ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lulii
4. bře 2011

@lenkacar Jasný, vím od tebe, že se člověk nesmí nechat odbýt 😉 Půjdu do toho tvrdě a nekompromisně 😀 😀 😀

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar Leni 😀 nebylo třeba byla to pani masérka 😉 tak jsme alespoň pobdrbaly 😵

lenkacar
4. bře 2011

@pepek007 vyžehličkováno jest ,svíčka hotová a jdu si poopravit pařátek jeden ..a žeru slunečnicový semena myslim na baronka ..hlásím ,že martina co tam byla s ní má jedno srdíčko ..to je asi tim jak je pěkně zalejvá,holky jen tak dál

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar krásná práce Leni ty jsi ale šikulka 😵 měje pořád nějaký horko po tom rašelinným zábalu 😀 se potim jak v létě a hicuju to bylo horký jako blázen 😀 tak jdu do solný jeskyně chodi chrupec na pár min tak zatim páček kočky a pěkný večer všem přeji jooo a Baronek určitě po 20 hodnce zaskočí a nahlásé jednoho Terezáčka 😉 😀

lenkacar
5. bře 2011

@pepek007 no baronek nezaskočil ,ale já už od včera vím ,že tam tuká jedna terezka 😵 mám z tý holky velkou radost ,no a náš ples ,šli jsme tam docela otrávený ,vladís mi dával silně najevo jak se mu tam nechce a taky se šetříme na dnešek ,to bude větší akcička ,to se ani nehnu ..

pepek007
5. bře 2011

@lenkacar hlavně, že tuká 😵 😵 zaskočí později někdy 😉 aco je dneska Leni za akci? 😕 Vládís byl za morouse jo? 😒

pepek007
5. bře 2011

tady je od rána masopust takže ideální budíček 😀 ho mám přímo pod okny 😀

lenkacar
5. bře 2011

@pepek007 to teda byl až mě nasral 😖 vztahovačnej blb ,mu řikam ,na sále ,že mě bolí kyčel z toho ploužáku ,pouhé konstatování a on mě pustil a že si jdem sednout a pak z něj u stolu vypadlo ,že si stěžuju na jeho styl tance ,tyhle jeho dedukce mě fakt dojímají 😠

lenkacar
5. bře 2011

@pepek007 ty tam teda zažíváš věcičky a masopust?v tuhle dobu jo?to jsem z toho blázen ,asi neznam ty vesnický tradice .Vladíse musim nechat hodně vyprdět do peřin ,aby nebyl večer zase za otravu

pepek007
5. bře 2011

a jéééé a nežere ho něco jinýho Leni?? 😒

lenkacar
5. bře 2011

@pepek007 nestíhá v práci ..včera ples ,dneska ples a zítra na cvičení zase na týden ..no jo jenže kdo to může vědět tak dopředu ,že se to sejde

pepek007
5. bře 2011

@lenkacar no včera tu byl odpoledne nějakej dětskej a to bylo pěkný ty detičky jak tancovaly v těch kostýmech 😉 a teď je oficiální dospělej což je taky pěkný ale od rána mi to tu hraje pod okny a večer to bude asi mazec když je to na náměsti a i hotel je na náměstí takže až půjdou ožralý z hospod tak jako asi celej hotel bude vedět, že masopust skončil 😀 jj tady na těch veničkách se to dodržuje a je to i pěkný 😉
jj Vladíse nech vyprdět on bude večer ok ale asi ho něco štvě a jen tancování tomu přispělo jako záminkamno ale i muži mají své dny přeci 😉

pepek007
5. bře 2011

@lenkacar no jasně se sešlo víc věcí najednou to nemohl vedět nikdo ale co on bude večer ok hele nech ho být teďka a večer si to vykompenzujete řádně 😉

lenkacar
5. bře 2011

@pepek007 čoveče,ale štve mi to pivo tam a jdem do stejnýho lokálu jak včera ,tak i pivo stejný ,dopr... to mě bude zase hlava bolet a jak budu tančit ,tak si hnus krční páteří ,takže zítra se tu moc neukážu ,budu hotovson

pepek007
5. bře 2011

@lenkacar já taky nebudu Leni až večer pač dopo se sbalim dám oběd a vyrazim na chalupu za rodinkou pak zpět do ČB domů 😉 takže než s epo nynám s kocourem co nás týden neviděl, vybalím věci a zaklimatizuju se, tak to vidim taky a na večer 😉 tak si nedávej pivo ale nealko nebo tvrdý ne? 😉 😀 hele budete to mít za sebou Leni pak už bude klid tak to nějak vydrž třebas se zrovna tenhle povede 😉

baronek
5. bře 2011

Ahoj holky, tak jsem tu jen na skok, včera jsem už nestíhala, ale srdíčko Terezce bije, jak psala Lenička 😀 Je to takovej zvláštní pocit, ukápla mi i slzička.
Teď to máme takový hektický, protože tchánovi jsem volala ve čtvrtek večer sanitku a měli jsme štěstí, že to dopadlo, jak to dopadlo a bude to snad dobrý, když si vzpomenu, že by nevstal ve čtvrtek večer z postele a nepadnul, což bylo slyšet v celé bytovce, tak by vykrvácel. Měla jsem to štěstí, že jsem tam byla první, když tchýně zavolala a tu spoušť bych nikomu nepřála vidět. Má zánět sliznice.
A teď něco veselejšího. Dneska máme masopust, manžel šel zase do hospody a odpoledne čekáme návštěvu a už teď mě to nebaví 😀 Pak se vám pokusím poslat fotky, jaké byli masky. Mějte se

lenkacar
5. bře 2011

@baronek tak to je dobře,že jsi ho zachránila ..moje mamka dělala na nosním ,tak vim s čim tam lidi jezdili ..třeba nemohli zastavit krev ..

baronek
5. bře 2011

@lenkacar a už se připravuješ na bál?

kaluka
5. bře 2011

@baronek Super zprávička ! 🙂 To věřim,že byla slzička, je to moc krásný.... 🙂 Gratuluju ! 🙂

pepek007
5. bře 2011

@baronek taky moc gratuluji k srdíčku Baronku 😵 😵 😵

pepek007
5. bře 2011

@baronek jj jseš velká zachránkyně 😉 😎

lenkacar
6. bře 2011

@baronek čus bál byl pěknej ,byli jsme tam až do konce a pěkně jsme se vytančili ,měla jsem udělané vlasy a ted jsem jako rozárius,budu muset skočit šipku pod sprchu ,ale ještě skočim šipku do peřin na chvíli..jen jsem si vytáhla šaty z tašky a růži pověsila ,je tu bordel jak v tanku

baronek
6. bře 2011

@lenkacar to je super, že se bál vydařil 😀
U nás masopust taky dobrý, Fandík bude spát tak do středy počítám a já se dneska rozhodla nedělat nic a to je tady taky binec, protože včera tu byla samá návštěva 🙂 ale počítám, že se to samo neuklidí a počká to do zítřka 🙂
Jo a ráno jsme dali trošku sexu od 27. ledna poprvý 😎

pepek007
6. bře 2011

pic ženy jsem už v ČB a doma a peru 😀 a kdyám věci twe a že toho je 😒
Baronku co to je za výraz trošku toho sexu? 😀 😀 jsem se zase pobavila jen jsem sem vlezla 😉
Leni je fajn, že bál se povedl jak měl hlavně lépe než v pátek 😉 tenhle týden taky budeme muset vyrazit ke kadeřnici ale s prckem má ty vlasy nějak nesouměrný 😀 tak zarovnat konečky prostříhnout a vůbec 🤐 😎

lenkacar
6. bře 2011

@baronek gratulation k tt 😵 já vylezla v půl 2 a trochu tady poklidila ten mrdník..

baronek
6. bře 2011

@pepek007 no že bylo konečně zasunuto 🙂 ale manžel se bál, tak to bylo jako poprvé ..... takový romantický 😎

baronek
6. bře 2011

@pepek007 já bych taky potřebovala ke kadeřnici, ale myslím, že to počká do září na mateřskou .....to už budu mít zničený na hlavě naprosto všechno, protože už teď mám hrozný konečky, ale vůbec nemám čas 😝

lenkacar
6. bře 2011

@baronek ježiš manželská romantica ,to musela být krása..

lenkacar
6. bře 2011

@baronek měla jsem tady kámošku a česala mě na ten ples a natužila mi to teda fest,ale bylo to pěkný,ted už mám zase svoje rovný a splyhlý

pepek007
6. bře 2011

@baronek jj to taky znám Baronku u nás tomu nebylo jinak 😎 nyny sex 😀