ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
8. bře 2011

@lenkacar jj je mi to jasný, určitě jste někoho pomlouvaly, nejspíš chlapi 😀

lenkacar
8. bře 2011

@baronek psala jsem o své zkušenosti s inzerátama

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar 😀 😀 joo to je výhoda toho že jseš doma Leni 😎 chodit do práce od 7mi pěkně tak jsi tam usnula a spíšn ještě ted 😀

pepek007
8. bře 2011

baronku tak já se spaním problémy nikdy neměla jako neumim unsout ve dne to už musí být abych odpadla nebo usla ale jakmile je po tej 20 hodce, tak celkem kdykoliv a jinak chodíme spát + - 22 hoďka 😉 máme dobrý spaní 😉 ale včera jsme se s Leni nasmály jak jsme kecaly no bylo vhodné téma 😀

lenkacar
8. bře 2011

to bylo tim ,že v tý telce fakt nebylo na co kouknout 😉

provence
8. bře 2011

Ahojky všem,
zdravím ještě stále z nemocnice. Malinká má už 1640g a vypadá to, že budeme rodit už za 4 týdny. Takže 5.4. nám prosím držte palce.
Baronku moc gratuluji. 😉 a přeji pohodové těhotenství.

lenkacar
8. bře 2011

@provence 😵 😵 😵 😵 držíme co máme ,hlavně at je mimi v pořádku

pepek007
8. bře 2011

vykoupaná zuby vyčistěný a fajnově naladenej pepíček je hier 😀

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 naladěný na co..?

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar no jako tak všeobecně na pokec ...jít spát..dívat se na Tv a tak 😎 takže nic speciálního ale normálka mno 😝 😀

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 já myslela na sex vogís

pepek007
8. bře 2011

😀 😀 jakože bych se na něj na koníkovi naladila a připravila a pak konala jo? 😀 tak to teda fakt nééééé mám dneska takovou free happy náladu no 😉

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 no neni koník jako koník

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 co jsi chlastila? já nemám náladu nic moc ,to asi že já jen mléko a od zítra zase houba ...už jsem jí konečně vysvobodila z ledničky .. a ta pro tebe skončila v záchodě

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar no jo ale z tohohle tady se nmusíš bát že spadneš na zem nebo se bouchneš do hlavy o noční stolek 😀

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar thy jo chudák houba počkej a proč jsi jí vyhodila to se má jako když je jí moc? 😒

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar no vůbec nic právežě 😉 ale na noc si dám panáčka fernetíka to jako dneska jooo 😎 mám v poslední době nějak moc elánu jak se blíží to jaro 😠 😀 bych asi se sebou měla něco dělat 😝

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 protože už mě v tý lednici přestala bavit 😀

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 no aby tě mangel nemusel přikurtovat k posteli 😉

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar tě něčím jako nasrala? Se blbě dívala a zabírala moc místa ne? 😀 tak šla 😀

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar neee dneska néé dneska se pracuje fakturuje a vyřizují emaily objednávky atd dneska se jde spát pozdějc 😉 takže zcela vyjímečně asi nezkejsnu s tebou do půlnoci na fb ale půjdu spát nastejno jako on nebo dříve 😉

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 já taky mám v plánu jít brzo ,páč mi hrozně bolí ramena tak se ještě máznu koninou a půjdu prdět do peří

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 jojo holka jedna ..množí se to jako ...králíci a nikdo to nechce ,tak šla ..

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar no a co jsi děalala jsi stěhovala skříně? 😒 😀 nooo se neboj vynahradíme si to jindy Leni 😵

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar no alespoň někdo se množí tak horentně a nic moc k tomu nepotřebuje 😎 😀

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 možná tim mě nasrala ,tim množením bez námahy 😀 😝 ,hele nestěhovala ,ale asi jsem blbě spala na vladísovo polštáři

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar ses k němu moc tulila 😉 joo ale to taky znám chce nahřát nebo rozmasírovat a spi teďka bez polštáře úplně 😉 ty jo to neni fér takhle jako by štvalo i mě takhle se množit 😀

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 dyt neni doma ..jsem si lehla na jeho polštář a beztak mě to nepřál na dálku

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar k tomu polštáři jsem měla na mysli Leni přeci 😉

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 jo takhle ...no co já vim co se mi zdálo hele erotica to nebyla ,nějaký upadaný vlasy co si pamatuju plná vana ,musim juknout do snáře