ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
8. bře 2011

tak já se jdu navonět tou forte koninou a jdu hupnout do pelechu

pepek007
8. bře 2011

to jsou zase sny jeden jelší než druhej 😀 😀 😀 jukni a ne že zejtra budeš hnedka ráno plašit co tě čeká 😀 taky pádim tak dobrou noc a pa pa zítra a hezký sny přeji 😉

lenkacar
8. bře 2011

papap

lenkacar
9. bře 2011

všem hezký den a baronkovi pracovní 😵 a bar asi taky chodí 😵 tak všem at to pěkně utíká a nikdo je nesere

lenkacar
9. bře 2011

kde máme ostatní holčiny? ani neřeknou jak jim je ..iris ,baixy a renig ..

pepek007
9. bře 2011

áá bré ránko přeji 😉 já mám dneska lítavou jako papírově 😀 nikoliv wc 😀 takže mažu vyplňovat a podávat a ouřadovat 😉 prcek je dneska v jesličkách tudíž je voňásko 😎 tak zatím pa pa kočky a zaskočím pak 🙂

baronek
9. bře 2011

@lenkacar oh děkuji za přání hezkého pracovního dne 😀
@provence jasně, že držíme všechno co máme 😀
@pepek007 tak si to užij, mě čeká lítání po úřadech příští týden 😝

macinaz
9. bře 2011

@baronek ahojky jsem ráda,že vše na kontrole dopadlo dobře a hlavně se holky držtě 🙂
tak jsem volala do ARTu ohledně IUI,takže nic by jsme neplatily jenom léky a asi to uspání,zatím jsem se neobjednala,jelikož ještě musím počkat,asi bych to potom vyděla na červen - červenec

baronek
9. bře 2011

@macinaz ty máš zase novou fotku 😀
Ty pořád čekáš na to imuno, viď? To je fajn, že by vás to stálo jenom léky, já bych do toho šla, za zkoušku nic nedáš 🙂

lenkacar
9. bře 2011

ahojky je tu martina a ptá se dokdy máš jíst ten estrofem ,ona že do 9tt

baronek
9. bře 2011

@lenkacar já taky, prednison a estrofem do ukončeného 9. týdne a utrouš do ukončeného 12. týdne 😅

baronek
9. bře 2011

@lenkacar pozdravuju a moc holky nepomlouvejte 🙂

macinaz
9. bře 2011

@lenkacar já jedla estrofem,až do 13 tt asi je to u každé jinak

macinaz
9. bře 2011

@baronek jj čekám na imuno výsledky stejnak budou až na začátku května a tak by jsme to pak zkusily,myslím,že by se to mohlo povést,ale je to ještě vše daleko aaaach joooo ☹

baronek
9. bře 2011

@macinaz to uteče jako voda, začne svítit sluníčko a hned bude líp 😀

macinaz
9. bře 2011

@baronek jj to je fakt,jenom ta představa co je teď za den,už se těším do Prahy,mám jí moc ráda,ale manža zuří a Davídek je tam ohledně tramvají a vlaků jako v ráji 😀 😀

lenkacar
9. bře 2011

@baronek pokecáno jest ..martina odešlá a sklenky vymyté .. 😵 moc tě pozdravuje ,cítí se dobře 😉 ptala se kolik jsdi měla HCG ona měla 21den 7551 UI já čuměla jak blázen

lenkacar
9. bře 2011

jsem jí říkala jestli tam nemá někde ještě jedno schovaný 😕 měla pěknou fotečku,už to má hlavičku a i ruce a nohy náznakem ..

baronek
9. bře 2011

@lenkacar já ten 21. den měla HCG něco přes 4 tisíced, teď přesně nevím ....
tak takovou fotku ještě nemám 😀 Chci jí taky 😲

lenkacar
9. bře 2011

@baronek no normálně jsem poznala že je to zádama nahoru

baixy
9. bře 2011

@lenkacar Ahojky, no já nevím co mám psát, zatím se držím. Krev u doktorky dopadla dobře, já jsem se bála, že budu mít skupinu 0 -, ale mám stejně jako manžel 0+. Mám průkazku, za sebou první odběr krve na genetiku a 29.3. jdu na druhý odběr. Z těch dvou odběrů se pak udělá výsledek jak jsme na tom s genetikou....
Estrofem už jsem dobrala, ted už pomalu končím i s Crinone. Zvracím průběžne pořád, špatně spím, protože mě tlačí břicho, no prostě furt stejný :D
Nevím kdy půjdu na UTZ, docela bych chtěla vidět, jak prcek roste.....

baronek
9. bře 2011

@baixy nás zajímá, že i špatně spíš, hlavně, že jsi v pořádku a mimi taky 😀

lenkacar
9. bře 2011

@baixy jo přesně nás zajímá všechno .. 😵 a chodíš sem aspon koukat?

lenkacar
9. bře 2011

@baixy gratuluji k průkazce a odběrům ..parádní zpráva ,proč tobě se to zdá nepodstatné?

baixy
9. bře 2011

@baronek No jo, tak to já se musím hlásit častěji 🙂 A jak se cítíš ty?

lenkacar
9. bře 2011

@baixy baže musíš ..já se cítím dobře ..takovej nějakej útlum nebo co ..dřív mě přepadali lepší nálady v souvislosti s počasím a ted je mi to fuk..

baixy
9. bře 2011

@lenkacar Koukám a čtu vás denně 🙂 Nezdá se mi to nepodstatné, ale rozhodující pro mě bude výsledek genetiky a asi až překonám tak ten 5 měsíc....

lenkacar
9. bře 2011

@baixy tak to je jasné že jo ..ale každej krůček vpřed je dobrej a motivující pro ostatní

lenkacar
9. bře 2011

@baixy to je dobře ,že nás čteš ,protože jinak by jsi měla áčko

baronek
9. bře 2011

@baixy já jsem v poho, nezvracím, ale občas mi špatně bývá, ráno i večer 🙂 teď čekám, až skončí doktorovi dovolená, abych se mu šla ukázat, když už mě v Artu nechtějí 😎