ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
9. bře 2011

@lenkacar neblázni, už jsem přestala před 14 dni, protože jsem se z ní málem pozvracela a teď mě napadá, že je chudák celou tu dobu v lednici, nepropláchnutá ..... 😀

lenkacar
9. bře 2011

@baronek hm jako ta moje ,jednu jsem po 14dnech poslala tobogánem a druhou jsem propláchlaa dneska na mě čeká vykynutá v mléce

pepek007
9. bře 2011

@baronek nooo tak už jsem dolítaná a jsem ráda, že jsem ráda 😉 😖 😀 si to užij přístí týden Baronku teda ty no 😝

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 zduř ..tak nožky nahoru a dej si kafíčko a klídeček ..

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar no já teď dopucovala byt pač jsem tu měla kámošku co čistí těma čistícíma vysavačdma tak sedačky auta lavice atd tak to tu mám krásně provoněný a uklízela jsem to nakapáno pod lavicí :o) jsem si nechala dělat lavici a je jako nová fakt krása 😉 takže teď relax bude zaslouženě ale 3v 1 já kafí nepiju 😉 dneska jde pro prcka manžel tak jsem zvědavá co tam zas zapomene 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 no hlavně aby prcka dovedl ,čepice se oželí ,ikdyž je ještě frišno 😀 😝

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 ježiš ty mě fakt štveš s tim uklízením..že ty seš na noc píchlá do nabíječky a potom jedeš přes den nadoraz ..já to nechápu,mě se nechce nic ,jen jsem uvařila česnečku a okrájela brambory a obalené řízky mám v lednici od dýl

baronek
9. bře 2011

@lenkacar k pepkovo uklízení se už nevyjadřuji 😀

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar kdyby čepice :DD oblíbená opička s kterou chodí chrnět 😀 tu permanentně někde zapomínáme buď já nebo on 😀

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar Leni no jako tohole je jinej úklid to je pucování lavice a já jsem si jen ukidila bordel z toho čištění na podlaze ja nevytírala celej byt 😀
Baronku neštvěte mě nebo neřeknu o úkludu už ani fň abych si nepřipadala jak maniak 😀
Nejsem na materky jako když mám na to čas a chuť a je to můj koníček tak jako to děláš s radostí a ne s donucení to máš jako když někdo rád peče tak taky 6x týdně třebas má zadělanou a zabordelařenou kuchyň a denně jinou buchtu a co peče rád tak proč ne ne? 😀

lenkacar
9. bře 2011

@baronek že ne vid ,to se nedá ..univerzální uklízečka hadr 😀 😀 😀

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar já dopékám kuře a vařim těstoviny 😉 pač kaše byla včera v tej vinnej klobásce ale čenečku bych si dala jako a moc 😵

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar holky ☹ 🙄 😖 😒

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 já ti to ale děsně závidim ,taky bych chtěla mít naleštěný byt 😀 😝 ,ale jsem líná kůže ,ale třeba mě nastartuje jaro a nebo houba ..tátovi naleštit tyčku a bylo by dobře ,jenže ...

pepek007
9. bře 2011

no kuá tak co tak mám prostě ráda čisto a uklizeno 😀 😎 ale je zajímavý že když sjem tuhle přemejšlela do jaký míry mám ráda to uklízení jak jsem dospěla k závěru, že jen u sebe doma u našich nebo na chalupě jinak jako by mě to teda vůbec nebralo a nutila bych se jako např být uklízečka v MŠ 😀 😀 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 já dělala s bramborem a buřtíkem česnečku a má tam býtt strouhaný sýr ,ale ten mám jen obalenej tak ten si musíme domyslet

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 víš to je zase jenom závist ,tak bud v klidu 😀 😀 😀 bane ,mě je to fuk ,přes okna ještě vidim..ale musíme tě trošku poštouchnout ,když ses nám nevěnovala a radši jsi drhla podlahu a lavičku a bůhví co ..jsi děsně energická ..to se prostě musí závidět

lenkacar
9. bře 2011

mám príma bombošku dáš si? 😝

lenkacar
9. bře 2011

sice je krapítek jetá ,ale jinak říká baronek ,že je dobrá 😀 😀 😀

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar jste trdla jakápak závist noooo prostě v tomhle líná nejsem teda ale jsou věci v kterejch jako jooo 😉 já mám pořád ten komplex od mala od toho souseda jak si rok neuklízel pokojík a za postelí měj vajgly v rohu kočičince po zemi chleba a tak 😀 v těcj 12cti letech mě to sakra přinutilo luxovat si po sobě a uklízet celej byt a nepustilo mě to dodnes 😀 mamka neměla tenkrát říkat, že jestli si nebudu uklízet a luxovat že dopadnu jako Honzík 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 já myslim že mě by ani honzík nenaučil uklízení 😀 😀 😀 naše máti byla ujetá na úklid když uklidila obývák tak jsme seděli s bráchou na zemi ,abysme nepomačkali polštářky a furt řvala na nás ..ne prostě ..nejvíc jsem nesnášela když jsem přišla domu s kámoškou a v pokoji vysypanej psací stůl v tom oblečení a skříně a ,,uklízej,,

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar jo ale taky o 10 let mladší Leni až budu v tvým věku tak ten elán dopadne si myslim 😉 nebo až bude druhý a pokud nebude hodný jako tohle 😉 😀 zlobit Pepíčka to se dělá?? 😀 styďte se 😀 😎 no já bych se věnovala ale bylo mi blbý koukat na ní jak to pucuje a i blbý kdybych odešla a seděla vedle a koníkovala 😠 😀

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar jooo tak takovou mám kámošku Leni a to je přesný 😀 tak ale k tomuhle mám sakra daleko ještě nejsem jako ta Vejmělková v těch básníkách jak pořád česala ten koberec 😀 to nééé ježiš tóho se nechci ani dožít 😕 😅 no tak jako ty to máš taky v sobě pač jsi to od mala nesnášela jak mamča takhle uklízela tak jako je jasný proč to tak nehrotíš a co taky žiješ ne??vždyť nejde o nic 😉 joo a o oknech nic neříkej bo se na*eru a pustim se do nich ještě teď 🙄 😠 😀

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar já teda ne já už mám 3v1 a nohy na stole 😀 😉 ale nech mi 2 kousky na večer před spaním si je dám z dovolením 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 kámoška ta má z toho trauma dodnes jak naše máma řvala jakej máme tam bordel a holka si mohla oči vykloubit ,páč žádnej nikde neviděla .. a to byla zase jiná sorta ,tam vůbec neuklízeli 😀 ,tam se mi děsně líbilo ,klid a pohoda,nevim jestli jsi to dobře pochopila mě máma vysypala všechno na kopici ..

baronek
9. bře 2011

mě rozčiluje, jak všichni myjou okna, ani holky v práci o ničem jiným nemluví 😲

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar no sedět na zemi abys nepomačkala polštářky je trauma doživotní to v tobě zanechá ledacos 😖 😨 a vysypat vše na kopici stylem uklid si to je mazec 😒 a ještě před kamarádkama 😒 uff no každej má nějaký trauma z dětsví a vzpomínky že jo no 😉 jak dobrý tak ty špatný ale mamču bys určitě za nic na světě nevymenila přeci Leni 😉 i když v dětství to byl asi boj 😲 😀

pepek007
9. bře 2011

@baronek nooo a pepeček tady taky viď Baronku? 😀 To je tím sluníčekem kdyby nesvítilo tak by nebyla ta špína na nich a nikdo by to neřešil 😉

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 baže ne ..mamka je moje všechno ,ale to uklízení fakt nesnášim

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar nooo vidíš Lenís 😵 😵 tak to má být 😉 hezky řečeno 😝