ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
12. bře 2011

@pepek007 to asi až v ten datum 26.3 odevzdat a i datum na papíru tam má být ten den

baronek
13. bře 2011

Dobré ráno, tak hlásím, že u nás zatím zataženo, ale doufám, že bude slibované jaro 😀 se sluníčkem 🙂 Dneska jdeme k mamce na oběd, tak nemusím nic dělat, jen žehlit, to jsem jaksi včera nestihla. Všechno mi trvá strašně dlouho, jsem jak zpomalenej film.

@pepek007 ty jo, tak ty už máš vyplněný sčítací formuláře a my je dostaneme až za týden 😀
@lenkacar a proč se nenecháváš udobřovat? Vždyť je to hezký 😀

lenkacar
13. bře 2011

@baronek zlatá moje u vás asi probíhá udobřování jinak než s teploměrem a kapesníkem ,kterej jsem ho donutila po 2 denním chrchlání vzít do ruky,že budem nemocný všichni ,no dneska už taky smrkam ,takže mě jako nasral ještě víc ..kdyby radši zalezl a vůbec nevylejzal ..až zdravej ..mám na něj alergii 😠

pepek007
13. bře 2011

@baronek no pač u nás se tyhle dokumenty, přijatý faktury, pošta adt, tak dávají do jednoho kastlíku a až je čas chuť a nálada, tak se na to sedne a zpracovává se to, kopíruje a zakládá, fakturuje atd no a tyhle sčítačí papíry byly mezi tím, takže se to jen vyplniloa teď jen odevzdat .o) já mám ráda, když je vše hotové v předstihu a termínu a pak ať mě to tu klidně leží než abych pak na poslední chvíli lítala a byla ve stresu z toho 😀 hele to máš stejně vypněný za 3 min tam jen zatrháváš a jen tu a tam něco napíšeš 😉
U nás už začíná sluníčko a dneska chci těch 16 stupňů jako 🙂 🙂 jj my jdeme tak k našim ale na véču pač vyzvedáváme prcka a mamča slaví narozky takže jdeme i vinšovat nooo a nadlábnout se taky 😎

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar Leni ty jo nerozčiluj se vem si tabulku čokolády, udělej si čajíka s medem a citronem a dej si nohy nahoru a relaxuj 😉 prostě chlap no a toho jen tak nezmeníš 😠

baronek
13. bře 2011

@lenkacar já mám taky rýmu 🙂 a navíc mi v hlavě pořád leží mateřská a rodičovský příspěvek. Náš krám se určitě s odchodem na mojí mateřskou zavře a já si pak nemůžu vzít rodičák na tři roky, to je hrůza a vůbec nevím, jak je to s mateřskou, jestli je tam ochranná lhůta 😅 Ten stát nás chce obrat naprosto o všechno 🙂

lenkacar
13. bře 2011

@baronek jo holčičko o tom neštuduj..stát z nás chce udělat žebráky ..včera byla v krámu ta švadlenka co byla o týden víc jak já ,ty bláho ta má ale bříško už ,krásný těhotný ,tak ta mě jako dokáže dojmout ,když vim ,že jsem taky už mohla mít ..

lenkacar
13. bře 2011

@baronek fakt myslíš že nesežene náhradu?holky vy se máte že jdete jíst jinam..já asi upeču krkovici,nejradši bych nedělala nic a jen ležela u telky ..

baronek
13. bře 2011

@lenkacar no náhradu by sehnal, ale kšefty jsou malý a myslím, že je zbytečný někoho zaučovat, když jsme měli v loňském roce ztrátu 😠 a navíc pro šéfa tohle není hlavní zdroj obživy a není nejmladší, tak o tom uvažuje a říkal to už dávno, že až půjdu na mateřskou, tak zavře ....

barabasek
13. bře 2011

@lenkacar Ahojky také jdeme jíst k rodičům 😀 každý den u jiných, ale musíme si to odpracovat 😀

barabasek
13. bře 2011

@baronek v krámě je to naprd všude kšefty se nehejbou ani vevětších obchodech ☹

baronek
13. bře 2011

@barabasek no když jedeš do ČB do Globusu, tak tam je vždycky plno, nechápu to, protože zrovna nejlevnější nejsou ....

pepek007
13. bře 2011

koukám že dneska každej jí u rodičů 😀

pepek007
13. bře 2011

@baronek protože jsou tam rstaurace dětský koutky a navíc se tam chodí lidi courat do Globusu celkově táta s mámou a babičkama se nají děti vyhrajou máma nakoupí a stráví tam půl dne a vždy je tam nějaká akce co byla v letáku takže ty tam jedou i z toho důvodu kord pro lidi z vecnice je to příjemnu být mezi lidma nakoupit a užít si to když doma mají jen kostel a hřbitov 😉

pepek007
13. bře 2011

@barabasek no to je fakt dneska menší obchůdky se drží zuby nehty a jedou jen ty velký 😒

pepek007
13. bře 2011

@baronek tak to je docella teda hodně na prd Baronku 😒 no ale ještě neni nic jistého ne?

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar no však počkej až tu zas napíšeš že jdeš k mamce na ňamku a my tu budeme sušit hubu 😠 😀

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar taky bude Leni věř tomu teď už musí 😉

pepek007
13. bře 2011

já doteď zakládala do šanonů fuj brrr ale už hotovo ...já jsem ještě v pyžámku 😀 se mi dneska nějak nechce ani házet se do gala njn ale stejně musím skočit do Penny pro pečivo a nakupík takže budu muset nooo 😝

baronek
13. bře 2011

@pepek007 do penny stačí tepláky hello kitty 😀

pepek007
13. bře 2011

@baronek dobřeeee Baronku!!!! 😀 😀

pepek007
13. bře 2011

@baronek mno vždyť je taky už mám na sobě 😀 jen skáknu se psem a razím 😎 😀

lenkacar
13. bře 2011

já chodim k mamánkovi na kafí a buchtičku 😲 ,na oběd tam chodí brácha s tou svojí ,tak to nemáme zavedený ,že bysme tam lezli ještě my ..je sama v důchodu nechci jí vyžírat no ..no mě se včera zastavili pracovní hodinky a musela jsem si vzít nové orloje ..ale do práce je o strach že s nima někde klepnu a rozbiju ..

lenkacar
13. bře 2011

už mi tady voní masíko ,polévka bublá a brambory okrájený ..chtěla jsem k tomu špenát ,ale ten jsem nenašla .. 😕 tak nebude ,ale mám řepu

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar no jasný Leni pokud tam chodí takhle brácha tak by bylo blbý ještě vy 😒 kord když je jak píšeš, tak v důchodu 🤐

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar si máš koupit ty růžový hallo kitty Leni ne? 😀

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar řepa je moc velká pochoutka ta se u náš jí docela často 😉 takže tu schvaluju všema 10ti 😉 jéééé já to úplně cítím až sem 😵 😵 my dneska k obědu dojíme špagety po uhlířsku ze včerejška 😉

pepek007
13. bře 2011

tak já už jsem se laskavě vypelešila a i nakoupila v Penny 🙂 tam nebyl nikdo jen já a jedna babča tak to je radost nakupovat pak takhle 😝

lenkacar
13. bře 2011

@pepek007 tak řepu jsem si sežrala sama ,byl nad ní ohrnut rypec ,nu což aspon neubyde.. 😝 mám vypráno a poklizeno po ooo... a ted se vyvalim k telce

lenkacar
13. bře 2011

mám tady 2 tvarohy ,přemýšlim ,že bych něco uklohnila ke kafí ,ale jako bejt to jen kvůli vladísovi ,tak na něj prd prd prd ...z vysoka.. 😝 je nepříjemnej jak nežit na prdeli 😠