ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
24. čer 2009

simi šáhni si na kliku od okna ,ta u dveří už je zamluvená 😀 😀 😀

simisimi
24. čer 2009

jo tak to je kterakolvek .... 🙂 nesalis me? aby to melo ucinek.... 🙂 urcite tam nejsou jen ¨jedny dvere :D

indigo
24. čer 2009

Já bych to viděla hned na tu první venkovní, tak je taková "macatá"..... 😀

cipisek007
24. čer 2009

Leni, stejně jsi odvaha, že bys šla do MŠ 😅 Já bych na to asi neměla.

simisimi
24. čer 2009

🙂 tak ja to skusim teda mozno tam budu driv nez lenka 🙂 tak si sahnu...jeste ho najit...ja ho hledala jenom zatim na mape...mel by ale byt pred nemocnici..teda na druhe strane...

lenkacar
24. čer 2009

holky si pamatuju jak jsme jeli s manžou z moravy z dovky přes budějce a hledali jsme art a jezdili jak blbci a nenašli a pak další den a nic až jsem zavolala kámošce at sedne k pc a najde mi to že někde jezdíme kolem a nevidíme ..ptali jsme se lidí, ,kdepak ..něco takovýho u nás v budějcích?,, 😀 😀 😀 😀 a jasně že jsme byly kousek a jeli jsme kolem stokrát

lenkacar
24. čer 2009

dojeli jsme až do nemocnice a tam na informacích se nějaká rozvpomněla kde asi tak přibližně ..já nevim proč jsme to neviděli 😀 😀 😀

simisimi
24. čer 2009

no ja nasla ak jeden od vystaviste tak by to melo byt na levo a pak dalsi odobcka na pravo by mela byt na nemocnici, da se tam odbocit z hlavnej ulice?

indigo
24. čer 2009

Leni já vždycky když jsem tam byla v tý čekárničce, tak snad pokaždý volal někdo, že to nemůže najít a recepční vysvětlovala kudy tudy do Bavovorova, tedy do Artu. Je to fakt sice u hlavního tahu, ale přehlídnutelný... 😝

lenkacar
24. čer 2009

asi jsem hledala jinej typ budovy nebo co .. 😀 😀 😀 míšo já se tedka spíš modlim at mi zavolaj že mě neberou ,pořád to mám v hlavě jako strašáka ..

simisimi
24. čer 2009

ja nsla na fotomape ale nenasla jsem sjezd z hlavni tak nevim kudy kam
http://www.mapy.cz/#x=133155584@y=131970560@z=1...

indigo
24. čer 2009

Simi jo, z tý hlavní se odbočit dá, ale jen ve směru z města k výstavišti, tzn., že prvně bude doleva k nemocnici a hned pak doprava k Artu. Od výstaviště jsem vždycky jezdila já a u Billy se otáčela... 😀

lenkacar
24. čer 2009

simi musíš k lidlu a tam se otočit a vrátit

simisimi
24. čer 2009

jj jasny tak snad tam dojedem ja jen ze z ty mapy to nejak nevyznelo jestli se tam da, ale bylo by mi divny kdy¨by neeee.

indigo
24. čer 2009

Simi na tý fotomapě je to blbě (spíš vůbec) vidět, sjez tam do prava je, je to schovaný v těch stromech, ty už tam nejsou, to je nějaká starší fotka...

lenkacar
24. čer 2009

nedá ..musíš k tomu lidlu a tam to nenechávej šmejdi vybíraj prachy

lenkacar
24. čer 2009

prostě je to vlevo taková zelenkavo něco budova jako vilka

simisimi
24. čer 2009

tak jo ak je tam parkovisko tak to je ok

indigo
24. čer 2009

tady i je ta vilka jak vypadá...
http://www.sanatoriumart.cz/

lenkacar
24. čer 2009

a před artem taky zastav jen na určeným místě nebo tě vyženou od vedle ,musim říct že jsem nepřeparkovávali sami 😉 😉 😉

lenkacar
24. čer 2009

indi to jsou fotky jako stehno ... 🙄

lenkacar
24. čer 2009

to bychj teda nepoznala já ho mám v paměti jinak tedy .. 😀 😀 😀

simisimi
24. čer 2009

tak dufam ze tam bude kde zaparkovat, jsou tam nejak oznacene mista...? Jak sami myslsim ze vas odtahli...? :D

simisimi
24. čer 2009

ale to je co nejmin

lenkacar
24. čer 2009

nene že od vedle je to nějaký hotel nebo co volali do artu at okamžitě přeparkujem a nějaký lidi taky a kolikrát se to děje jak tam sedim ..je tam cedule kam až je to artovský ,místa dost neboj

lenkacar
24. čer 2009

jsem se chtěla pokochat na fotce špičáčkem a nic ..jsem asi slepá

lenkacar
24. čer 2009

stejnak jak to čtu běhá mi mráz po zádech ,ale oni to uměj tak podat ,že si ani moc jako králík nepřipadáš 😉

simisimi
24. čer 2009

tak to okuknu prvniho :D

lenkacar
24. čer 2009

hele jako na toho mi nekukej jo?

lenkacar
24. čer 2009

najdi si tam svýho je jich tam dost