ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
22. únor 2011

@lenkacar to určitě nevezme, ona umí vést jen sklad a i kvůli tomu za mnou pořád lítá 😀 účetnictví nerozumí ani za mák ....
@duschankova vůbec netuším 😔

lenkacar
22. únor 2011

@duschankova jaký máš vaječníky nezáleží ,záleží na síle sliznice tu máš vysokou?no dneska se dozvíme výsledek..třeba se ti pozdila ovulace a přišla jsi do toho normálně

duschankova
22. únor 2011

@lenkacar no silu sliznice nevim, ale si to spocitej kdy byl menzes a ted bych mela ovulaci? no uvidime 🙂

pepek007
22. únor 2011

pic ženy jsem tu zas 😉 jsem byla na manikůře a cournout se to Terna a Igy 😉

pepek007
22. únor 2011

se jdu najist mám hlad jako vlk 😝

lenkacar
22. únor 2011

@duschankova myslela jsem že po té menses se ti mohla opozdit ovulace 😉 a že jestli jsi těhu tak jedině takhle jinak nevim,z toho ET to neni

pepek007
22. únor 2011

Koukám, že by nějakej zázrak malej a nová potencionální těhulka? 😵

lenkacar
22. únor 2011

tak pipka si mě žádá na celý čtvrtek makat,to jsem se moc dlouho neválela 😒 pepčo mrkni do diáře jestli něco máš toho 4.3.dopo..

pepek007
22. únor 2011

hele ale máš možnost výběru buď půjdeš nebo na to hodíš salám Leni 😉

lenkacar
22. únor 2011

tovíš já jsem takovej svědomitej blbeček no 😔

pepek007
22. únor 2011

@lenkacar Leni co to tu je zase za sebekritiku jako? 😠 😠 😀

pepek007
22. únor 2011

@lenkacar pokud nic nemáš jinčího a budeš mít náladu tak jako proč nejít? 😉

pepek007
22. únor 2011

Leni jsem zas gůglovala 😀

lenkacar
22. únor 2011

@pepek007 jsi hroznej špízoun 😀 😝

pepek007
22. únor 2011

@lenkacar když ono to jinak prostě něšlo no 😀

pepek007
22. únor 2011

tak jsem jen nakoukla a tady chcípl pes bo co 😀

barabasek
22. únor 2011

Ahojky jsem vás trochu zanedbala, ale o víkendu jsem byla v práci a v pondělí u svého gyn na preventivní a čekal mě šok místo doktora tam seděla doktorka jsem valila bulvy naštěstí doktorka byla úplně v pohodě stakovým pohodovým člověkem jsem se dlouho nesetkala sice neznala mojí cestu za prckem tak tu jsem ji v rychlosti řekla a pak koukala do výsledků z genetiky a povídá hmm vy jste úplně zdravá na genetice u 90% najdou nějakou mutaci....
A dnes jsem byla v Praze u rehabilitační jak cvičím mojžíšovku a kvůli zádům tak ta mi také řekla, že je vše v pořádku tak jsem zvědavá v pátek do Artu na hormonální profil.
A dneska to mamka završila perličkou dostaneš psa a budeš těhotná hned to máš určitě psych. původu 😀

pepek007
22. únor 2011

@barabasek jakože když bude pes tak se odpoutáš od mimča a budeš po psych stránce v pohodě a půjde to samo jako po másle? 😉 😀 tak to mamča vymyslela pěkně tea jen nevim zda je to řešení no každopádně dokud to nezkusíš, tak asi těžko soudit ale byla by jsi první u koho bych slyšela, že pes pomohl k mimču 😉

pepek007
22. únor 2011

@barabasek každopádně buď ráda, že jses naprosto v pohodě Barabášku 😉

barabasek
22. únor 2011

@pepek007 jsem ráda že jsem ok to je jasný. Názor bude pes bude mimčo mi příjde jako nehorázná blbost 😀

pepek007
22. únor 2011

@barabasek 😀 no jako je to takový hodně zvláštní ale ono ty mamky jsou starší škola a myslí to dobře hele to jako zasejc jo 😉 bych zkusila pár IUI nebo rovnou IVF když víš, že je vše ok 😉 to mohla být jen náhoda, že to nevyšlo 😉

barabasek
22. únor 2011

@pepek007 dnes jsem byla také na nehtíkách, ale já mám gelovky to budeme frajerky 😀

pepek007
22. únor 2011

já jsem dneska plánovala kdy jako konečně Ketík a už jsem si to i naplánovala jak bych to jako viděla 😉 no ale možná se tam sejdu s Leni teda záleží kdy půjde ona a jakej měsíc pač to máme skoro stejně MS + - den pokud jsem to dobře pochopila 😉

barabasek
22. únor 2011

@pepek007 mám v plánu iui 2x-3x třeba to vyjde. Doufám že tam v pátek bude Špička trochu líp si sním rozumím, protože Michálek mě cpe šupšup do dalšího IVF vidí z toho prachy 😠

barabasek
22. únor 2011

@pepek007 Byla jsi už v Artu nebo to máš teprve v plánu mám trochu okno 😅

pepek007
22. únor 2011

@barabasek jéé no nekejcej? 😵 😵 já teda nevim jaký mám ale asi akrylovky ale poprvé protože já jem si nechávala vždy svoje a spokojenost mám je pevný a rostou mi rychle takže jen franc. manikůra a cajk ale vždycky jsem si nějakej zlomila a pak jsem si musela ostříhat všechny protože nemám ráda 9 prstů jo a jeden ne 😀 a dneska mi pani navrhla, že na ty moje dlouhý, tak dáme jen akryl nebudeme dávat umělý ale jen upravíme moje takže jsem to zkusila a uvidim no jako nezvyk docela jako i ale dá se to 😉 noo tak budeme fakt frajerky Barabášku 😀

pepek007
22. únor 2011

@barabasek ještě ne ..naordinovala jsem si sama Prednison a ten bych ráda brala alespon 3 měsíce a gumisex a pak až ketík ale stejně tam budu muset jít zjistit co a jak takže to mě nemine 😉 do konce května bych to ráda měla už za sebou takže zatím je ještě čas ale princip cenu postup atd vím tady od vás takže tam se s nima jen domluvím po kolika je máme mražený a kolik se jich dává asi atd 😉

barabasek
22. únor 2011

Gumisex není můj koníček ☹

pepek007
22. únor 2011

@barabasek ty hele jako já jsem měla ráda oba dva stejně jako Michálka asi trošku víc protože byl takovej víc ukecanějsí ale je to asi tím, že jsem pořád se na něco ptala a on srandovně odpovídal kdežto ze Špičky jsem měla vždy takovej váženej respekt ani nevím proč ale jinak mi nevadí ani jeden fakt oba dva super jen u toho Michálka jsem byla vždy přorozenější 😉 no oni to možná berou taky tak, že u toho ivf je větší šance než u IUI a když má někdo nějaký pokusy za sebou a bohužel neůspěšný, tak se radši přikloní k IVF jako doporučí ti ho ale je to pak jen na tobě co zkusíte 😉

pepek007
22. únor 2011

@barabasek mi povídej ☹ ale nám pomohl ...6 měs jsme poctivě měli gumisex a Prednison a pak vyšlo hnedka první IVF takže to musí už tady všem vyjít i kdyby to měli tak dělat jen preventivně Barabášku 😵 jáho taky neusim a nemám ráda njn ale nechci si pak nic vyčítat a znám se já bych sama sobě pak nadávala 😒