ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

mladamamka
22. čer 2009

Ahoj holky. Leni když mě objednávala, tak já zase pro změnu potřebovala o den dýl a to byla taky hrozná věda. To je když to zvedne ta manželka majitele.

lenkacar
22. čer 2009

já myslim že to byla sestřička ,ale dost dlouho to hledala nevim kde ,to zase bude účet za telefon

mladamamka
22. čer 2009

To mi povídej Leni účty za telefon. To já platím taky strašně. Doufám, že toho 3 to budeš mít všechno v pohodě a konečně půjdeš na KET. Caji ta taky čeká na mrchu. Taky si u ní dává na čas.

allisska
22. čer 2009

Ahoj holky, aspoň vás musím pozdravit, nějak poslední dobou nestíhám a navíc jdu za chvíli k zubaři na trhání moudráku - bojím, bojím ☹

tinpet
autor
22. čer 2009

ahojky, obrovský povíkendový pozdrav 🙂 uf, jsem vás dočítala od středy :-d Leni, neříkala jsem to, že přijdu a budeš ok? já to dostala v pátek, pět dní po dobrání Provery a musím říct, že tohle už nikdy... den před tím jsem byla pít, kocovinu bych zvládla, ale zvracet v šest večer... fuj, takovej příchod MS už nikdy.... Mamko, obr gratulace!!!!! fakt obrovská a pěsti budu držet 🙂 Hedi, tahle situace je prekérka. V zimě jsem řešila něco podobnýho... vlezla jsem příteli do skypu... věděla jsem, že má kamarádku, se kterou si občas píše a nějak jsem chtěla vědět, jestli mě v těch skypech chválí (třetí týden už jsem v tý době marodila, samota mi lezla na mozek)... no, nechválil, zato jí chválil celou postavu, zprávy byly hodně vášnivý.... uhodila jsem na něj, řekla jsem, že jsem měla různě od lidí různý indície a že mi to prostě nedalo. za to že se omlouvám, ale že chci žít v čistým vztahu... musím říct, že jsme to ustáli, už si s ní nepíše (kontrolovala jsem to asi po dvou měsících...) teď už bych asi znovu odvahu neměla to zkontrolovat 😀 ale pořád mu to předhazuju (sem tam, jednou za měsíc).. tuhle přišel s úžasnou ideou - psát si s ženskou po PC třeba i o sexu je stejný, jako hrát hry na PC.... no chlapy 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
22. čer 2009

tinpet jak jsem psala o tom svém tak ta pipka mu napsala i na mail nedavno a zase poslala telef. číslo trapka z moravy ..a on mi to ukázal a já si ho taky dobíram ..ale byla to jen zu jeho strabny legrace ,on by to nedal ,ale jehjo předchůdci ..to bysme tu byly dlouho ...kontrolovat se musí .. 😉

tinpet
autor
22. čer 2009

no, mě spíš překvapilo, že kontrola vyšla neplánovaně 😀 myslela jsem, že se dočtu o tom, jak mě miluje a dočetla jsem se, jak ona má krásná prsa.... ještě tam psala docela zkazky o mě a on na ně nereagoval... nepřidal se k jejímu UBOHÝMu rejpání, ale ani se nezastal... no nic, je to za námi, nikdy neříkám nikdy.... a až tu čůzu (není odtud) jednou potkám, tak si do ní zareju, aby věděla, že já vím!!!!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak já jdu do Artu 1.7. v 11.00

lenkacar
22. čer 2009

chlapi prostě no ..ale nic jim nedarovat šmejdům... 😀 😀 😀

lenkacar
22. čer 2009

takže 3.7 nikdo do caru?

tinpet
autor
22. čer 2009

jj 😀 ale jinak musím říct, že bych ho neměnila 🙂 není to první chlap, kterýho mám a musím říct, že každej má něco (včetně mě)... a zase, jsem docela raplík, takže se mnou vydržet, to taky není nic moc... akorát ty prsa tý kazatici kozatý závidím 😀

lenkacar
22. čer 2009

tinpet až bude mít 3děti tak bude mít kozy až na zem ..a ty furt pěkný úhledný 😉

mladamamka
22. čer 2009

Tinpet díky moc, že mi držíš palečky, ale mám hroznej strach pořád mě píchá v břichu. Tak nevím. Ani z toho nemůžu spát jak se bojím, že zase nic. No když to nevyjde tak pojedem v září na dovču, aby byl aspoň ňákej relax.

dulinka2
22. čer 2009

Ahojky holky hlásím návrat z ARTu, domluvili jsme se na injékcích - myslím že Gonal v kombinaci na poslední tři dny Cetrotide, doufám, že to píšu správně.................. 😅 protokol mi zatím nedali, injekce si vyzvednu až po návratu z dovolené, prý musí být v ledničce a kdyby náhodou vypadl proud nebo se lednice pokazila tak už se to nezachrání, ale mohla jsem si je odnést už dnes, řekla jsem Michálkovi ať si je tam nechá, že bych akorád z toho byla nervózní....................... 😀 dostala jsem nějaké papíry ke čtení, tak už je to za dveřma.......Michálek zase povzbudil, že se třeba vrátíme těhotný........... 🙂 🙂 Kdyby tak měl pravdu............

indigo
22. čer 2009

Ahoj Duli, no vida, Gonal patří mezi ty "lepší", co jdou jen pod kůži. I já ho jednou měla, i Cetrotide, ten se píchá do stehna, to je nepříjemný a hrozně mě to svědilo (nejen mě, upozornila mě na to sestra, že to bude svědit), nejradši bych si to rozškrabala do krve, pomáhá na to fenistil gel (i to mi ta sestra poradila), tak se vybav dopředu. 😎

dulinka2
22. čer 2009

Ahoj Indigo děkuji za radu, fenistil doma máme tak to snad zvládnu. 😀 jo jo patří mezi ty ,,lepší" tak snad z toho budou nějaké výsledky, už jsem hrozně nervózní, ale tak příjemně........ 😅 😅

lenkacar
22. čer 2009

jojo duli svědí jako svině ale do 10minut to přejde ,pupenec jako lívanec 😀 😀 😀 😀 a jinde píšou holky že si to píchaj do pupíku ...to sem z toho blázen ..

lenkacar
22. čer 2009

duli příjemně jo? mě z toho bylo nanic tak to gratuluji když z toho máš orgáč 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
22. čer 2009

mizim páč si mohu prdku roztrhnout ..sakra to mě to bere .. 🙄 🙄 🙄

dulinka2
22. čer 2009

Leni na orgáč to není to víš, že se taky bojím, ale je to takové jiné, to bude asi tím, že nevím do čeho jdu....... 😎 No uvidím jak to bude probíhat...... Tak pa pa zítra na vás zase juknu.......

tinpet
autor
23. čer 2009

Dobré ranko, dámy 🙂 tak mrcha jedna bláznivá už po třech dnech zmizela... a to měla tak bolestivej nástup v pátek večer... včera už nic ☹ ani Provera na mě teda moc nezabírá.... Duli, tak doufejme, že se vrátíš z dovči a ani už ty injekce z lednice nevyndáš 😀 vyleštila jsi při odchodu kliku? 😀

dulinka2
23. čer 2009

Ahoj Tinpet koukala jsem na ní, ale odcházela jsem zase tak přehlcená informací, že na kliku jsem zapomněla, asi si tam ještě zaskočím, abych to dohnala...... 😀 😀 😀 Taky bych ráda, abych injékce už nepotřebovala, ale spermošky zatím nějak stávkujou, no tak uvidíme,,,,,,,,, Ty správné dny vycházejí ještě před odletem, takže na dovče už budeme opravdu jen relaxovat......... 😵

lenkacar
23. čer 2009

čus kočky co to vidim strana č.3

lenkacar
23. čer 2009

holky kdo chcete dojděte si tam do 3.7 páč od 3.7 klika mizí .. 😀 😀 😀 😀

cipisek007
23. čer 2009

Leni, strana číslo 3?? 😕

lenkacar
23. čer 2009

no míšo ze které strany jsi to vyhrabala ty?

barabasek
23. čer 2009

Čus pipky krásný večer 🙂

indigo
23. čer 2009

Nazdarec!
Jo tááááááák, já už pochopila tu stranu 3! 😀 Jsem si říkala už dřív, co Leni blbne.... 😀 Míšo - to když hledáš doskuzi, tak jak je to seřazený podle posledního příspěvku..... Já mám všechny "svoje" věci a diskuze pořád otevřený, takže otevřu internet a vyběhne mi několik listů, mezi nima i 2 diskuze tady na końovi (no víc jich fakt nestíhám 😀), jen dám aktualizovat a čtu... 😎 By mi hráblo, hledat kdovíkde.... na 3. stránce... 😀

Jakpak se děvuchy máte? Leni se chystá na kliku, no jo..... 😀 😀 😀

barabasek
23. čer 2009

Tak už jsem to také pochopila 😀 já mám diskuzi v záložkách hledat ji jinde na to nemám nervy 😉

barabasek
23. čer 2009

Indi přišla jsem před chvílí z práce tak tady zobám musli a dočítám, ale asi půjdu hlídat k ARTu kliku 😀

dulinka2
23. čer 2009

Ahojky, kdepak žádné hlídání nebude, Lenča jí čmajzne a bude nám jí pučovat.......... 😎 😎