ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
18. únor 2011

@macinaz ale co zase to bude v něčem více pohodové 😉

lenkacar
18. únor 2011

@baronek no jako přežila jsem to ,ale byla jsem pěkná 😉 ,ale zaplatpánbůh ,že jsem jela sama a nikomu jsem neublížila ,i tak jsem platila pokutu 8tis. sebrali mi papíry a auto do šrotu ,nová mazda 😝 totálně mi to vzalo ..

baronek
18. únor 2011

@lenkacar to se nedivím, takovej zážitek je na celej život 😝

lenkacar
18. únor 2011

@baronek takže vlak to jistí 😉

lenkacar
18. únor 2011

on s tebou nebyl muž v artu?

lenkacar
18. únor 2011

jsem zvědavá s čim přijde ta martina jeli dneska

baronek
18. únor 2011

@lenkacar v Artu jsem byla sama 😀 měla jsem celej den dovolenou, tak jsem si po krvi zajela do kauflandu a pak ještě do Terna a odpoledne jsem vařila a pekla slaný i sladký štrůdl na oslavu 🙂 Já na ty ultrazvuky vždycky jezdila sama 😀
U Martiny typuju dvojčata 😀

lenkacar
18. únor 2011

@baronek ty volís ta by se z toho posrala 😀 😀 😀 má docela malej byt 😀 😀 😀 a peněz taky málo 😔 bohužel dneska dát dětem co potřebujou nejen malé ,ale větší ,vzdělání ,spoření ,pojistky to neni prdel

pepek007
18. únor 2011

tak jsem zpět a už doma 😉 Leni hele a kolkátýho tam jdeš do Artu? Pro mě neni problém tě vyzvednout na nádraží a hodit do Artu klidně 😉 když teda vlakem jezdit umíš 😀

pepek007
18. únor 2011

Jinak já jsem taky moc ráda, že mám svý autíko a kam chci, tak si dojedu a nejsem na nikom závislá - busem by mě asi už nikdo nedostal 😒 já hlavně porád někde courám ..když jsem byla těhu tak jsem každej den někde lítala po krámech kafíčkách atd a s prckem teď taky 😉 naložíme do auta a jedeme - moc rád jezdí a cestuje 😉

pepek007
18. únor 2011

Zdravím Macinaz 😉

pepek007
18. únor 2011

@baronek díky 😎 větrníček byl mooc dobrej 😉 a latíčko bodlo 😵 a podrbáno 😀

baronek
18. únor 2011

@pepek007 to máme radost, já zbouchala k obědu vývar a kuřecí řízek s bramborem a nemůžu se vůbec hýbat 🙂

pepek007
18. únor 2011

@baronek taková ňamka jéé 😉 tak to počkej až budeš víc těhu a tohle dáš 😀 to se vůbec pak nepohneš 😀

baronek
18. únor 2011

@pepek007 kdybych byla doma a mohla se natáhnout, tak by to bylo fajn, takhle je to na dvě věci, když musí být člověk v kanclu 😝

lenkacar
18. únor 2011

@baronek tak martina hlásí 1 mimíse a kontrola jako já 4.3.ale jinej čas ,kdepak ten čas ta pizda najednou vyštrachala když v půl 8 měla jen 1 místo ,mám jich plný zuby 😠

lenkacar
18. únor 2011

@pepek007 ještě se domluvim se švagrovou jestli náhodou nepojede stejným vlakem ,učí na poliklinice tak to je kousek třeba bych jela s ní..a když ne tak si dám s pepčou srazík a dam jí tu zázračnou houbu

lenkacar
18. únor 2011

jo baronku mám se zeptat jestli s tebou nebyla na kontrole některá z holek co jste spolu byly na pokoji

pepek007
18. únor 2011

@lenkacar jo jo Leni v klidu se domluv a kdyžtak dej vedět z nádraží tě v pohodě stahnu k Artu 😉 ty jo tak že by invaze dvojčátek končila? 🙂 kolem mě poslední 4 měsíce čeká hodně známých dvojčátka a řekla bych že je to tak 50 na 50 přirozeně versus IVF a z toho půlka už jedno děcko mají a byla doba, kdy jsem druhý hodně zvažovala právě kvůli tomu aby to nebyly dvojčátka 😒 🤐 🙂

pepek007
18. únor 2011

@baronek A ty budeš normálě chodit do práce co to půjde nebo zvažuješ nechopenku a a být doma 😉 hele kancl je fajn horší by bylo kdyby jsi někdě stála u pásu celej den 😒

pepek007
18. únor 2011

@lenkacar koho Artu? ☹ 😒

baronek
18. únor 2011

@lenkacar tak Martině gratuluju a já jdu na kontrolu taky 4.3. v 15:45 a včera mi na recepci řekla, že je jenom tohle místo volný a pak ve dvanáct, tak to taky nechápu 🙂
@pepek007 chci chodit co nejdýl do práce, když to půjde, penízky se nám hodí a doma budu trávit ještě spoustu času. Naštěstí převážnou dne sedím, tak se to dá 😀

baronek
18. únor 2011

@lenkacar jo a žádná z holek se mnou na kontrole nebyly ....

lenkacar
18. únor 2011

@baronek je to normální pí..protože jsem jí prosila o místo na odpoledne 😖

baronek
18. únor 2011

@lenkacar a v kolik teda jdeš?

pepek007
18. únor 2011

@baronek no jasnačka jako taky proč ne když bude vše ok to máš recht 😉

kinguse
18. únor 2011

@macinaz ..ahoj,tak to já si myslela taky,že budu mít děti max. 3roky od sebe 😖 ..a teď už bude v létě malýmu 5let a druhý mimčo nejde a nejde ☹ Jo jsou v životě holt věci,který neovlivníš. Důležitý je to ještě nevzdávat. Ty máš malýho ještě mladšího než mám já prcka,tak třeba ti to vyjde dřív a bude to v pohodě. Ale jak jsou víc jak 5let od sebe,tak už jsou to fakt dva jedináčci...ale co,hlavně,aby to druhý bylo!!! 😉
jinak všechny holky mooooc zdravím. U mě nic novýho,do Prahy jedem až začátkem března,tak pak dám vědět. Průběžně vás pročítám,abych byla v obraze,ale už nestíhám tolik psát.
@baronek ..držím palečky,ať máš vše v pořádku a užíváš si skvělýho těhotenství 🙂

lenkacar
18. únor 2011

@baronek mám to na půl 10 😠 a Martina na půl 1,tak se tam akorát všechny minem

lenkacar
18. únor 2011

@pepek007 na co se mě ptáš? já se nějak nemůžu chytit

pepek007
18. únor 2011

@lenkacar na to Leni jako kdo tě tam nasšval s těma datumama a hodinama jsem to zas nepochopila já ale už mi to došlo, že asi ta paní co objednává v Artu 😉