ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
20. únor 2011

@lenkacar na břicho si určitě ještě nesahám 😝 nebo jo??? No jsem zvědavá, kdy to praskne v práci ...

pepek007
20. únor 2011

brý večer dámy 😉

pepek007
20. únor 2011

práci čest a rukám klid 😀

baronek
20. únor 2011

@pepek007 všechno uklizený???

pepek007
20. únor 2011

@baronek jj Baronku všechen bordel venku kolem a jak je to tam hnedle hezký 😉 se neskutečně těšim na vanu ..horkou s hodně pěnou 😵

baronek
20. únor 2011

@pepek007 tak přeju příjemnej relax 😀 já ve vaně od ketu nebyla a ještě chvíli to bez ní radši vydržím 🙂

pepek007
20. únor 2011

@baronek jo jo já se taky jen zezačátku sprchovala a až pozdějc se koupala ale bez pěny radši a ne moc horká voda kočko 😉

pepek007
20. únor 2011

@baronek kuju 😉 😵

baronek
20. únor 2011

@pepek007 jj 😀 pro mě je sprchování docela šok, protože já jsem vanovej člověk a vydržím tam dlouho s knížkou a musím říct, že mi to chybí, ale to se nedá nic dělat 😉

pepek007
20. únor 2011

holky já se dneska dozveděla, že moje kamarádka co má 9 měsícního prcička, tak že má malej epilepsii nejpíš a nějakou mozkovou disfuknci 😢 je na Jipce resp dneska už na normálním pokoji a dělají rezonance další potřebný testy 😒 to je hrozný týden nevidět svý dítě, mít ho na kapačkách a totálně oblbnutý aby nevnímalo a nemělo záchvaty 😢

pepek007
20. únor 2011

tak jsem zvědavá co ukáží a potvrdí další testy ale úplně na 100% neni ještě nic jistýho ☹

pepek007
20. únor 2011

@baronek zvykneš si v pohodě 😉 ono až budeš mít pupek jak balon, tak tě to ani nebude bavit ta vana a budeš ráda za sprchu 😀 jo jo to já jsem taky vanovej člověk ale knížku jsem tam teda nikdy neměla jen občas nějaký ňamky 😀

pepek007
20. únor 2011

táák hotovo 😀 😉 tu budu chvíli na pc pracovat a pak na vás prdim dámy 😉 půjdeme juknout na film a pak hají 😉

lenkacar
20. únor 2011

@pepek007 to je hrůza ..já ležim ,je mi na hovno

pepek007
20. únor 2011

@lenkacar a co se stalo Leni? Chřipka se vrátila nebo ty záda? 😒 nebo hlava třeští? 😕

pepek007
20. únor 2011

@lenkacar nebo se ti stýská po Vláídísovi? 😉 🙂

lenkacar
20. únor 2011

@pepek007 asi ta chřipka se mi vrátila ..blé ještě že ta pipka nechce,abych šla makat ..prý v sobotu ..no to nevim

pepek007
21. únor 2011

@lenkacar mě dneska taky pobolívalo v krku ráno a hnusně 🙄 ale už je to ok jak jsem se nasnídala, tak snad se nic nerozjede víc 😒 je toho teďka všude kolem mrak 😔

lenkacar
21. únor 2011

@pepek007 já už jsem fakt jak stará bába ,ofoukne mě a jsem na prkně .. 😒 a to do sebe člověk cpe vitamíny horem dolem..

lenkacar
21. únor 2011

myslela jsem na baixy a ostatní ,no holky jakto ,že se nepřijdete pochlubit jak vám rostou bříška

pepek007
21. únor 2011

@lenkacar njn Leni jak říká náš 52 letej známej: 35 nám už bylo tak se neni čemu divit 😀

pepek007
21. únor 2011

@lenkacar no já tu zažila jen Barabáška, Baronka, Macinaz co si matně pamatuju jo a provence nebo Duschankova ale jinak ty nicky jak píšeš vůbec netušim asi 😒

baronek
21. únor 2011

@pepek007 to je hrozný s tím chlapečkem, budu jim držet všechny pěsti, je strašný, když onemocní malý dítě 😠
@lenkacar tak zalez do postele a vypoť to a koukej napsat Vláďovi nějakou erotickou sms ať se zahřejš 😀

pepek007
21. únor 2011

@baronek jj Baronku je prd když ho znáš a často vídáš od mala ☹ epilepsie neni žádná sranda to má jedna holčička u nás z baráku no holčička už jí je 14 let ale úplně se jí tim změnil život :o/ potápěla se teď nemůže ...nemůže na disko trysko kvůli stroboskopům ani kde jsou zářivky nesmí být nikdy sama a nemůže se naplno věnovat gymkasnice kterou milovala a další omezení ☹(( ale třebas se to tady nepotvrdí jako všechno k tomu směřuje i k tej disfuknci mozku protože ještě aní sám nesedí neotočí se nemluví a jen kouká do prava a do leva a v nožičkách nemá vůbec žádný svalíky jako má je takový nehybný ale pediatr říkl, že je vše v pořádku no tak to bude ještě zajímavý protože nemocnice na to má jiný názor :o/ no ale dost chmur! ..tady to musí být samé veselé téma a ne žádné smutné přeci 😉

baronek
21. únor 2011

@pepek007 bohužel i ty smutné věci k tomu patří 😲
Já jsem už v práci a děsně mě to tady nebaví, dneska mě čekají ELDP a nechce se mi do toho 😝

baronek
21. únor 2011

@lenkacar Milá Leničko, přeji ti všechno NEJLEPŠÍ k dnešnímu svátku 😀 😀 😀

pepek007
21. únor 2011

@baronek co to je ELDP? 😕 ty jo mě už lenost přešla a zas mě chytá uklízecí mánie tak si alespoň přeluxnu domov 😀 a ty děláš Baronku jako sekretařinu někde ve firmě nebo jako co je tvoje práce? 😉

pepek007
21. únor 2011

Leni já bych na tebe zapomněla se svátkem jak se nepdívám ani na kalendář 😕 thy jo takovej provar bych udělala 😀 Díky Baronku za připomenutí 😉
Leni takže i jí Ti přeji všechno nejlepší k Tvým dnešním narozeninám, hlavně ať se Ti splní vše co si jen sama přeješ ale ten mimís nějakej na tuty ať už vyjde konečně 😉 😵

baronek
21. únor 2011

@pepek007 evidenční list důchodového pojištění 😒
Já mám na starosti vedení jednoho menšího obchodu a dělám všechno, přes zboží, prodej, účetnictví, mzdy a opravu záchodu a už mě to pěkně ser.....

pepek007
21. únor 2011

@baronek ty jo tak to asi neni žádná prdka tohle všechno baronku 😒 ale zase jsi v teple ě klídku v kanclu alespoň to je malá útěcha no hele ještě chvíli to vydrž a za pár měsíců budeš zaslouženě doma a tohle už půjde mimo tebe 😉