ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
6. bře 2011

@baronek na zastřižení konečků jen že nemáš čas jo? 😕 no prosimtě kočko 😉 to je fik fik a jseš hotová a měla by jsi si udělat čas sama na sebe jako 😉

pepek007
6. bře 2011

já čekám na kámoše za chvíli už tu bude 😉 s opožděným vánočním dárem pro mě 😀 😀 tak jsem zvědavá co to jako bude ale jak ho znám, tak zase nějakej mazec 😀 přišlo to až z francie prej 😀

lenkacar
6. bře 2011

@pepek007 se pochlub co dostal on od tebe

lenkacar
6. bře 2011

@pepek007 já mít vlasy jako baronek tak udělam fik fik doma

lenkacar
6. bře 2011

tak si tady pochutnávam na semínku.. 🙂 jen díky tomu ,že bylo při bále něco na stole nemám žaludek na vodě

lenkacar
6. bře 2011

na slunečnicovém semínku

baronek
6. bře 2011

@lenkacar to mi taky chutná, já nemám ráda, když se pití něčím nezajídá, to mi pak tady bejvá blbě, včera jsem měla ale dobrej základ, celý odpoledne jsem se cpala uzeným a koblihama a na sále už jsem se nemohla podívat ani na brambůrky .... teď jsem byla u babi a vyfasovala další koblihy, to je taková dobrota, ale já už vážně nemůžu 😝 😅

lenkacar
6. bře 2011

@baronek a co už to ví babi? a rodičové?mnam koblížky ..taky bych si je dala

lenkacar
6. bře 2011

@baronek ty jeden baronku ted mi leží v hlavě ty tvoje koblížky,že bych si je šla utvořit 😕

baronek
6. bře 2011

@lenkacar neví 😎 včera jsem řekla, že mě bolí zuby a beru ibalginy, takže proto nepiju a tancovala jsem normálně, protože ty mladý kluci to stejně neumí, tak nebylo s kým pořádně točit. Řekneme to až dostanu průkazku. Zítra si zavolám na gyndu a domluvím se, kdy mě bude chtít vidět 🙂 Ví to jen Fandův kamarád a docela mě překvapil, protože včera to nikomu neřekl 😎 Fanda mu to řekl, protože se od začátku roku skládáme na dovolenou a mělo se jet na konci září, tak aby to nějak vymyslel o měsíc dřív 😎

baronek
6. bře 2011

@lenkacar ty je umíš udělat???? To já je včera koupila, aby byli na stole 😲 ale babi má domácí a to je mňamka, namazat marmeládou a nahoru dát šlehačku ... 😀

lenkacar
6. bře 2011

@baronek jo dělam ,ale s tou marmošou uvnitř a šlehajdu nedávam ..a obalený v močkovým cukru ,taková kalorická bomba

baronek
6. bře 2011

@lenkacar něčím si ten život musíme osladit, né?

lenkacar
6. bře 2011

@baronek ježiš ted to čtu ..močkový cukr ,nic moc teda .. 😀 😀 😀 😀 😀

baronek
6. bře 2011

@lenkacar já myslím, že občas píšeme větší hovadiny 😀

lenkacar
6. bře 2011

@baronek ty jo ty chcíplotinko ty můžeš sladit až se budou hory zelenat ,ale já se na tu koblihu podívam a mám o 5kg víc ,ale co ..jak píšeš ,,žijem jenom jednou,,

lenkacar
6. bře 2011

jsem si představila nějakýho diabetika s cukrem v moči 😝 😝 😝

lenkacar
6. bře 2011

@baronek jo a pozdravuje tě martina a přeje at se ti vše dobře daří

baronek
6. bře 2011

@lenkacar ty jsi prdlouš 😀 a už mám dvě kila navrch, jedny džíny nezapnu vůbec, ale v těch jsem byla narvaná už předtím, další zapnu, ale po hodině musím knoflík rozepnout 😀
Zatím si ale nechci kupovat nic těhu, abych tomu moc nepředbíhala 🙂
Taky jsem koukala na výbavičku pro mimino a je to docela síla, protože vůbec nevím, co si segra nechala a co bysme mohli teoreticky podědit, na půdě mám jenom oblečení po synovcích, ale to chodí pravidelně prohrabávat a dává kamarádce, které se narodila holčička v prosinci, takže mám smůlu ....

baronek
6. bře 2011

@lenkacar já jí taky 🙂 a pociťuje něco, zvrací třeba?

lenkacar
6. bře 2011

@baronek 😕 😠 zarazit rabování věciček ,baronku vše je hrozně drahé ,ale v sekáči se daj sehnat moc hezké a skoro nové věcičky a za gut ceny ..stejně nemá cenu kupovat moc

lenkacar
6. bře 2011

@baronek já s ní nemluvila osobně ..ale jí nebylo nikdy zle tak asi ne ..každopádně sex si neiodpustila a pití taky ne ..

baronek
6. bře 2011

@lenkacar zarazit to můžu až půjdu s pravdou ven 😀 Ona vlastně řekla, že to Peťula všechno vrátí, ale Peťa je taková zvláštní, tak o tom silně pochybuju. Už jsem to tady psala, Fandova sestřenice má sekáč, tak se s ní pak domluvím ať něco schovává 😀 ale budu muset koupit přebalovací pult, protože ten má i skříňku a tu potřebujeme na mimi oblečení, protože ke mně do skříně se už opravdu nic nevejde, už takhle mám krabice pod postelí 🙂 kočárky jsou hrozná pálka, ale naštěstí nemám moc vysoké nároky 🙂 Naštěstí ušetříme za autosedačku, protože nebudu mít služební auto a favoritem určitě jezdit nebudu, připadá mi, že se stejně za chvíli rozpadne ....

baronek
6. bře 2011

@lenkacar já si taky včera dala dvě deci červenýho a trocha sexu myslím neuškodí, Fanda byl stejně komickej jak se bál 😀

lenkacar
6. bře 2011

@baronek kdybys viděla naší felinu ,za chvíli se rozpadne,ty věco ze sekače budou bezva

baronek
6. bře 2011

@lenkacar ještě štěstí, že k nám jezdí i tři autobusy denně 😀 holt to nebude takovej komfort, ale nehroutím se z toho, dřív to taky ženský musely zvládnout a šlo to 🙂 a na výlet nám půjčí auto třeba naši, když budeme hodní 😀

lenkacar
6. bře 2011

@baronek já jsem ráda ,že bydlim ve městě všude si dojdu a vladís při dobré vůli ty 2km taky ujde denně do fachy ,ale horší na ty výlety do artu a jiné ..no nevim zatim to jezdí ,ale kvete to jako blázen,asi se brzy rozpadnou blatníky

baronek
6. bře 2011

@lenkacar naštěstí tady máme krám, takže každej den do města nemusím, bude se jezdit jen k doktorovi 😀 Fanda nám jinak přiveze, co budeme potřebovat 😀

baronek
6. bře 2011

@lenkacar jinak do Artu to mám jen 30 km a beru to jako normální výlet, my stejně do ČB jezdíme i tak často 😀

lenkacar
6. bře 2011

@baronek no jo vidim ,že jsi taky skromná..hlavně klid a nohy v teple..já to mám jednou tolik a do budějk jezdíme minimálně ,jen když něco sháníme