ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
2. bře 2011

Ahojky holky zdravím vás tu všechny 😉 jsem tu jen na skok pač jsem si řekla, že na dovče žádný pc 😀 ale stejně jsem musela alespoň stáhnot poštu 😉 nic moc jsem nedočítala jen letmo ale k těm nehtů jsem chtěla jen říct, že já mám svije pekný a pevný a i mi rycle rostou jen jsem chtěla ty akrylový neo gelovky protože se nelámou jen tak jako mě taky vydrží a dlouho je je zákon schválnosti, že pak ulízím auto třebas a zlomim si o kousek jeden a už musim zkracovat všechny nebo sotrříhat úplně já nesnášim mít 9 dlouhých a jeden jinej krátkej 😉 takže mi manikérka doporučila když se mi lbí jen to zdobení, tak si nehat tenkou vrstvou porýt moje čímž se zpevní a taky se jen tak nezlomí a už to mám přes 14 dní a pohůdka 😉 ale kámošky co si je nechávj dělat buď gelovky nebo akrylový, tak je pravda že to dlouhodobě ničí nehtíky 😒 takže to chce hodně šikovnu manikérku aby to nezrousila až na kost a uělala je pěkně a pak to stačí jen doplňovat a udržovat 😉 mě se líbí to jak se dají zdobit to s přírodníma asi těžko max francie ale kdyby jste chtěly nějakou šikovnou doporučit v CB tak ráda předám kontakt 😉

pepek007
2. bře 2011

a Zumba je fakt super!! Zumbou si pěkně protahnete tělo a i zhubnete fakt pecka já na ní chodim 2x týdně a jsem spokojená 😉 ale taky s kámošou sama bych se asi nepřinutila 😀 já jsem hrozná v tomhle jak nejde manžel s kterým chodim na spining do sauny a do posilky, tak prostě sama bych asi mezi ty sportovce a profíky nešla a to samý se Zumbou 😉 😀 a plavat chodim s kámošem 😀

pepek007
2. bře 2011

po dnešku už mám konečně i interet v mobilu 😵 😵 ale tady máme i pevný připojení tak pohůdka a dneska je to 8 stupňů a paří sluníčko 😵 😵 krásnej jarní den 😅 jen já jsem slíbila, že žádnej net a vydržela jem to teda až dodnes 😉 pač je to hrozný jak lidi člověka uháněj když se neozívá nebo neukáže na b nereaguje na emaily ...už je to hnedka špatně 😉

pepek007
2. bře 2011

no nic já zas mažu možná se ješt ukážu když nepojedeme na výlet či prochajdu pač jako dovča je dovča a když je k tmu i pstrý program, tak neni co řešit 😉 pomalu se připavujeme na oběd dneska vaří pan šéfkuchař nějakou specalitku na grilu , tak jsme na to zvědavý 😉 se nám nebude chtít ani zpět domu jak se rozmazlíme tady :DDDhezký den všem přeji pokud vás taky čeká papu 😉 pa pa kočky 😉

lenkacar
2. bře 2011

kaluka jo zvěrolékaře znám ..je to mooooc pěkný, všech 5dílů 😉 ,v pátek bude 1 ples a v sobotu druhý ples a v neděli umřu 😉

lenkacar
2. bře 2011

zdravím pepču a její akční náladu

pepek007
2. bře 2011

jakápak akční 😎 slunná nálada 😵 se mi na dnešek zdál táák zamotanej sen a Leni byla jsi tam taky 😀 dokonce jsme spolu pekly špekáčky na Lipně a mimo jiné v tom snu jsi měla červenej kočárek 😉 no a já čekala chlapečka teprve 😀 do toho tam s náma byl takovej porybnej a ukazoval nám jak chytat správně ryby a Vládís si náramně rozumněl s mým manželem jen mu pořád kecal do toho jak si má skládat věci do komínků 😀

pepek007
2. bře 2011

úplně ujetej sen si pamatuju jen něco a to je asi to nejpodstatnější 😀 jinak jsme spolu denně drbaly a kecali a tak no takže pak už to byl o o ničem ale poitna bylo tohle 😀 hlavně, že se známe osobně což? A Už jsme byli hromadně na Lipně 😀 asi nějaká předzvěst 😀 😀

baronek
2. bře 2011

@pepek007 hezkej tož sen 😀 Tak jestli na Lipno pojedete, tak za vámi přijedu na návštěvu 🙂

pepek007
2. bře 2011

@baronek nooooo ty se moc nesměj Baronku pač se vsadím o červený lízátko ať tolik neprohraješ, že čekáš chlapečka takže Terezáčka 😀 😉 nějaká vitřní intuice mi to říká 😕 😀
Njn ale příroda a Art už rozhodl, takže po 15tt čekám potvrzenýcho clapečka 😉 😀 a estli se pletu, tak máš u mě 3 těhulízátka proti nevolnostem 😀
jj na Lipno za náma určitě přijeď 😉 společně zarybaříme, opečeme špekáčka a pokábosíme 😉 škoda, že si toho nepamatuju víc třeba jsi tam s náma taky byla 😀 jen jsem nevěděa, že jseš to ty :o)) ono nás tam jako bylo víc v tom pensionu jako rodin no jo ale prostě my pekli s Leni 😀

pepek007
2. bře 2011

kočky tak my razíme výletovat zatim pa pa budu k večeru zase snad - alespoń nakouknu a zase vám tu napíšu esej 😀

baronek
2. bře 2011

@pepek007 tak to prohraješ, protože je to na tuty Terezka 😀 já si ji v Artu objednala, víš???

lenkacar
2. bře 2011

ty volís prej špekáčky na Lipně 😀 😝 😎 a zase ten červenej kočár,doufám ,že měl aspon dno a ne jak v tom mým snu jak mi to děcko vypadlo na chodník 😕 😀 a baronka tipuju na holku 😉 a nebo že se tam ještě objeví jeden klučíček

baronek
2. bře 2011

@lenkacar to je jasný, že to bude holka 😎

lenkacar
2. bře 2011

@baronek blondatá kudrnatá 😵 já jsem taky na pátek zvědavá co se tam dozvím..Martina mě zase tahala do hospy ,já tu holku nechápu ..

baronek
2. bře 2011

@lenkacar doufám, že budeš mít ket co nejdřív 😀 moc bych vám to přála kočko 🙂

lenkacar
2. bře 2011

@baronek kdyby nebyl debil ,tak jsem mho mohla mít ted ..jsem ted asi v ovulce 😠 za 2dny

baronek
2. bře 2011

@lenkacar ona to prostě nechává osudu a na druhou stranu je to možná taky dobře 😀

lenkacar
2. bře 2011

@baronek asi jo ,ale jemu se to nelíbí ,takže holčička riskuje že jí to bude vyčítata až se něco posere

baronek
2. bře 2011

@lenkacar tak pokud máš teď ovulku a bude to na ultrazvuku poznat, tak by to bylo super a na ket bys šla třeba v pondělí 😀 Mrazáčky máš 72 hodinový?

baronek
2. bře 2011

@lenkacar já bych si to hlavně vyčítala sobě, ale nevíme, jak o tom ona sama přemejšlí ....

kaluka
2. bře 2011

@lenkacar 5 jo ? Já mám 3 a měla jsem za to, že mám všechny............. Zrada.... Tak to budu muset pokoukat, co že mi to vlastně chybí.... Mám - mezi nebem a zemí, když se zvěrolékař ožení a to by se zvěrolékaři stát nemělo...... Nevíš jak se jmenujou ty ostatní ? Co v Egyptě - jak to pokračuje ? 🙂 No ty jsi se rozplesala.... 😀 To je klíďo možný, že to s tebou sekne... 😀 A tak - holt nebudeš ten taneček tak přehánět a radši sedneš k baru, ne ? Já byla dřív na tanečky a teď už bych šla radši k baru.......... 😀 Že by stáří ? 😝
@baronek No to jo, já myslela půl hodiny na zumbě - to by bylo asi maximum... Tamto bych určo nedala, to se prej nedá udejchat a já se svým velkým netrénovaným tělem - co bych tam dělala... 😀 To se dá v Artu objednat jo ? 😀 Tak to já si řeknu o kluka - holčičku už máme.... 😀 Jéje, ještě si budem vybírat, viď ? 😀 Ale já to taky věděla, že čekám holku.... Intuice, nebo přání ? 🙂

baronek
2. bře 2011

@kaluka to nevíš, prostě tam přijdeš a řekneš, že chceš holku a máš jí 😀
Kéž by to bylo ale takhle snadný ....

kaluka
2. bře 2011

@lenkacar Martinu neznám, ale taky teda nechápu................... Člověk by čekal, že na sebe bude maximálně opatrná...................

kaluka
2. bře 2011

@baronek Tak jo, já to teda zkusím..... To by asi Michálek čuměl..... 😀

baronek
2. bře 2011

@kaluka Michálek by nahodil ten svůj skvělej úsměv a určitě by řekl, že pro to udělá maximum, jako bych ho slyšela 😀

baronek
2. bře 2011

@kaluka a jak starou máš holčičku?

baronek
2. bře 2011

tak teď mi volal manžel, že u něho v práci byl kamarád, kterého jsme neviděli dva měsíce a prej nám gratuluje k rostoucímu bříšku. to fakt nechápu, že stačí jeden bál, kde nepiju a nekouřím a hned se všichni dovtípí, ale pořád mlžíme 😀

lenkacar
2. bře 2011

@baronek oni to lidi myslí dobře ,jenřže si neuvědomujou ,že tohle jsou nervy ,které za normálních okolností nikdo moc nemá...sakryš asi bych je na to upozornnovala ,že není vyhráno ..ale že mě těší jejich zájem..

lenkacar
2. bře 2011

@kaluka má je mamka zjistim ti to 😉