ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
20. únor 2011

@lenkacar Fandík mě na rukou nenosí, ale je pravda, že od Ketu jsem nevytírala a snaží se pomáhat i s ostatníma domácíma pracema 😀 Musím říct, že je to fajn....
To je dobře, že ti Vládís chybí, to se bude panelák otřásat v základech, až přijede 😀

baronek
20. únor 2011

jo a pořád byli otázky a proč teda nepiješ a ty si ani nezapálíš??? Jeden kluk mě pak odchytl i na chodbě a chtěl po mně přiznání, jestli se alespoň snažíme ....

lenkacar
20. únor 2011

@baronek čůůůs ti to řikam ,že se to pozná i z chování já mam na tohle taky čuch ..

lenkacar
20. únor 2011

tak to je fajn ,že se vám líbilo na bále ..tak jsi terku pohoupala,to je fajn..a brambůrky ty mě sednou málokdy jak je tam ten tuk a to nemusim být těhu

baronek
20. únor 2011

@lenkacar mně právě brambůrky sednou, jsem schopná sníst i velkej pytlík na posezení 😀 ale zase nejím čokoládu jako ty 😀

lenkacar
20. únor 2011

@baronek no včera ty mořský plody ,ježiš to jsem měla orgáč

lenkacar
20. únor 2011

@baronek ale brambůrky mě chutnají ty lais já nevim jak se to píše ,víš který myslim,ty jsou hrozně chutné,já jak mám menses tak mám hrozně chutě na sladké ,jinak hele vůbec..a samotnou čokošku bych si ani nekoupila ,to je co dostanu občas ,ale na sobě poznam blížící se menses ,jsem vzteklá a mám chutě na sladké

lenkacar
20. únor 2011

měla bych uklízet ,tady je takovej bordel ,ale nevim jestli dneska přeložim stéblo křížem.. 😖 včera jsem od mamky nečekaně dostala něco ve sklenici na jídlo ,tak ani vařit nebudu ,to je bájo a stejně je ještě tma a to já prostě nefunguju

lenkacar
20. únor 2011

holky a zjistila jsem ,že mi ta hlava nebolí ,když ty prášky do sebe nasypu v poledne 😉 ,sice mě dneska jako pro změnu berou záda ,ale to určitě proto ,že jsem včera u mamky řekla ,že mě nebolí ,tak mě ten nahoře potrestal,včera jsem zrovna měla výročí bouračky na patrika14let

baronek
20. únor 2011

@lenkacar já taky vařit nemusím, tak jsem poklidila Fandíkovo noční nebo spíš ranní rejdění v kuchyni a teď jdu posbírat jeho svršky 😀 trošku jsem poklízela včera, tak zkusím vytáhnout vyšívání a odpoledne přijedou naši 🙂

lenkacar
20. únor 2011

@baronek a co simtě vyšíváš? 😕 tak fandík luxuje po akci ledničku jo? to jsem dělávala za mlada,ránmo jsem přišla z tahu a buřtík přišel k chuti..

dzsuli
20. únor 2011

ahojte!som tu nová,tak mi prsím poraďte..,chcela by som info o náhradnom materstve..,neviete o tom niečo..?zatial vám ďakujem za všetko,ahojte 🙂

lenkacar
20. únor 2011

@dzsuli ahoj tady jsou přímo diskuze na tohle téma..jestli máš na mysli náhradní matku ,nebo myslíš darovaná vajíčka?já jsem to moc nepochopila

baronek
20. únor 2011

@lenkacar ale houby, chtěla jsem napsat háčkování ne vyšívání, mluvím z cesty a to jsem včera ani nepila 😀 chci se naučit háčkovat čepice, ale zatím jsem u základu a docela s tím bojuju 🙂

lenkacar
20. únor 2011

@baronek jo tak háčkování ,no tak to by ti k něčemu i bylo ,třeba bačkůrky a tak .. 😵 já to teda neumim ,jsem na ruce levá

lenkacar
20. únor 2011

včera jsem měla poslední houbu a mám pauzu,včera byla dobrá 😵

lenkacar
20. únor 2011

naše máma plete,jenže takový hrůzy ,že to teda nechci ,skrz krk se nedostaneš..mě je stejně ve svetrech horko ,ale nějakou bačkůrku bych brala a nebo čepičku

baronek
20. únor 2011

@lenkacar já se to taky teprve učím, začala jsem před rokem a vzteky jsem s tím sekla 😀 ale teď mám motivaci 🙂 Já dneska houbu začínám pít, včera jsem si ji naložila do mléčného nálevu a už se těším 🙂

baronek
20. únor 2011

@lenkacar tak já ti pak uháčkuju čepičku na mimi 🙂

lenkacar
20. únor 2011

@baronek tak jo ..čepku bych brala 😉

lenkacar
20. únor 2011

dostala jsem od vladíse k svátku knížku tak jsem do ní včera hodila oko,no nevypadá to špatně a ted jsem zjistila ,že budu mít opar..a to mě nikdo ani nelíbnul 😠

baronek
20. únor 2011

@lenkacar tak opar je z nějakého šoku, když ne líbání proti větru 😎

lenkacar
20. únor 2011

no šok..asi včera v práci ,když jsem zjistila ten totální bordel v papírech a penězích ,ještě ,že nechodili lidi ,že jsem to dávala ty 3hodiny dokupy,já nevim ,že to je taková koza,dohledávala jsem po šuflatech uzávěrky,ty jsem musela spočítat a zapsat a spočítat,abych se dopátrlaa kolik mám mít v kase peněz a v tržbě,no to jsem fakt měla jako dost

baronek
20. únor 2011

@lenkacar no doufám, že jsi jí to řekla, takhle by na tebe mohla něco hodit 😠

lenkacar
20. únor 2011

tam se vedou dvoje peníze,z předního krámu ,ze zadního v tom bordel jak tám mění prachy,mimoto vysypaný peníze v trezoru ,já nevěděla kam to patří ..je možný že to je taková cuchta?

lenkacar
20. únor 2011

když volala tak jsem jí to řekla a ona ,,no jo já to spočítam jednou začas,,jenže já jsem se právě chtěla pojistit ,aby na mě nemohla nic hodit ,že jsem tam lezla pomáhat ,tak jsem to všechno dopočítala ,aby to byl cajk ..a byla jsem u toho spocená až na prdeli

lenkacar
20. únor 2011

ty v tom děláš ,tak to asi chápeš,když se nemůžeš dopočítat a ted hledáš kde to je ..v čem to je ..kde je chyba ..tohle jsem za mě dělala každý den .. 😲

baronek
20. únor 2011

@lenkacar to je jasný, že peníze se musí počítat každý den, protože jinak je to za trest 😢 šéfová je tak trochu flink, co???

lenkacar
20. únor 2011

@baronek ona tam dělá různé čachry ..bere si tam věci pak to nějakým způsobem udělá ,aby to bylo dobře ..já jen zíram co se tam děje ..

baronek
20. únor 2011

@lenkacar tak tohle by mohlo špatně skončit, tak si dej velký pozor 😉