ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
3. bře 2011

😝 😝 @pepek007 no fest jsem to přehnala ,furt jsem to zarovnávala až mi tam hovno zbylo 😲 jen tenká linka

baronek
3. bře 2011

@lenkacar to vždycky dokreslíš, pokud máš teda pevnou a jistou ruku 😎

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 no to nebudu za fešandu s mýma rukama to mě nepomůže ani svěcená voda,ale zase si řikam ,abych ty akrylovky pak sundavala a měla půl roku nehty v hajzlu tak že se na to vy..

baronek
3. bře 2011

taky mě napadá, že mě v Artu ani jedno nezvážili, tak musím dneska doma 😀

lenkacar
3. bře 2011

@baronek no nevim já používam jen modrou tužku 😀 v artu nevážej pokud vim

baronek
3. bře 2011

@lenkacar tak to zkus doma modrou a zítra si skočíš pro hnědou a černou 😎

pepek007
3. bře 2011

Leni ty jseš hotová škubna 😀
No já si myslim, že když si necháš udělat akrylovky a necháš si je jen 2 měsíce třebas, tak že si svoje nezničíš ono záleží na manikérce taky hodně ale dorostou ti ty tvoje a pak je necháš odrůst a sundavání pokud nepůjdeš k čínanům, tak bude pohůdka ty snad jako jediný brousí až na kost co jsem slyšela 😒 jako každej člověk je různě spokojenej já znám holky co je maj 2 roky i je sudnavaj jednou za čas a nemají žádný problémy s nehtíkama ale taky mám kámošky co jim to nehty úplně zničilo jako vždycky pomůže nějaká regenerace na čas aby se chytly tvoje 😒 😉

pepek007
3. bře 2011

já si radši obočí nechávám škubat a barvit na hnědo protože bych jinak dopadla jako ty Leni asi 😀 za 60 kc 1x měsíčně pohůdka :o))))

baronek
3. bře 2011

@pepek007 můžeš mi říct, jak to všechno za ten měsíc stihneš, když máš doma ještě dítě??? Já mám teda taky hodně aktivit, ale s dítětem bych to určitě všechno nezvládala....a navíc pořád chodíš někam na kafíčka 😀

pepek007
3. bře 2011

@baronek Baronku tak tě to vysvětlím popořadě 😉 😀 prcka mám ale moc hodnýho a plně samostatnýho takže buď chodí courat a kafíčkovat se mnou a žádnej problém, že bych si nepokecala nebo na prcka řvala nebo zlobil to jako neznám vůbec 😉 ví, že když je hodnbej, tak ho beru s sebou a užívá si to pohodlně takže s ním klidně kamkoliv 😉 ale manže je podnikatel takže je kdy já potřebuju ale i celkově doma tudíž já mám volnou ruku, na 5 dnů v měsící chodi do jesliček protože ho hrozně baví a neskutečně se tam těší navíc je mám za barákem a s pani učitelkama se známe ještě než se prcek narodil takže taky když chci, tak volná ruka od rána do odpoledne 😉 taky od mala máme chůvu když jsme někdy potřebovali k prckovi teď v červnu končí na UK v Praze a nastoupí do Podolí na neonatologii jako drav sestřička 😉super holčina jen škoda, že od června už tu nebude v ČB prcek jí má moc rád no a v neposlední řadě před víkendy počínaje pátkem odpoledne a konče nedělí večer, tak prcka přes víkendy od mala nemíváme doma protože si ho berou naši na chalupu pač je to jejich všechno 😵 😵 a my se tomu vůbec nebráníme protože si užije víkend na chalupě s babio a dědou navíc mu to hrozně dalo pač na nás neni vůbec závislej takže nějaký stejskání nebo volání chci k mami nebo tatí prostě odpadlo proto i jesličky bere jako + a těší se tam a nevyžaduje nás 😉 takže kdž to shrnu tak volna mám mrak když chci ale prcek je pro nás vším asi jako pro každou maminu její dítě jen já jsem byla jedináček a nechteli jsme aby prcek měl tu samou rozmazlenou výchovu jako já a byl od mala šikovnej a samostatnej 😉 čehož jsme naší výhocou docílili a je všude chválenej co umí a jakej je šikula 😉 a já jsem na to hrdá že svý dítě můžeme vzít kamkoliv a vím, že nebude žádnej problém se vztekáním rozeřvaností hyperaktivitou atd takže i lítání letadlem nebo 8 hodin autem k moři je naprosto bezproblémů 😉 já to říkám pořád když jseš v těhu pěkně doma a nemáš žádnej stres tak máš i klidný a hodný dítě 😉 neznám nevyspalé noční stavy nebo probrečené noci nebo uspáván prcka atd 😉 v Artu dělají fakt šikovný hezký a hodný děti a když nám udělají i druhý takový tak budu ještě víc štasná a spokojená 😉

pepek007
3. bře 2011

@baronek takže pracuju pro manželovo firmy pač mám času mrak a on to moc ocení a já jsem za to taky ráda protože je základ být mezi lidma a ne jen doma na mateřskej řešit kojení a zoubky a kdo už chodí atd to pak člověka hodně zmení a vidim to na mých kamarádkách jak byli v pohodě ale teď je to mateřství změnilo natolik že ztratili pojem s realitou ...a aby to nebyl stereotyp tak je třeba si užívat cestovat vztah neustále obohacovat atd 😉 a to je to co my s manželem děláme a proto taky máme tak pěknej vztah a i po 5 letech je to pořád to krásný a hezký jako když jsme se poznali 😵 😵

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 uf to bylo vyčerpávající 😀 😝

pepek007
3. bře 2011

twe taková esej 😀 ono kdybys mě znala Baronku a mýho manžela, tak by jsi to vidděla v praxi a i si to dokázala představit takhle napsaný to možná je pro někoho nepochopitelný nebo absurdní ale tak to prostě máme nastavený od samýho začátku a jen doufám, že tomu tak bude i nadále 😉 hlavně za to taky moc děkuju mojim rodičům ty jsou milionový babi s dědou k nezaplacení 😵

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 hele ještě mi řekni jak jsi docílila po mrněti že máš pěkný pevný dvojky,já už nevim ,pěkný dvojky ,pěkný nehty,hodný dítě pěknýho hodnýho a bohatýho muže a perfekt vztah a babi s dědou taky super ..nejsi tady nějaká nasazená z něajký vzdálený hvězdy? já totiž nikoho podobnýho neznám ..hahaaha

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar jj Leni 😀 až jsem dostala hlad a od 5ti se podávaj večeře takže jdu na to 😎 a pak jdu do plavek a hurá do bazenu a sauny 😎 takže budu až pozdějc nějak mno ..to je nezvyk bejt bez manžela a prcka ...jsem byla zvyklá na ně a jako si tu připadám tak divně 😒 alespoň že tu mám notase 😀 já nemám ráda nový prostředí a cizí lidi no a teď musim všechno sama tady 😀 manžel vždy všechno obešel zjistil kde co je a jako já se jen přifařila njn ale tady musim sama a je to tu děsně velký a sotva trefim k sobě na pokoj si tu připadám jak alenka tápající v říši divů 😀

lenkacar
3. bře 2011

sex tě baví ,uklízečka domácí a repre manželka ..ty volé já se z tebe asi poseru 😀 vy jste fakt scifi rodina 😀 😝 na vás by se mělo chodit do kina ,jako do skansenu by tam měli rodiny jezdit ,aby se od vás vše naučili 😀

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 zítra tam budeš jako doma ,to je o poprvé a neni naškodu se seznámit s novýma lidma ..jako jet někam sama ,to nevim jestli bych jako jela ..ale ty seš šikulka tak se ti tam určo bude líbit

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar Leni já jsem kojila jen 6 týdnů protože jsem měla hrozně moc mlíka 3x jsem chytla zánět a pak jsem si po poradě s gyndařkou a pediatrem dohodla na miji žádost, že si nechám laktaci zastavit a zastavovali mi jí na 3x klik jsem měla mlíka a to nepřeju nikomu 😢 u druhýho to udělám stejně nebudu chtít kojit ale hnedka až mě pustí z porodnice tak najedu na Nurilon 😉 40tky horečky prsa jako kámen a pořád nějaký odstříkávání fakt už víc ne 😒 já vim asi mě tu ukamenujete za ten názor ale prostě je to má věc a moje rozhodnutí a kojení už neni dávno to co se propagovalo jako to nej jako dříve ...prckovi budou 2 a marpdil před měsícem teprve a úplně poprvé takže na to kde se veude pohybuje jako imunita naprosto v pohodě, prospívá jak má dodneska 😉 takže díky tomu odpadlo třebas nočni vstavání a krmení Leni jak jsem tu psala 😉 tudíž žádný nevyspání ani brečení ....takže kozenky mám jako jsem měla předtím 😉 a nehtíky? NO když doma jen uklízím nebo na baráčku dělám různý práce, tak jako si je nemám jak zničit ani na všechno mám rukavice na úklid no a vysáváním je nezničíš 😉 vlasy si nebarvim takže je nemám mít jak zničený no a manžel je pořád takovej jako byl před 5 rokama takže jako tak 😉

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 super!!!!!!!!!!!!!!!proč by tě někdo kamenoval,to může být každýmu fuk ,jestli budeš kojit bo nic 😉

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 náhodou pěkný kozenky ti závidim a vůbec jak se o sebe staráš ..jsi na mě děsně akční ,já tohle vůbec neznám 😀ale je to taky hodně o penězích,ani ne tak o čase ,ten by našel každý ,ikdyž popravdě já jsem tak líná veš ,že ikdybych na to měla ,tak bys mě asi neukecala

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar Leníííííííííííííííí 😀 😀 to nééééé twe 😀 my si jen berem ponaučení z druhých kdo měl jakej problém kdo jak žije atd a snažíme se tím vyvarovat tomu aby to bylo u nás 😉 vážíme si jeden druhýho a nesnášíme stereotyp 😠 jako jasný taky se někdy nafneme kvůli nějakej kravině ale 10 min se nebavíme pak si to vyříkám rozebereme a je to zas cajk 😉 zas tak ideální nejsme ale klidně vymyslím společnou večeři s tebou a Vládísem a udělej si názor svůj na nás 😉 ono právě taky tohle málokdo kousne a pak z toho pramení jak už jsem tu jednou psala ..závist a zlo 😒 přitom jaký si to kdo udělá tak takový to má 😉 neni co závidět přeci je to jen o lidech samotných a jejich vzájemný toleranci porozumění lásce atd 😎

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 hele já ti závidim akorát ty kozenky 😀 a to se smí že jo 😀 náhodou je super mít takový vztah ,jen že je to velmi neobvyklé .. 😲 😀 😝

lenkacar
3. bře 2011

my taky máme docela hezký vztah,oproti jinejm třeba ..jsou lidi co se třískaj a dřepí doma a my si zajjdem na pivíse a do kina a tancovat a sex taky občas je ..i tohle prd by člověk mohl závidět ,no když to nějaká chudák holka nemá ..třeba moje sestřenka takovýho idiota ,děti chudáci ,ona každou chvíli modřiny ,to dík teda 😔

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar Leni jenže to je tím, že je manžel sportovec kdyby nebyl, tak bych asi taky na to dlabala já mám sklony k obezitě to přiznávám a vim jak bych dopadla kdybych nic se sebou nedělala a i když mi manžel říká už 5 let žeje mu jedno jak vypadám že mě má rád takovou jaká jsem a neřeší špek atd tak prostě já vím, že kdybych nakynula a ležela doma a nic nedělala tak by mu to časem mohlo vadit jak vypadám protože by denně vídal x koček jakože je vídá a má jich mrak mezi zákazníkama a proto je mi i blbý nedělat se sebou nic 😉 by mi přišlo hodně trapný kdyby pak se mnou někam vyrazil a byla bych silná než on zanedbaná atd nedělám to pro něj ale pro sebe hlavně! 😉 a každá ženská pokud si chce udržet manžela tak musí mít v hlavě mozek musí být toleratní musí sexovat a dobře vypdat a to může klidně i 90 kg člověk 😉 neni to p penězích Leni ..Zumba 80 kc na hodku kosmetika resp nabarvení a vyškubání obočí 60 kč kadeřnice ostříhání a umytí a vysušení 100 kč někdy melír pá pramínků ale ten smejvající + 100kč navíc ..kolo - zadara to samý brusle spining 90 kc posilka je k tem dvou gratis i sauna to je v jednom komplexu 😉 takže jakýpak o penězích 😉

lenkacar
3. bře 2011

jenže já řikam ještě něco k tomu vztahu ,že chlap si dovolí to ,co mu dovolíš ty .. 😉 nevim proč ,ale opravdu hodný holky až naivní ,to maj v životě horší 😒

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar Leni to je ono každej vdycky bude závidět tomu druhýmu něco ale je závidět a závidět musí se rozumně 😉 mě se třebas u vás líbí, jakej máte hezkej vztah dle toh co tu píšeš 😉 po tom všem už by se leckdo hádal a házel vinnu na druhýho navíc to chce velkou vzájemnou podporu atd 😉 a elán jít dál a to vy máte! Málokterej chlap by bylo jako Vládís Leni třebas 😉 jj přesně razíte kamkoliv na pivo tančit atda někdo sedí jen doma a chlastá pivo nebo hraje automaty nebo hulí jendu za druhou a to je pk mazec 😒 takže i ty máš doma poklad jen to bereš jinak pač to domamáš stejně jako já to mám domama vidim zas u vás něco jinčího a jezkýho co bychom třebas my neměli tak dokonalý jako zase nejsme 😀 😀 jsme jenom lidi!!

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 ty volís já mám místo zumby nákup 😀 ,ne je to pravda co píšeš ,já s tim souhlasím..chlapi jsou v tomhle tolerantní jen chvilku ..ale pak mu padne do oka nějaká kočka a je to v prdleli,já záviděla vždy jen hezký vztah ,když jsem měla doma pako ..ted mám vladíse ,líbí se mi že je to lampasák,mě se to prostě líbí,zas tak moc zelenej mozek nemá a zbytek z něj vytřískam

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar kozenky nejsou všechno Leni 😉 si vem kolik je mě a koli tobě 😉 taky časem už nebudou hele 😉 😀 jj je no ale o to víc si toho vážíš pak co máš doma 😉

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 já jsem ostřejší povaha a vim to a ví to i vladís ,ale asi mu to vyhovuje ,když jsme spolu 4 roky 😀 a po tom všem mi řekl ,že mě miluje a jinou nechce ,tak dobrý .. 😉 jak vystrčí rohy tak mu je trochu upiluju a je zasejc klid 😀 😝 ,jdi se napápknout já jdu na šehrezádu a pověsit ty vypraný košile

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar njn jako jo Leni ale tohle když jsem řekla pár kamarádkám když jsme couraly s kočárkama venku tak jako jsem byla odsouzená k upálení 😒 co to jsem za krkavčí matku atd 😒 takže od tý doby to nikomu radši neříkám o kom vím, že by byl zas pohoršenej taky jsem tím hodně kámošek vyselektovala 😀 a už mám kolem sebe jen ty normálnhí a chápjící a nic neřešící 😉 no a dát dítě v druhým měsící na víkendy už na chalupu našim?? 😀 jako smrt zastřelením rovnou 😀 copak já za to můžu že nasí prckem žijou a sami nás o to prosí?,Já je nikdy nežádala o pohlídíní atd to oni vždycky chtěj prcka s sebou a bud jedeme s nima na chalupe nebo jen oni s ním tak jako proč bych jim říkala ne když vím, že mu bude věnovaná 100% pěče a my si odpočineme?? 😒 já jsem nejednou doplatila na svůj názor tohohle typu mno ale zase proč lhát když se někedo zeptá no ... 😒