ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
14. únor 2011

ostatně neměla jsem z toho žádný pocit ,takže to asi mělo proběhnout jen kolem mě ..

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar Leni mi neříkej, že tam někde v okolí u vás neni ani jeden krám co by ocenil posilu nebo někoho nepřijmul tady v ČB je teda toho docela dost na výlohách třebas jen Igy Mercury atd njn ale zase Budějce je asi něco jinýho 😒

baronek
14. únor 2011

@lenkacar asi to tak má být a v březnu bude ket 😎
houba mi taky roste jak blázen, už jsem ji dala dvoum lidem, teď ještě mamině, ale pak ???? Je škoda to vyhazovat 🙂 Já mám teď přestávku, ale už se těším, až mi to znovu začne, včera jsem si nakoupila zásobu mlíka 🙂

lenkacar
14. únor 2011

@baronek ona se prý může i jíst syrová ..no mě teda fakt roste jako pitomá ..každý den dlabu prášíky aco kdyby ket byl..takže to fakt nechám osudu a jsem v klídku .. 😉 pepčo ,no čb fakt jsou asi z pracema někde jinde ,protože tahle bída už tu trvá pár let,je to jen o známých ..bud ti flek někdo podrží a nebo máš smolíka ..jsem ráda ,že mám plán,jinak by mě to moc štvalo ,nemám ráda nalajnovanej život ,ale co se týče penízků docela jo 😉

baronek
14. únor 2011

@lenkacar tak syrovou houbu jíst nebudu 😀 to bych nezvládla 🙂

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar Leni Čb jsou asi ČB no pač jako třebas v Envy teďka příjmali - kámoška odešla jinam no jo ale zase ty jak jseš mimobudějská, tak zase dojíždění by bylo na prd 😒 ale o známých je to především dneska většinou nebo pak o štěstí ale je fajn, že máš plán 😉 kord finanční 😅 ale celkově lidi pracovat nechtěl ..manžel přijmal na pozdim 2 další zaměstnance a musel je vyhodit protože naslibujou cokoliv ale skutek utek a aby jsi jim stála za zadkem a kontrolovala je to je taky o ničem 😒 málodko chce dneska opravdu pracovat a ta práce ho baví ...

lenkacar
14. únor 2011

@baronek já přemýšlela jí zamíchat třeba do květáku na mozeček ,ale ona je taková gumová jak se třese ,taky jsem to nedala 😀 😝

baronek
14. únor 2011

@lenkacar 😀

lenkacar
14. únor 2011

@baronek 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 asi bych vrhla jí dát do huby

baronek
14. únor 2011

@lenkacar dneska se mi vůbec nechce pracovat, nejradši bych ležela v posteli s knížkou 😲

lenkacar
14. únor 2011

@baronek mě se taky nic nechce a ty máš kor nárok ,těhule naše unavená

baronek
14. únor 2011

@lenkacar na únavu je ještě brzy, co budu dělat za 7 měsíců???

lenkacar
14. únor 2011

@baronek budeš promazávat hráz 😕

baronek
14. únor 2011

@lenkacar co to???

petreva
14. únor 2011

LENI, držím palce na práci v obchodě!! Jinak nějak nemám slov.... 🙄
BARONKU, tak jsi prolomila ledy?? Teda abych nekřivdila nějaké šťastné těhulce, co je před tebou...ale pravda, že vás nečtu, jen občas nakouknu, jak se vede...kdy jdeš na ko ke své gyn?? Tak se opatrujte oba dva 😵

lenkacar
14. únor 2011

@baronek coco ,aby se ti líp rodiolo tak tě bude fandík masírovat hráz ..to prej se dělá 😀

baronek
14. únor 2011

@lenkacar 😀

lenkacar
14. únor 2011

@petreva prý je plodný rok ,tak snad to baronek prolomila a všem se báječně povede

baronek
14. únor 2011

@petreva
@lenkacar
jj ale je to teprve začátek, ale první krok a moc hezkej 🙂 teď můžu jen doufat, aby šlo všechno jako po másle 🙂

lenkacar
14. únor 2011

@baronek no a tim máslem se pak promázneš 😉

petreva
14. únor 2011

@baronek doufen, užívej a sni 😵 bude dobře 😉
@lenkacar 😉

lenkacar
14. únor 2011

@petreva 😵

lenkacar
14. únor 2011

dostala jsem od mamky těstioviny podle nějakýho novýho receptu od hutnerový ,no to je blaf .. 😝 😝 😝 zlatá moje sýrová omáčka s česnekem

baronek
14. únor 2011

@lenkacar darovanému koni na zuby nekoukej a bašti 😀 Já dneska měla od tchýně kuře na paprice s drbankou, to byla ale dobrota 😀

lenkacar
14. únor 2011

@baronek hele já to snědla ,ale že by to bylo bůhvíco .. 😝 zlatý osvědčený recepty

lenkacar
14. únor 2011

ježiši to mě ale neni dobře ,asi jí napíšu ,aby se radši věnovala malování těch jejích obrázků než receptama na takový blafy.. 😀 😀 😀 😝

pepek007
14. únor 2011

Teda tam je tak hnusně, že jsme doma ..jsem chtěla na prochajdu s prckem ale tima byla hlavně mě takže jako smolík 😀
Tu houbu budu muset fakt někdy okoštovat a to se jí ta houba nebo co to pouští? 😉 jsem dneska vzala první Prednison a jsem jak praštěná palící se mi trachen motá škeble 😀

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar se někdo má dostat jídlo přímo pod nos a nemuset vařit 😉 já dneska vařila buřt guláš a hověží vývar se zeleninou 😉 a na zítra jsem si objednala ptáčky 😉 😵

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 a zítra za tebe vaří kdo ty ptíci, no já mám kuře na paprice od včera a ještě zbytek kuřete na žampionech a tu porkovou polévku ,ale to jsem bbyla teda nafouklá jak balon ,tak tu si asi večer nevezmu

baronek
14. únor 2011

@lenkacar tvoje mamina maluje?
@pepek007 tobě je po prednisonu špatně? Z tibetské houby se dělá kefír 😀 a je léčivá vlastně úplně na všechno 🙂