ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
5. čer 2009

jo? dělam ti radost 😀 😀 😀 😀 😀

tulik1
5. čer 2009

leni, jasnacka 😉

lenkacar
5. čer 2009

tak mizim jdu balit na víkend žrádýlko a odjíždím do neděle na chajdu ..pokud nás teda neodnese vítr tak dojdu v neděli večer

barabasek
5. čer 2009

těhulky
jana.cb 1xIVF-08/2008 Injekce Puregon-Orangan-pregnyl TP-10.05. Kristýnka
Indigo 4xIVF.1xIVf-neúspěšné,2xIVF-úspěšné Tadeášek 12.07.2006,3xIVF-neúspěšné, 4x IVF-úspěšné -holčička TP-15.08.

stimulantky

čekatelky

snažilky
hedi 2xIUI -neúspěšné,objednání do artu + konzultace na IVF
Barabasek 3IUI-neúspěšné
lenkacar MS-10.03.-1xIVF-neúspěšné Injekce Puregon od 18.03. KO-25.03-krev+ ultrazvuk, 28.03.ultrazvuk,31.03.-OPU dlouhý protokol 05.04.-ET 2 emryjka v bříšku,8-mrazáčků
cajovna 1IVF-neúspěšné injekce Fostimon od 28.03 KO-01.04. Krev + ultrazvuk, 08.04.-OPU, krátký protokol 11.04.-ET 2 embryjka v bříšku,2-mrazáčky
mladamamka MS-27.03.-1xIVF-neúspěšné,KO- 12.6 Injekce Fostimon od 29.03. KO-02.04.krev + ultrazvuk, 09.04.-OPU krátký protokol 13.04.-ET 2 embryjka v bříšku,2-mrazáčky
tinpet

tinpet
autor
5. čer 2009

všem 🙂 jsi strašně pozitivní člověk 🙂 to já ráda 🙂

lenkacar
5. čer 2009

a ať to tady sviští ..ať mám co čítat,diskuze rozjeta ,úkol splněn!tulí tak nám napiš co a jak s tebou ,at je přehled ..papa a hezký víkend všem!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tulik1
5. čer 2009

musim to dobre naplanovat - pokud tedy nebudou zadne komplikace, tak bych rada aby byl ET cca na konci zari ...

barabasek
5. čer 2009

okopírovala jsem mamči tabulku to by my šlo 😀

tinpet
autor
5. čer 2009

holky taky pomalu balím, já teda nejedu na hcatu, ale musím trošku máknout 🙂 přeju krááásný víkend a po víkendu alespoň jeden pozitivní testík 😀

salute
5. čer 2009

Ahojky ahojky zdravím vše ,které znám a jasan i ty ,které neznám.Tak hlásím výsledky z imuna no vypadá to nadějně já jsem zdravá ...a manža taky jenom nevím proč nám doporučili tři měsíce kondom a prednison... nevím ..tak příští týden to nesu do Artu a uvidíme co bude dál...ach jo ...myslela jsem ,že nám tam něco najdou většího ,ale nenašli tak nevím ..Leni ahojík mám radost ,že jsou tady nové snažilky to je dobře!!! 🙂 🙂 🙂

barabasek
5. čer 2009

Ahoj salute myslím?že je alergie na spermii 🙂

peda
5. čer 2009

Jééé,vy jste teda šikulky,že jste založily nové téma 😵 😵

Mili,moc tě zdravím a to je bezva zpráva,že je vše ok,to snad není ani možný,tak příští týden zase do Artu,tak se zas bude něco dít.A co dovolená?už jste byli??

Jinak všechny tady zdravím a přeju vám tu holky,aby jste tu už nemusely řešit to,co se tu už několikrát nechutně řešilo.Teď jste na tom stejně všechny a mi těhulky a maminy z Artu se tu rádi objevíme,když se tu pročistil vzduch.Mě to bylo moc líto,když sem z tohodle tématu odcházela jinam,ale neměla jsem na to žaludek a nerva.Tak mám fakt upřímnou radost,že budu moc zase zajít a zjistit,jak se tu máte.

Barabášku,co vy?Kdy bude další IUI?

mladamamka
5. čer 2009

ahoj holky tak jsem taky tady. Psala jsem i caji. Holky tak s tou tabulkou to uděláme tak, že když bude něco nového tak si to každá okopírujeme a napíše si to tam každá sama. Jak to dělaj na diskuzi žiravky. Koukala jsem tulíku, že chodíš tam. Aspoň budem vědět jak jsme na tom.

mladamamka
5. čer 2009

těhulky
jana.cb 1xIVF-08/2008 úspěšné Kristýnka
Indigo 4xIVF.1xIVf-neúspěšné,2xIVF-úspěšné Tadeášek 12.07.2006,3xIVF-neúspěšné, 4x IVF-úspěšné -holčička TP-15.08.

stimulantky

čekatelky

snažilky
hedi 2xIUI -neúspěšné,objednání do artu + konzultace na IVF,
Barabasek 3IUI-neúspěšné
lenkacar MS-10.03.-1xIVF-neúspěšné 8-mrazáčků,čekání na KET
cajovna 1IVF-neúspěšné 2-mrazáčky,čekání na KET
mladamamka MS-27.03.-1xIVF-neúspěšné,2-mrazáčky,čekání na KET, ko 12.06.
tinpet

salute
5. čer 2009

Ahoj Pedíku tak povídej jak je to s tebou??jsem zvědavá!!no já jdu do Artu ukázat ty výsledky a poradit se co bude dál ..co mi navrhnou..léčby by měla být asi tři měsíce ,ale nevím zdá se mi zbytečná ..mám to všechno v pořádku ..prostě se asi musí stát zázrak!!!Na dovče jsme nebyli.ale letíme koncem srpna do Řecka na Rhodos už to máme zaplacené a moc se těšíme!!letíme na 12 dní all inclusive zase budeme žrát a praskat 😀 😀 😀 😀

indigo
5. čer 2009

Ahoj kočky!
Takových nových věcí se tu dneska událo a já u toho nebyla! 😀

Leni děkuju za zprávu, sice nejsem snažilka, ale všechny moje děti jsou arťátka, ráda sem s vámi budu chodit. 😎

Ahoj Milčo! Tak vám nenašli vůbec nic? To ten gumisex a prednison je asi pro sichr, nám ho nasadili v Artu taky, ale našli mi protilátky proti manžovo spermoškám. Hned poprvý, tak už pak nasazovali pokaždý. No tak uvidíš, co s tebou vymyslej... 😉

Tak ahooooj, ženy, ať se vám (nám) tu daří!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 A jdu vařit... 😝

salute
5. čer 2009

Pedíku tak kdy bude porůdek???jejda jak se cítíš povídej....Indi jojo asi je to pro sichr uvidíme a ty si ho brala jak dlouho ten prednison??Holky vám to tak utíká za chvilku budete maminkami 🙂 🙂 🙂 🙂

indigo
5. čer 2009

Já ho brala cca měsíc před stimulkou a pak dál, v případě úspěchu až do asi 10. tejdne. Při neúspěchu jsem pak vysadila, to nemělo dál cenu.

indigo
5. čer 2009

Jo a Pedík rodí ve středu, nejdřív, v úterý s námi jde totiž na kafíčko! 😀 😎

peda
5. čer 2009

Já byla pro kluka v družině,tak doufám Mili,že tu ještě seš 😵 😉

Já mám termín v neděli,tak to čekám každým dnem.Mám jen jeden termín,Ale jak píše Indi,ještě bych ráda v úterý s holkama na kafííí 😝 ale to je ve hvězdách 😀
Tak to když tě budou léčit 3 měsíce,tak to vám vyjde asi po tý dovolený to IVF ne?Já to měla taky tak,přijela jsem z dovolený a za 2 dna už jsem píchala.Třeba to byl základ úspěchu,že jsem byla odpočatá a spokojená.Tak koukej chodit častěji.A jak to máš s tím nervem v obličeji?Už je to úplně v pořádku??

salute
5. čer 2009

Pedíku no stále marodím ,ale je to mnohem lepší ..čeká mě Ct mozku .... lepší se to a já jsem za to ráda.Tak to na tebe budu moc myslet jejda ty se máš je to krása !!a máš veliké bříško??hihi ..no uvidíme co bude napíšu vám potom ,jak jsem v Artu dopadla.Manža taky pořád marodí jde si vyběhávat důchod...nechcou ho pustit do práce ..bolí ho to ...no je to dílo jak jsme dopadli ,ale co hlavně ,že se máme rádi atd... zdravíčko se nám snad vylepší a mimčo??budeme se snažit a snad k nám dopluje.... 🙂 🙂 🙂 🙂

peda
5. čer 2009

Mili,hlavně,že se všechno v dobré obrací,s tvářičkou,imunologií i manža bude za nějakej čas zase o kus lepší,uvidíš.

A břicho mám veliký,mám 20 kg nahoře 😔 😕 😀 ale je mi to jedno.mám v sobě hodně vody,mám šíleně oteklý nohy,vůbec mi nejdou vidět kotníky.Mám 79 kg 😀
A miminko mít určitě budete,jen to chce čas,teď jste měli oba zdravotní problémy a po dovolený na to skočíte a z Artu budete odcházet s bublinkou v bříšku,uvidíš 😵 😉
A co Pavlík?dělal nějak autoškolu a šel někam na školu,ne?jak se mu daří?
Hlavně se opatruje ať máte sílu na další boj 😉

cipisek007
5. čer 2009

čao holky!

Všecky vás zdravím a když budu moct, tak snažilkám poradím. Bohužel nevím téměř nic o IVF, nám se zadařilo 2. IUI 😵 A hnedka nadvakrát 😀

tinpet
autor
5. čer 2009

ahojky, hlásím se z domova 🙂 mám pracovní víkend, do 10 do večera tu musím dřepět a zítra od osmi znovu ☹ cipísku, to je pěkná zpráva 😀 alespoň pro mě určitě, čeká mě první, kolem 1.července, když bude vše, jak má! Mili, vše bude ok, cítím to v kostech 🙂

cipisek007
5. čer 2009

tinpet, tak to držím pěsti!! Znám jednu holčinu tady z koníka, co se jí IUI povedla hned napoprvé 😵

tinpet
autor
5. čer 2009

četla jsem pár diskuzí, kde se to fakt rychle povedlo (Jsem dneska sjela, co googel o IUI nabízí 😀 ) nicméně víc je asi těch, co je pak čeká IVF... chjo...

cipisek007
5. čer 2009

tin, nejhorší je, že je to fakt ve většině případech v psychice ☹ Je třeba se na to úúúplně vykašlat, ale sama MOC dobře vím, že to jde těžko. Nám se to stejně podařilo nejspíš jen díky tomu, že jsem v ten měsíc, kdy jsme byli na 2. IUI, měla nějaký stresy, moc práce apod, takže jsem si prostě jen odskočila do ARTu nechat se oplodnit 😀

tinpet
autor
5. čer 2009

jj, já vím... jenomže já mám za sebou rok, kdy jsem to fakt neřešila... nechávala jsem tomu volný průběh, od ledna ani nebrala hormony, jen jsem si tak mezi 40 - 50 DC skočila na agolutin (jak jsem si vzpomněla) a stejně mi to bylo houby platný.... 😒

cipisek007
5. čer 2009

A Špička je na oplodňování machr 😀
Tady se to už běžně ví - když jsem byla naposledy v ARTu, potvrdit srdíčko, tak mi dělal UTZ Michálek. Říkal, že srdíčko bije jako zvon a že je zatím všechno v pořádku. Ptala jsem se ho, jestli tam náhodou nejsou dvě, protože vím, že jsem měla před 2. IUI 2 folíky. On že ne, že při IUI se tak v 97% nepovedou dvojčata. No to bylo v nějakým 5 nebo 6tt a v 11tt jsem šla na UTZ k mojí mudr. a ta mi v šoku říkala, že tam jsou dvě a že jsou jednovaječný 😀 To druhý se prostě někde Michálkovi schovalo. 😀 😀
Však mu to taky prej pár holek odtud dalo sežrat, když si byly nechat potvrdit těhu 😀 😀

cipisek007
5. čer 2009

tin, to je mi líto ☹ A vyšetření za sebou máte? Jestli jsi psala, tak se omlouvám, já nemám moc času dočítat 😅