ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
24. čer 2009

a míšo co jí budou dělat barce ?

cipisek007
24. čer 2009

Mamčo, oni ani nebrečely, ale kňouraly, chtěly dudlíka apod. Naštěstí je doma David, takže vstával on, ať si tatíněk taky užije probdělý noci. Je pěkně vyždímanej 😀 Já tohle mám denně a ještě musím fungovat v domácnosti a on probdí jednu noc a je z toho na prášky 😀 Chlapi nic nevydrží 😀

lenkacar
24. čer 2009

já mám tchýni pod drnem a nedam na ni dopustit 😉 ,páč jsem jí ani nestihla poznat 😀 😀 😀 ,krutý trochu ,ale pravda 😉

cipisek007
24. čer 2009

Leni, rozkapávat oči a dělat pořádný vyšetření očí. Má řídký duhovky, tak to chce doktor pořádně vidět. Bohužel budu u toho, musím jí se sestřičkou držet. To zase bude pláče ☹ A nejen ze strany Barborky ☹

cipisek007
24. čer 2009

Leni 😀 Přesně tohle mi říkala v pondělí kamarádka 😀 😀

mladamamka
24. čer 2009

Je dobře, že si to zkusí jaký to je. A ty máš být jak automat a všechno vydržet. Jsi silná ženská tak to vydržíš, ale každej potřebuje odpočinek. To Pavel taky vždycky vstávala když Honzík bečel. On spí s náma pořád v posteli.

cipisek007
24. čer 2009

Jdu vařit, dneska připravuju (nakládám) jídlo i na zítra, tak mám co dělat, zatím pa, budu nakukovat 🙂

lenkacar
24. čer 2009

míšo 😀 😀 😀 😀

simisimi
24. čer 2009

AHoj holky 🙂

cipisek007
24. čer 2009

Já se snažím holky brát do postele minimálně. Ale ráno před vstáváním na pomuchlání je beru pravidelně 🙂
Když já právě Davida nemám doma furt, pracuje mimo ČB a teď je do soboty doma. On se vyspí přes týden, jak je pryč, ale já ne. Takže teď sabotuju v noci děti a prostě nevstávám 😀

lenkacar
24. čer 2009

čus simi

mladamamka
24. čer 2009

To já tchýni mám celkem fajn, ale když sem jedou tak vždycky přijedou s Pavlova bráchou a jeho přítelkyní a to je poděs. Je jim oboum 30 a pořád se spolu před náma vykusujou tak mě to sere, že se neumí chovat mezi lidma. Možná bych to pochopila kdyby jim bylo 15 a ještě ty blbý kecy co má ta jeho přítelkyně. Ona si myslí, že když má vejšku tak mi ostatní jsme všichni pod její úrovní a je ještě líná jak veš. My s jeho mámou vaříme a ona jen dřepí a nic jí nenapadne, že by trochu pomohla, nebo aspoň si hrála s malým. Nu prostě jí nemám ráda.

simisimi
24. čer 2009

cipisek: porad si to neumim predstavit...stava se ze jedna spinka a druha ne? Ale musi to byt hezky :D

mladamamka
24. čer 2009

ahoj Simi. Tak ať si to Míšo David užije. Ať vstává a ty si pořádně odpočiň.

lenkacar
24. čer 2009

mamčo na to hlídání by to chtělo 3osobu a co ta tchýně míšo? hm asi blbá a zbytečná otázka že?

lenkacar
24. čer 2009

mizim je tu moje mamka pak se objevim papa

mladamamka
24. čer 2009

Jo Leni to máš pravdu, ale my třeba s Pavlem když někam jdem tak většinou s malým. já jsem taková, že ho mamce nechávám max. když jdu k zubařovi nebo doktorovi.

simisimi
24. čer 2009

leni a ty nastupujes uz tedkom? to budes mit deti az az :D ono to musi byt zahul, ja vcera byla na navsteve u znamy ta ma male mimi a pak asi 4 letou holcicku ale ta je min. za 20...teda ja nevim co s ni ale asi bych ji triskala od rana do vecera, ono to s ni jinak nekde...

simisimi
24. čer 2009

no jo ono je lepsi do toho tatinkov taky zapojovat...my byli se znamou na chate len se podivat 🙂 jak tam tatinkove si uzivaj pohodlicka s detmi 🙂 a uzasne ich videt 🙂 byloo ich tam asi 7 a deti asi 11 ... a musim rict ze nektery davaji za pravdu ze to neni nic lehkeho...

tinpet
autor
24. čer 2009

dobré ranko, dámy 🙂 leni, co klika, máš? 😀 mamko, nebuj, bude to dobrý!!! jsem o tom přesvědčená!!! i když ti tyhle chvíle vůbec nezávidím...

indigo
24. čer 2009

Čau ženy!
Hele já bydlím kousínek od Artu, celkem často jezdím okolo, tak budu koukat po klice, a jakmile zmizne, Leni je jasná..... 😀

lenkacar
24. čer 2009

nechte si toho jo? 😀 😀 😀 kliku nemám a ani mrchu ,což je zase divný.. ☹ ☹ ☹

lenkacar
24. čer 2009

ze školky nevolalay maj více adeptů asi bych byla ráda kdyby vzali někoho jiného .. 😔

cipisek007
24. čer 2009

Leni, tchnýni na hlídání nikdy. Ddyť ona je vůbec nezná. Vidí je 2x do měsíce a to na ně jen kouká. To jí opravdu nemůžu svěřit děti 😅

Simi, jj, taky to dělají, že jedna spí a druhá ne a pak si to prohodí. To je pak na palici, protože nemám chvíli klidu. Hezký jeto na koukání, ale je to dost velkej záhul, asi takhle.

lenkacar
24. čer 2009

míšo mě to je jasný že myšáci jsou záhul... 😉 😉 😉

simisimi
24. čer 2009

leni jak dlouho si v car?

lenkacar
24. čer 2009

od léta 08

simisimi
24. čer 2009

na kliku? ja nevim vubec co se tím mysli...:d
ja tam pudu za 2 tydny tak to ...asi presvihnu

lenkacar
24. čer 2009

lulu si šáhla na kliku a je těhu bez doktorů tak se to tady ujalo a chodíme šahat na kliku ,no zatim nic ,teda ..já se snad do těch budějk ani nedostanu 😀 😀 😀

simisimi
24. čer 2009

jeeeee to aby som tam letela po praci :D a ktera to je ? :D :D :D