ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
14. únor 2011

jsem si dala 3v1 a je to cajk hlava tak to bude asi fakt počasím uff kéž by 😉

baronek
14. únor 2011

@pepek007 tak to mně kafe na bolení hlavy nepomáhá, mně kafe prohání, takže ho radši ani nepiju ....Už asi dva roky piju Caro a to mi moc chutná, předtím jsem pila obyč meltu a kakao 🙂

pepek007
14. únor 2011

@baronek no já klasický kafe taky nepiju Baronku jako logrový neexistuje max rozpustný a to Velveta nebo 3v1 ale zase nic pravidelnýho jen když mě bolí hlava nebo jsem ospalá 😉 to Caro jsem ještě nezkoušela ale prej je to dobrůtka 😉 a Metlu snad ani neznám to je co??? 😕

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 počkej velvet je pivo ne? 😕

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar jj Leni ale taky rozpustný kafe od Nescafé co dělá takovou jemnou pěnu 😉

baronek
14. únor 2011

@pepek007 ty si nepamatuješ ze školy bílý kafe??? To je z melty 😀
@lenkacar velvet je i pivo ty naše pivařko, ale i kafe, pila ho moje kolegyně a říkala, že je strašně dobrý, takový nadýchaný a jemný 😀

pepek007
14. únor 2011

@baronek tak to je ono Baronku???Tak to už vím jen jsem neveděla, že se tomu tak říká njn pravda to mi taky jelo 😉

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 aha tovíš kdybys psala o pivečku tak to bych se možná chytla ,ale jiný pěny ..hm to se nechytám 😀 😕 😝

pepek007
14. únor 2011

Leni měla by jsi taky pít něco jinýho než je ta houba pač pak víš prd co je Velvet a už myslíš, že tu do sebe leju pivo 😀

baronek
14. únor 2011

@pepek007 jj, ale já to zalejvám vodou a mlíka jen trochu 😀

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar jako Velveta jako pivečko taky můžu to je jak máslíčko 😵 ale celkově jako spadám spíš k abstinentům 😅

pepek007
14. únor 2011

@baronek 😀 😀

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 já velvet nepiju jen vim ,že existuje ,já piju jen gambrinus a když musim tak budvar samoser .. 😀 😝 ,ale nic pravidelnýho a jak si někdo dá v hospě víno či colu tak já si dam pivo ,protože mi po něm nebolí žaludek jako po cole.. a po víně hlava

baronek
14. únor 2011

holky, tak zase zítra 😀

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar samoser 😀 tak to já když mají, tak si dávám kroužkovaný přímo z tankeru to mají ale jen někde njn ale dáš si v mým případě jedno malý na ex a jako jseš adept na záchytku 😀 Gambáček je taky dobrej hlavně v létě když potřebuješ rychle zahnat žízeň a maj ho skoro všude 😉 víno zas nemusím já max Lambrusko ale to jako nejvíc 😉

pepek007
14. únor 2011

@baronek tak pa pa baronku 😉

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 jo v zimě ho taky nemusim ,jak je to studenýý je mě zima do celého lenýse potom ,ale v létě to jo ,to bych byla jako zralá na záchytku denně 😀

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar joo tak to je pravda Leni v létě fakt dává grády 😀 😎 no nic já si jdu dát čaj protože na mě opět něco leze nebo co když mě nebolí hlava, tak mám zas návaly zimnice a pšíkám 😠 😠 s tím asi fakt ten Prednison nemá nic společnýho ale opět prachobyčejná chřipka 😠 😠

pepek007
14. únor 2011

Leni a jak dlouho před sis narodinovala ten Prednison a kolik? Já ho začala brát dneska a naordinovala jsem si jeden denně no nevim byla jsem zvyklá brát půlku denně, tak nevim zda jsem udělala dobře navíc on se něsmí brát ani nijak dlouhodobě ne? 😒 co když Ketík nevyjde na březen ale až duben no to jako ho taky budu asi jíst což? 😒 já se bojim jak nejsem Mudra a jím to jen preventivně, tak abych něco nepotento ale asi mám zbhytečnej strach 🙄

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 ty jo kdy jsem začla?nějak po té návštěvě v artu ..beru 1denně ráno 5mg

lenkacar
14. únor 2011

no to se nebojim ,že ho budu brát dlouho ,protože po půl roce se mě michálek ptal jestli ho ještě beru preventivně a já že už dávno ne .. 😉

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar no tak to nám to vyjde tak nějak stejně to braní a Ketk jako ta doba mezi no uff to jsem ráda Leni 😉 jo ono se to stejně rozhodne teď prostě ho chvili brát budu a pak ketík a buď vyjde nebo ne a když ne, tak si dám pauzu asi určitě a vysadím Prednison 😉 ale u tebe to prostě teďka vyjde - už se to chytlo takže posun dál a teď to budeš mít ošéfovaný Prednisonem a ne těma injekcema jak jsi psala takže to musí na tuty vyjít!! 😵 😵

pepek007
14. únor 2011

no nic jdu večeřet a pak dám vanu a pak budu, tak zatím pa pa 😉

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 no upínat se na to nebudu ,nehodlam si tady zase rvát vlasy .. 😝 pokud se to povede budu to brát zase krůček po krůčku ,ale je fakt ,že tomu prednisonu věřim víc jak těm injekcím..když se to bere dýlejc

duschankova
14. únor 2011

@lenkacar ahojky 🙂 Leni a Prednison by se mel uzivat jen pred IVF a pri neuchyceni embrya, kdyz prijde menzes tak se ma vysadit, nebo to tak neni? Ja ho uz od prvniho dne menzes neuzivam.

lenkacar
14. únor 2011

@duschankova já ho budu brát furt ,mě nikdo nic o vysazování neřikal

lenkacar
14. únor 2011

a kde máme ostatní holky? renig ,iris a jak se má provence? jsi ještě v nemocnici? co malinká?

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar Leni já taky 😉 většině pomohl co vím, takže doufám, že i nám tady 😉

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 budeš ho taky brát furt? neboo ho budeš nějak vysazovat jako dushi?

pepek007
14. únor 2011

Já o vysazení taky nic neslyšela s touhle souvislostí jen vím, že se musí vysazovat postupně a ne ze dne na den 😉