ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar budu ho brát do ketíku a pak to toho 12 tt případě úspěchu ale pak uvidim, kdy se rozhodnu jít na poslední ketík pokud nějak za dýl, tak bych ho vysadila ale pokud do 3 měsiců, tak bych nevysazovala 😉

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 to jo postupně bych pak dala na půlku a potom po pár dnech třeba úplně do nuly ,ale jako o vysazení před mrchou to nevim nic ,kdo ti to pavli řekl?

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 já taky tak to mám v plánu ..pokud by byl 2 ket nějak do 3měs. taky bych nevysazovala

lenkacar
14. únor 2011

tak jdu mrknout na telku ,jsou tam nějaký černoši ,nevim wo co gou.. 😉

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar no to jsem ráda, že tu má někdo stejný plán jako já 😀 teď jen aby to klaplo 😠 Leni ty máš ráda černoklobásníky jo? 😀

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 tak to jako ne ..je tam nějaká ženská a nevim z toho vůbec nic a je zase reklama

lenkacar
14. únor 2011

já tady koušu ten hrnek houby a dneska to do mě fakt neleze 😝

pepek007
14. únor 2011

Takže příští týden do toho jdu naplno :o) se přeorientuju ze spiningu a posilky na Zumbu ale tohle je pecka:

https://www.youtube.com/watch?v=KPv8ZGrb78Y

😵

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar já už tv vypla a brousím na netu 😉

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 ty se dáš na tančení?

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar Leni já už jsem to jednou zkoušela a docela mě to i nadchlo jen jako nebylo s kým chodit až teďka mě už asi 3 kámošky na to tahaj no tak to okusim ještě víc a buď mě to chytne nebo ne 😝 se mi to moc líbí to jako jo ale jsem zvyklá na posilku saunu nebo spinig tohle je úplně něci jinčího než jsem zyvklá, tam nevim zda by mě to chytlo natolik abych u toho zůstala 😒

barabasek
14. únor 2011

Ahoj tak jsem tady už jsem vás dočetla. Beru prednison a už jsem si i zvykla, ale ze začátku jsem byla unavená asi prvních 10 dnů a od té doby se cítím v pohodě 😉 tak holky pěkně zobejte ať máte miminka brzo v bříšku 🙂

pepek007
14. únor 2011

@barabasek no já už jsem cajk asi to fakt bylo něco chřipkovýho protože jsem si dala kafe a vanu a bylo dobře si myslim, že teď za vším budu vidět Prednison 😀 já doufám, že ho budu taky snášet dobře 😖 😉 a ty jdeš kdy na co Barabášku nebo na co čekáš? Nějaký výsledky nebo proč co a jak? Nejsem v obraze 😒

barabasek
14. únor 2011

@pepek007 já jsem po imunologii , hormonálním profilu a genetice a teď se půjdu s výsledkama domluvit co dál 🙂

lenkacar
14. únor 2011

dobrou noc všem tanečnicím i buchtám jako jsem já 😀 😝

barabasek
14. únor 2011

@lenkacar dobrou 😉

pepek007
14. únor 2011

@barabasek tak to určitě IVFko taky na jaro nějaký ne? 😵 tohle jaro musí být prostě úspěsný 😝 🙂 a našli ti něco, že je špatně? 😒

pepek007
14. únor 2011

Leni taky dobrou já pomalu taky pomažu ..ještě občíhnu nějaký ty Zumba videa ať mám pěkný sny a hurá na kutě 😉

barabasek
14. únor 2011

@pepek007 nenašli nic vše je ok zkusím iui a pak uvidím asi IVF

pepek007
14. únor 2011

@barabasek tak IUI nic nezkažíš nestojí skoro nic a šance tu je přeci 😉 a ty už máš za sebou nějaký IVF nebo jen ty IUI Barabášku? No tak to buď ráda, že nic nenašli 😉 ovšem někde ten zakopanej pes prostě bude - klasika 😒

barabasek
14. únor 2011

ivf mám jedno stopolé a jedno dokončené s negativním výsledkem

pepek007
14. únor 2011

@barabasek a ty jo ☹ panečku ....no tak to nechápu v čem je problém když ti nic nenašli no ale pokud bereš Prednison tak tim nic nezkazíš se bere asi pak všude universálně 😉 a třebas po něm o právě vyjde 😝 ale iui bych asi taky začala být na tvém místě 😉

lenkacar
14. únor 2011

@barabasek je ten rok králíka a je náš 😉

barabasek
14. únor 2011

to si piš 😀

pepek007
14. únor 2011

Barabášku ty taky bereš půlku denně nebo celej?

barabasek
14. únor 2011

@pepek007 někdy se problém žadný nenajde, ale hlavně aby se vyřešil miminkem a vůbec ho nemusím znát 🙂

barabasek
14. únor 2011

@pepek007 už beru jen půlku 🙂

pepek007
14. únor 2011

@barabasek no tak to je krásná práce když už jen půlka já koukala do papírů z imuna a jako já jsem neměla alergii na trofoblast ale něco z BI - zvýšenou já teda nevim zda to znamená alergii na trofoblast či sperma ale BI je tam všude uvedená jako zvýšená a pak mi jí snižili na půlku před IVf a ve 12 tt vysadili úplně 😒 no což to je fuk prostě to nic nemění na věci, že ho budu zobat do ketíku a pak se uvidí 😉

pepek007
14. únor 2011

@barabasek jooo tak to jsi napsala výstižně a pravdivě a hezky 😎

lenkacar
15. únor 2011

hodinu a půl čumim do stropu a zhluboka dýcham ,jako nevim kterej debil nařídil budík na půlnoc,ten kravál si neumíte představit na plný koule,já měla málem zástavu srdce a vladís taky jak byl rozespalej tak začal řvát ,drapnul mi za ruku ,ani to nevím ,mě ruka bolí jak blázen jak jsem se mu vyškubla ,abych rozsvítila ,to normálně nevíš co se děje a úplně se mi udělalo špatně,beztak jsem měla tlak 300na 200 a pod náma určitě nejméně 2patra 😠 to samý.A jako vůbec to neni vtipný ,já nemůžu usnout