas no ale na jedno brdo pak 😒 pak i jeden čas na ordinaci a tu jako můžu tu a tam ještě teďka ale nejvíc asi ujížim na nevyřešených případech to jako moc 😉 a horory jako vůbec ..ty jo jsem viděla težce brutální horor a asi i psycho 😨 jmenuje se to "uvnitř" ale nedoporučuju koukat když je člověk těhotnej protože jako hlavní hrdinka je těhotná a část děje je udělaná i z pohledu jako zevnitř toho mimča v bříšku a hrozně blbě to skončí - njn příště dámj zase na doporučení bratrance 😠 😠

pepek007
13. únor 2011

ty jo tu houbu budu muset ai taky vokoštovat když je tu teď tak populární 😉 njn ale s mým štěstím bych se z ní nafoukla a druhej den bych strávila na wc s běhavkou 😉

lenkacar
13. únor 2011

@pepek007 právě že ne ..já taky čekala nějakou srajdičku a ono nic .. 😕 tak doufám ,že fakt bude působit na ty ostatní orgány ,tak páčko jsem vonavá a mám slíbíno ,papa

pepek007
14. únor 2011

DObré ráno všem přeji 😉 já včera nějak odpadla 😀 Leni jsi to zas pekne napsala s tim sexíkem se zas bavim 😀

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 zdravím a hlásím ,že jsem neuspěla ve výběráku do fabriky a jsem ráda ,vladís se těšil na peníze ,ale já nejsem fabrikový typ..počkam si na nabídku z krámu