ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lulii
4. bře 2011

@kaluka Jé super, moc děkuju za info. Tak tfuj tfuj tfuj, ať je IUI úspěšné 😉

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar twe ale jako to víš že mě to lákalo vzít s sebou na pokoj bo v neděli domů 😀 😀 😀 😀 tam toho zůstává a nedojí se njn ale nejsem buranka 😀 😀 to bych neuděla už jen z principu 😀

macinaz
4. bře 2011

@lenkacar ok 😀

pepek007
4. bře 2011

Pregnyl se píchá 48 hod před do zadku a ten se platí asi cca 80 kč myslim že to tak nějak bylo

lenkacar
4. bře 2011

@pepek007 cože cože ?36hod před

lulii
4. bře 2011

@macinaz Tak jo, osmělím se a řeknu mu o to. Za to přeci nic nedám 😉 Říkám si, na co čekat zase třeba půl roku, když tohle vyšetření už bych měla za sebou, ne 😉
A to se bere jen krev? A jenom mě nebo musí i manžel?

Holky, doufám, že vás těma svýma přiblblýma otázkama neotravuju, ale vím, že už toho máte bohužel za sebou dost a víte co a jak.

pepek007
4. bře 2011

36? no vidíš tak kecám Leni 😒 jako dva dny před néé? Twe já už ani nevim 😠 ježiš tak se omlouvám za blbý info pak teda ☹

pepek007
4. bře 2011

@lulii v pohodě jakýpak otravování 😉 když víme tak odpovíme a poradíme od toho tu ta diskuze přeci je ne? 😅

lulii
4. bře 2011

Mně když píchal pregnyl, tak mi řekl, že do dvou dnů by měla být ovulka. Tak teď taky nevím 😀

macinaz
4. bře 2011

@pepek007 já neměla pregnyl ale ovitrel a píchala jsem si ho do břicha,asi záleží na těch hormonech co jsou v krvy a co komu vyhovuje,ale už si nepamatuji jak dlouho před tím zákrokem,už je to moooooc dávno

lenkacar
4. bře 2011

@lulii já být tebou ošéfuju si to hnedka at nemrháš pokusama a zdravím.. 😉

lulii
4. bře 2011

@pepek007 🙂 🙂 🙂

lenkacar
4. bře 2011

hele co jsem si to píchala do toho stehna ke gonalu ? ovitrelle ne?to mě dlaa kanková ,to bylo něco do tý hnáty to štípalo a pupen jak od včely a stříkalo mě to z tý nohy ven.. ty volís nikdy více

lulii
4. bře 2011

@lenkacar A co myslíš, o co bych mu měla říct? To imuno a štítku? Nebo se jít rovnou zeptat do ARTu na to IUI?

lulii
4. bře 2011

@lenkacar Já tě obdivuju, já se tak bojím injekcí, ale jasný, že když to bude potřeba, tak si taky budu píchat, ale mám teda z toho děsný bobany 😀

pepek007
4. bře 2011

@macinaz novidiš tak to ani nevim, že v Artu dávají Maci já myslela, že jen ten Pregnyl njn a vidiš, teď už vím, že nejen ten 😉 jo jo u mě je to taky dlouho tak viám prd a mylně bych tu informovala ještě 😒 jj každej to má asi individuální 😕 😝

macinaz
4. bře 2011

@lulii když bys jela na imuno do Prahy,tak jenom mě berou krev a manžovi sperma,ale teď tady holky pojedou do Plzně a tam je to prý jinak

lenkacar
4. bře 2011

@lulii já bych šla do artu a tam bych s nima dala řeč ..

lenkacar
4. bře 2011

@lulii nikdo se nebojí injekcí víc než já ,vidim jehlu a jdu k zemi ,tak bud v klidu ,když jsem to vydržela já ,tak už každej

pepek007
4. bře 2011

do tý hnáty to štípalo i mě ☹ to bylo brutalácký ale dalo se to jen ty před tím jako Gonal Pregnyl atd byly ok jen ty stehení byly v tomhle na prd 😒

macinaz
4. bře 2011

jj Leni ty pokus pak chyběj,kéž bych to mohla o několik let vrátit a jít na svůj druhý úspěšný pokus ☹

lulii
4. bře 2011

@macinaz U nás v ČB tohle nedělají? 😲
@lenkacar A to se tam musím nejdřív asi telefonicky objefdnat, viď?

macinaz
4. bře 2011

@lenkacar myslím že ke gonalu byl do stehna citrotid

lulii
4. bře 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 😀 Tak myslím, že fakt nejsi jediná, ale když říkáš, žes to vydržela ty, tak musím i já 😉

lenkacar
4. bře 2011

@lulii jojo zavolej tam a oni si vás pozvou a už to pojede jak na drátkách ..ničeho se neboj,hlavně něco dělej včas ,mě je skoro 40let a vše jde do hajzlu kvalita vajec a se vším je problém..

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar cože???? 😀 Leni já jsem na tom hůř podstatně 😀 mě to všechno píchal manžel i pak Fraxiparin v těhu mi vadí i blbý očkování 😠 to já vždycky tebe obdivovala jak to dáváš v pohodě kočko 😵 😵 když já skučela a brečela a hudrovala na ty injekce všechny 😉

lenkacar
4. bře 2011

@macinaz ano pravda centrotide ... 😵 to je ten štípací hnus

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar a u porodu jsem měla 3 kanyly v ruce 😀 lahůdka to byla 😀 jako porod fakt super klidně bych šla večer znova ale ty injekce a kanyly jako težkej psychickej průser 😀 😀

lenkacar
4. bře 2011

@pepek007 hele ty jsi asi upadla vid ..mě to píchá máma i pero ,já vidim jak sundavá nástavec a jsem totálně spocená a přitom vim že to nebolí

macinaz
4. bře 2011

@lenkacar já už byla po 5 pokusu,tak už nic necítím 😀 asi jsme feťák na hormony 😀 😀 😀